Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Caroline Derpienski uderza w Kingę Rusin i jej partnera. Złożyła niesłychaną propozycję
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 19.02.2024 14:59

Caroline Derpienski uderza w Kingę Rusin i jej partnera. Złożyła niesłychaną propozycję

Kinga Rusin, Caroline Derpienski
Kinga Rusin, Caroline Derpienski, fot. KAPiF

Krzysztof Stanowski w materiale poświęconym Caroline Derpienski udowodnił, kim jest jej partner. Do tego filmu odniosła się oburzona Kinga Rusin, obrażając tym samym “dolarsową królową”. Teraz Caroline ostro wypowiedziała się na temat dziennikarki. Szykuje się kolejny konflikt w polskim show-biznesie?

Krzysztof Stanowski wyjawił prawdę o partnerze Caroline Derpienski

Krzysztof Stanowski udał się ostatnio do Miami, aby dokładniej zgłębić historię zawodową Caroline Derpienski. W swojej relacji uwzględnił także szczegóły dotyczące partnera modelki, którego publicznie nazywa "Jackiem". Stanowski wyjaśnił, że podczas rozmowy z partnerem Caroline, ten poprosił go o nienagrywanie ani niemówienie o nim.

Dziennikarz zgodził się na pierwszą prośbę, jednak uznał, że nie może zatajać prawdy dotyczącej tożsamości mężczyzny. W rezultacie okazało się, że tajemniczy partner Derpieński jest w rzeczywistości polskim biznesmenem Krzysztofem Porowskim.

Dżak tak naprawdę ma na imię Krzysiek, Krzysztof Porowski. Zjedliśmy dwie kolacje i obiad, przegadaliśmy kilka godzin. Krzysztof jest postacią, której do końca nie umiem zrozumieć [...] Lubi imponować, rzucać się w oczy i popycha Karolinę, do tego by była popularna. On ją inspiruje, wymyśla akcje [...] Jest osobą, która stoi za Karoliną Derpienską i popycha ja w tę stronę, żeby była popularna, dlatego nie ma Karoliny bez Krzysztofa – mówi w nagraniu Stanowski.

Na materiał Stanowskiego w mgnieniu oka zareagowała Kinga Rusin.

Stanowski pokazał jak NAPRAWDĘ mieszka Derpienski. To nie jest imponująca posiadłość! Co z tym Stanowskim? Najpierw ujawnia tajemnice Derpienski, a potem staje w jej obronie? I to w temacie "LATYNOSKIEGO MILIARDERA"!

Rusin ostro o Stanowskim i Derpienski

W minioną sobotę, 17 lutego odbyła się premiera długo oczekiwanego filmu autorstwa Krzysztofa Stanowskiego, poświęconego historii Caroline Derpieński. Reporter z Kanału Zero postanowił przyjrzeć się dokładnie życiorysowi tej "dolarowej królowej", podobnie jak kilka miesięcy temu uczynił to w przypadku Natalii Janoszek. 

Chociaż Stanowski utrzymywał, że produkcja filmu o Derpieński i jej amerykańskim życiu wynikała z prośby fanów, Kinga Rusin oskarżyła go o działanie w celu zwiększenia oglądalności, zamiast angażowania się w istotne kwestie społeczne. Dodatkowo, podczas tej sytuacji sama Derpieński została skrytykowana przez dziennikarkę, która nazwała ją "utrzymanką".

Wczoraj w swoim programie Stanowski i Mazurek wyśmiali przemoc wobec kobiet i polskie parlamentarzystki. Ale o tym w mediach cisza, bo "hit" o podstarzałym "biznesmenie" i jego utrzymance lepiej się klika, chociaż te wszystkie informacje są od dawna dostępne w internecie" - napisała Rusin na Instagramie.

Nie trzeba długo było czekać na odpowiedź modelki. Gwiazda wypowiedziała się o Rusin, nie gryząc się w język. 

Derpienski uderza w Kingę Rusin

Derpieński szybko odpowiedziała na ten zarzut, zwłaszcza że jeden z jej fanów dał jej idealną okazję do tego. Kiedy została zapytana, co sądzi o Kindze Rusin, jej odpowiedź nie była łagodna.

Zakłamana kobieta obrzucająca innych błotem. Nazwała mnie "utrzymanką"! Pomówiła mnie! - grzmiała w relacji Derpieński.

Caroline dodatkowo wspomniała o tym, że Rusin dostaje dużo pieniędzy od swojego partnera. Zasugerowała, żeby podobny materiał, co o niej zrobić o Kindze.

Może tak czas o niej zrobić materiał. Ciekawe czy ona chciałaby, żeby ktoś zweryfikował, ile ona dostaje pieniędzy od swojego faceta, ale oczywiście są ciekawsze tematy i brudy, aby wyciągnąć o niej - przekonywała. 

Myślicie, że szykuje się kolejna drama w polskim show-biznesie?

Kinga Rusin, fot. KAPiF
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski, fot. KAPiF