Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Na pytanie o Stanowskiego Rusin najpierw zatkało, a potem... Wyciągnęła grube działa. Ona nie będzie brała jeńców
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.02.2024 16:19

Na pytanie o Stanowskiego Rusin najpierw zatkało, a potem... Wyciągnęła grube działa. Ona nie będzie brała jeńców

Kinga Rusin
Kinga Rusin, fot. instagram.com/jastrzabpost.pl/KAPIF

Kinga Rusin i Krzysztof Stanowski przerzucają się inwektywami w sieci po tym, jak dziennikarz postanowił przeprowadzić wywiad z byłym szefem TVP Info. Zapytana podczas jednej z ostatnich rozmów o sprawę była gwiazda TVN, nie gryzła się w język.

Kinga Rusin vs Krzysztof Stanowski

Można go lubić lub niekoniecznie darzyć ciepłymi uczuciami. Jednemu nie da się jednak zaprzeczyć - Krzysztof Stanowski to dziś jeden z najbardziej opiniotwórczych dziennikarzy w Polsce. Całkiem niedawno zdecydował się pójść “na swoje” i założyć na YouTube'ie “Kanał Zero”, który cieszy się ogromną popularnością.

Już od pierwszych godzin działania nowej platformy, Stanowski “ruszył z kopyta”. Przeprowadził wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą, a wkrótce później z byłym szefem TVP Info Samuelem Pereirą. Drugi z wymienionych spotkał się z lawiną krytyki w internecie. Swoje zarzuty przedstawiła w mediach społecznościowych również Kinga Rusin.

Stanowski na wizji uścisnął Pereirze dłoń, obaj zachowywali się jak kumple przy piwku, podczas gdy większość Polaków, w tym ofiary PISowskiej propagandy, jak rodzina śp. Mikołaja Filiksa czy zamordowanego prezydenta Adamowicza chciałaby Pereirze splunąć w twarz. Obrzydliwe - napisała.

Na odpowiedź gospodarza “Kanału Zero” nie trzeba było długo czekać.

Kinga Rusin po 4 latach znowu w TVN. Wręczyli nagrodę jej zięciowi. Publiczność wybuchła śmiechem. Powód? Kapitalne zagranie Krzysztof Stanowski ujawnił, ile zarobił jego Kanał Zero. Kwota zwala z nóg, a to jeszcze nie wszystko

Krzysztof Stanowski odpowiada Kindze Rusin

Krzysztof Stanowski postanowił odpłacić się pięknym za nadobne i na swoim profilu w portalu "X' zamieścił post, w którym w niewybrednych słowach wypowiedział się na temat zarzutów Kingi Rusin.

Kinga Rusin oficjalnie dostała pier***ca na moim punkcie. Jako że nie da się ujarzmić kobiety, która dostaje pier***ca, pozostaje mi z godnością przyjmować ciosy tej rozhisteryzowanej baby - czytamy w poście dziennikarza.

Słowa byłej gwiazdy “Kanału Sportowego” bardzo dotknęły ex-prowadzącą “Dzień dobry TVN”. W swojej odpowiedzi porównała go do “chłopca w krótkich spodenkach”, a jego światopogląd zrównała z tym obowiązującym w XIX w.

Kinga Rusin reaguje na zaczepki Krzysztofa Stanowskiego

Krzysztof Stanowski musiał się liczyć z tym, że wchodząc w gorącą dyskusję z Kingą Rusin, ma do czynienia z wyjątkowo twardym przeciwnikiem. Dziennikarka nie żałowała pod jego adresem mocnych słów.

Po mojej krytyce wywiadu z Pereirą, Stanowskiemu puściły nerwy i nasz mały macho pokazał prawdziwą twarz bez pudru. Twierdzi, że dostałam na jego punkcie "pier***ca" i mówi o mnie w kontekście "ujarzmiania kobiety". Ujarzmić kobietę? Narcystyczny chłoptasiu, ty możesz najwyżej ujarzmić żelem swój wymuskany fryz - zripostowała gwiazda.

O komentarz Kinga Rusin poproszona została również podczas rozmowy z portalem Jastrząb Post. Początkowo wspomnienie Krzysztofa Stanowskiego bardzo ją zaskoczyło, szybko zdecydowała się jednak podsumować kłótnię z dziennikarzem. Na pytanie o możliwość zawarcia zgody z “Dziennikarskim zerem”, miała jednoznaczną odpowiedź.

Na jaką zgodę? Ja wszystko, co miałam do powiedzenia, powiedziałam. Ja nie znam tego człowieka osobiście, więc nie mam się co z nim godzić - orzekła.

Dodała także, że “ktoś” powinien się tym wszystkim zainteresować. I co wy na to?

Kinga Rusin
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski, fot. KAPiF
Kinga Rusin
Kinga Rusin, fot. KAPiF

Źródło: jastrzabpost.pl