Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Stanowski ujawnił, ile zarobił jego Kanał Zero. Kwota zwala z nóg, a to jeszcze nie wszystko
Karolina Kurek
Karolina Kurek 10.02.2024 22:37

Krzysztof Stanowski ujawnił, ile zarobił jego Kanał Zero. Kwota zwala z nóg, a to jeszcze nie wszystko

Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski, fot. KAPiF

Krzysztof Stanowski niedawno ruszył z nowym projektem internetowym, “Kanałem Zero”. Teraz dziennikarz pochwalił się wynikami. Te liczby robią wrażenie.

Krzysztof Stanowski odszedł z Kanału Sportowego

Krzysztof Stanowski to popularny polski dziennikarz. Przez lata kariery współpracował m.in. z  “Przeglądem Sportowym”, “Dziennikiem”, “Futbolem” czy “Super Expressem”. W 2020 wraz z Tomaszem Smokowskim, Mateuszem Borkiem i Michałem Polem założył “Kanał Sportowy” na platformie YouTube.  Stanowski przez lata pracy w mediach zyskał rzesze fanów.

Jakiś czas temu o Stanowskim zrobiło się głośno za sprawą dziennikarskiego śledztwa, w którym odkrył prawdę na temat kariery Natalii Janoszek, o czym więcej pisaliśmy tutaj.

W październiku minionego roku Stanowski wydał zaskakujące oświadczenie, w którym poinformował, że kończy współpracę z “Kanałem Sportowym”.

Od dłuższego czasu w przestrzeni publicznej pojawiały się domysły dotyczące mojego odejścia z Kanału Sportowego, a od miesiąca – gdy usunąłem KS z opisu w swoich mediach społecznościowych – temat stał się głośny. Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie, co oznacza, że mam obowiązek świadczenia pracy przez kolejne trzy miesiące (do końca stycznia 2024), chyba że strony ustalą inaczej – oświadczył  na Instagramie.

Stanowski wprawił Andrzeja Dudę w osłupienie. Prezydent aż zaniemówił, po tym, co powiedział Natalia Janoszek zafundowała traumę własnym rodzicom. Afera ze Stanowskim to przy tym nic

Stanowski z nowym projektem

Niedługo po odejściu z “Kanału Sportowego" dziennikarz poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, iż zaczyna nowy projekt. Mowa o “Kanale Zero”. Tak zapowiadał go Stanowski:

Kanał Zero (…) ma być miejscem, które scala osobowości, autorytety, poważne osoby z różnych dziedzin życia. Plan jest taki, żeby stworzyć coś naprawdę dużego. Nie kanał, na który będą wskakiwać 3-4 filmy tygodniowo, a bardziej 3-4 dziennie. - mówił dziennikarz.

“Kanał Zero” oficjalnie ruszył 30 stycznia. Ten projekt zaczął się z rozmachem, ponieważ już w drugim nagraniu, jakie się ukazało, Krzysztof Stanowski oraz Rafał Mazurek przeprowadzili wywiad z Prezydentem Andrzejem Dudą.

Krzysztof Stanowski udostępnia statystyki swojego kanału

Krzysztof Stanowski w sobotę 10 lutego opublikował w mediach społecznościowych nowy post, a dokładnie zaprezentował obserwującym wyniki oglądalności “Kanału Zero”.

Przytoczone dane mówią, iż udostępnione dotychczas nagrania osiągnęły już przeszło 25 milionów wyświetleń. Na ten moment “Kanał Zero” subskrybuje 788 tysięcy osób. A szacunkowe przychody z projektu z samych wyświetleń to już ponad 266 tysięcy złotych.

Pękło 25 milionów wyświetleń. Dane do wczoraj (poza kasą, bo kasa zaktualizowana do przedwczoraj). 800 000 subów może jeszcze w weekend - napisał Stanowski na Instagramie.

Trzeba przyznać, że dane robią wrażenie.

Krzysztof Stanowski, fot. Instagram
Krzysztof Stanowski, fot. Instagram
Krzysztof Stanowski, fot. Instagram
Krzysztof Stanowski, fot. Instagram
Krzysztof Stanowski, fot. Instagram
Krzysztof Stanowski, fot. Instagram
Krzysztof Stanowski, fot. KAPiF
Krzysztof Stanowski, fot. KAPiF