Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Stanowski miażdży Rzeźniczaka. Dziennikarz bez litości punktuje piłkarza
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.12.2023 19:18

Stanowski miażdży Rzeźniczaka. Dziennikarz bez litości punktuje piłkarza

Stanowski miażdży Rzeźniczaka, fot. Wojciech Olkusnik, imago/DeFodi/EAST NEWS
Stanowski miażdży Rzeźniczaka, fot. Wojciech Olkusnik, imago/DeFodi/EAST NEWS

Krzysztof Stanowski skierował wyjątkowo ostry komunikat do Jakuba Rzeźniczaka. W nagraniu skrytykował medialne wyznania piłkarza. Co powiedział? Ostro!

Jakub Rzeźniczak powraca do mediów

Zdaje się, że w ostatnich latach dużo więcej w mediach mówi się o życiu prywatnym Jakuba Rzeźniczaka, niż jego zawodowych osiągnięciach. Nic w tym dziwnego, ciężko nie ulec pokusie stwierdzenia, że rękę przykłada do tego sam zainteresowany.

Z PR-owego punktu widzenia wizerunek sportowca jest wyjątkowo ciężki do odratowania. Nie chodzi tu jedynie o surową krytykę ze strony jego byłych partnerek, ale również jego zadziwiającą “bezpośredniość”.

Kilka miesięcy temu w wywiadzie dla Żurnalisty, Rzeźniczak nazwał Ewelinę Taraszkiewicz, z którą doczekał się dziecka, “prostytutką”.

Ewelinę poznałem przez kolegę, który zajmował się załatwianiem dziewczyn na telefon. Za to spotkanie zapłaciłem chyba 1500 złotych za dwie, trzy godziny. I tak to się zaczęło - “zwierzał się" piłkarz, nie bacząc na konsekwencje zwłaszcza te związane z faktem, że na wywiad natrafić może kiedyś jego córka.

Zobacz: Rodzina Daniela Martyniuka właśnie się powiększyła! Przed świętami i krótko po ślubie przekazał wspaniałe wieści

Krzysztof Stanowski odkrył przekręty Janoszek, teraz bierze się za inną gwiazdę. To już koniec jej kariery? "Ostatnia ubierana we dwoje". Jakub i Paulina Rzeźniczakowie chwalą się choinką i dekoracjami

Jakub Rzeźniczak na celowniku Krzysztofa Stanowskiego

Cztery miesiące po śmierci synka Oliwiera, Jakub Rzeźniczak pozował z szerokim uśmiechem na twarzy do swoich ślubnych zdjęć wraz z nową ukochaną, Pauliną. Z żoną gościł ostatnio również w “Dzień dobry TVN”, gdzie Mateusz Hładki zadał mu kilka pytań na temat przeszłości.

Nie obyło się również bez kwestii córki piłkarza. Sportowiec nie zawahał się, by wyjawić, że nie utrzymuje z dzieckiem żadnych kontaktów. Na wypowiedź na kanale WeszłoTV zareagować postanowił Krzysztof Stanowski, z którym wcześniej skontaktować miała się sama matka dziewczynki, Ewelina Taraszkiewicz. Dziennikarz nie przebierał w słowach.

Krzysztof Stanowski mocno do Jakuba Rzeźniczaka

Krzysztof Stanowski podkreślił, że wielokrotnie udzielał rad Jakubowi Rzeźniczakowi dotyczących jego publicznych wypowiedzi. Polecał mu nie udzielać wywiadów i skasować swoje media społecznościowe. Piłkarz nie usłuchał.

Wiem, że zawsze chciałeś być dobrym człowiekiem, wiem, że masz w sobie ten pierwiastek dobra, ale niestety stałeś się człowiekiem złym. Stałeś się człowiekiem bardzo złym, czy tego chcesz, czy nie, czy to dostrzegasz, czy nie. Patrzę na to, co robisz i jestem zniesmaczony, zażenowany, zawstydzony, wku***ony, załamany - oburzał się dziennikarz.

Była gwiazda “Kanału Sportowego” stwierdziła, że sportowiec robi z siebie “bydlaka i potwora”, a za sytuację, w jakiej postawił swoje dziecko, powinien dostać “wpie**ol”.

Nikt cię nie wspiera, a ty wmawiasz sobie, że ktoś cię wspiera. Wbij sobie do głowy, że to, co publicznie robisz, sprawia, że jesteś pośmiewiskiem. Wyszedłeś na totalnego ch*ja […]. Żadne dziecko na świecie nie zasługuje na to, żeby zaczynać swoje życie z taką internetową kartoteką. Ona, durniu, nie zawsze będzie miała sześć lat. Kiedyś będzie miała lat 14, a potem 20. Będzie ciągnęła za sobą te twoje wszystkie wyznania, które pomagają wyłącznie tobie - orzekł Krzysztof Stanowski.

Zobacz: Tego się nie spodziewaliśmy... Tak Kurzajewski i Cichopek zaczęli dziś "Pytanie na śniadanie". Co za zaskoczenie!

Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak, fot. TRICOLORS/East News
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski, fot. Wojciech Olkusnik/East News
Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak, fot. instagram.com/paulina_rzezniczak

Źródło: WeszłoTV, Żurnalista