Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Stanowski odkrył przekręty Janoszek, teraz bierze się za inną gwiazdę. To już koniec jej kariery?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.12.2023 08:18

Krzysztof Stanowski odkrył przekręty Janoszek, teraz bierze się za inną gwiazdę. To już koniec jej kariery?

Krzysztof Stanowski bierze się za kolejną gwiazdę, fot. East News
Krzysztof Stanowski bierze się za kolejną gwiazdę, fot. East News

Krzysztof Stanowski bierze na celownik kolejną gwiazdę. Po sukcesie, jaki przyniosły reportaże dziennikarza na temat kariery Natalii Janoszek, wszystko wskazuje na to, że reporter zapragnął pójść za ciosem.

Krzysztof Stanowski nie bierze jeńców

Krzysztof Stanowski wywołał istną burzę w polskim show-biznesie, publikując w tym roku dwa reportaże dotyczące kariery Natalii Janoszek. Dziennikarz przekonywał w swych materiałach, że uczestniczka “Tańca z gwiazdami” mocno wyolbrzymiła swój sukces w Bollywood, o którym tak chętnie opowiadała w mediach.

Działania reportera sprawiły, że duża część środowiska odwróciła się od aktorki, przez długi czas nie pojawiała się w mediach, a dopiero miesiąc temu w sieci pojawiły się informacje, że otrzymała propozycję występu w jednym z programów Playera i zdecydowała się wziąć w nim udział.

Nie będę ukrywać, że miałam myśli samobójcze i że bardzo ciężko mi się żyło w ostatnim czasie. Właśnie ten program był powodem, by o siebie zawalczyć i się nie dać - zdradziła Natalia Janoszek, udzielając naszej redakcji pierwszego wywiadu po aferze.

TYLKO U NAS: Natalia Janoszek ostro uderza w Macieja Dowbora! Mówi wprost, jak dostał pracę w Polsacie: "On mało kogo lubi" Krzysztof Stanowski błyskawicznie odpowiedział Janoszek! Nie ma dla niej żadnej litości

Krzysztof Stanowski bierze się za pracę

Również i dla Krzysztofa Stanowskiego ostatni czas w karierze był pełen zawirowań. Dziennikarz rozstał się w nieprzyjemnej aferze z “Kanałem Sportowym”, dla którego powstały głośne materiały o Natalii Janoszek.

Reporter postanowił pójść “na swoje”. Założył w serwisie YouTube “Kanał Zero”, na którym już w lutym rozpocząć ma publikację nowych materiałów. Wygląda na to, że jeden z nich może poruszyć kolejną kontrowersyjną kwestię.

Nowy post w mediach społecznościowych Stanowskiego rzuca światło na to, czym planuje zająć się w najbliższym czasie. Jedna ze znanych polskich gwiazd z pewnością ma powody do obaw.

Krzysztof Stanowski bierze na warsztat kolejną gwiazdę

By stworzyć reportaż na temat Natalii Janoszek, Krzysztof Stanowski udał się aż do Bombaju. Tym razem również postanowił wyjechać za granicę. Na portalu Instagram Threads opublikował screen przedstawiający lotnicze połączenie z Warszawy do Miami i z powrotem.

Dobra, dajmy coś wyłącznie na tę platformę na dobry początek. Tyle osób o taki film prosiło… Zapowiada się dollarsowy Nowy Rok. Zobaczymy, co z tego wyjdzie - napisał dziennikarz.

Widząc określenie “dollarsowy” we wpisie Krzysztofa Stanowskiego, nietrudno domyślić się, że kontrowersyjny reporter postanowił zająć się tematem Caroline Derpienski. Czyżby wkrótce sieć znów miała zapłonąć?

Numery telefonów zaufania dla osób zmagających się z kryzysem psychicznym:

22 350 00 50 Fundacja Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego
116 123 Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych. Czynny cały tydzień w godzinach 14:00 - 22:00
116 111 Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Czynny cały tydzień w godzinach 12:00 - 02:00
800 70 22 22 Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego. Bezpłatny i czynny całą dobę
22 635 09 54 Telefon zaufania dla osób starszych. Czynny w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 17:00 - 20:00
800 108 108 Bezpłatny telefon wsparcia dla osób po stracie bliskich. Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 20:00

Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski, fot. Wojciech Olkusnik/East News
Caroline Derpienski
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek, fot. KAPiF