Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Janoszek odpowiada Stanowskiemu! Pierwszy PRZEŁOMOWY wywiad po aferze. "Miałam myśli samobójcze"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.12.2023 19:51

TYLKO U NAS: Janoszek odpowiada Stanowskiemu! Pierwszy PRZEŁOMOWY wywiad po aferze. "Miałam myśli samobójcze"

Natalia Janoszek, Krzysztof Stanowski
Natalia Janoszek komentuje aferę z Krzysztofem Stanowski, fot. Świat Gwiazd. youtube.com @ Kanał Sportowy

Natalia Janoszek w pierwszym wywiadzie od afery opowiedziała nam o tym co przeżyła w ostatnich miesiącach. Materiał Krzysztofa Stanowskiego był dla niej ogromnym ciosem. Gwiazda mierzyła się nawet z dramatycznym okresem, w którym o włos mogło być od tragedii. Teraz czeka na sprawiedliwość.

Natalia Janoszek o aferze z Krzysztofem Stanowskim. Na horyzoncie proces

Chyba wszyscy pamiętamy film Krzysztofa Stanowskiego na Kanale Sportowym, który ujawniał kłamstwa Natalii Janoszek wobec jej międzynarodowej kariery. Popularny materiał szybko znalazł swoich zwolenników, a sama gwiazda na długie miesiące wycofała się z życia publicznego. 

Teraz wraca przed kamery, by opowiedzieć swoją wersję wydarzeń. W rozmowie dla Świata Gwiazd otworzyła się na temat niełatwych doświadczeń, które przeżyła z powodu twórczości dziennikarza. Sama zdecydowała nie drążyć z nim dyskusji w Internecie. Liczy jednak na wymierzenie sprawiedliwości i proces.

Szczerze powiedziawszy czekam bardzo, bo w Internecie można powiedzieć wszystko. Można powycinać wywiady, materiały, można wmawiać ludziom co się chce i oczywiście są osoby, które wierzą w rzeczy nie sprawdzając faktów, ale w sądzie już tak się nie da i to jest pocieszające. Dlatego też zdecydowałam się na to, by nie przerzucać się tekstami w internecie tylko na kroki prawne, bo chyba jedyne słuszne co mogłam zrobić. Moja praca toczy się dalej - wyznała nam Natalia Janoszek.

Natalia Janoszek ma nową pracę! Aneta Glam zdradziła nam szczegóły. Wpadła na nią po aferze z Bollywood Natalia Janoszek zniknęła po aferze, właśnie pojawiło się nagranie."W końcu mogę zdradzić prawdziwy powód"

Natalia Janoszek o hejcie, który ją spotkał

Od maja portale plotkarskie wystawiały sprawę Natalii Janoszek i Krzysztofa Stanowskiego na świecznik, szukając zwolenników oraz przeciwników doniesieniom dziennikarza. Aktorka sama przyznaje, że znalazła się w tamtym okresie na piedestale "nie z własnej woli", a krzywdzące komentarze czy artykuły bardzo ją dotknęły.

Wierzę, że prawda prędzej czy później się obroni. […] A to, że zostałam pogrzebana żywcem i od razu spisana na straty może było zbyt pochopne - przyznała w wywiadzie.

Natalia Janoszek jako przyczynę powstania filmu Krzysztofa Stanowskiego wskazuje jej dojście do finału programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazda przeczuwa, że mogła tym zaszkodzić swojej karierze, a samego dziennikarza ostro nazywa "prześladowcą".

W filmie mój prześladowca powiedział, że weszłam w drogę aktorkom i aktorom po szkołach, bo jestem osobą, która nie skończyła szkoły, a gra w filmach. […] Myślę, że ten powód nie jest przypadkowy, że on gdzieś o mnie usłyszał i postanowił zrobić wielogodzinny film o mnie. Chyba ciężko w to uwierzyć prawda? - zauważyła Natalia Janoszek.

Natalia Janoszek miała myśli samobójcze. Doczekała się kontry Stanowskiego

W rozmowie ze Światem Gwiazd aktorka otworzyła się także na ciężkie momenty medialnej afery. Nie ukrywa, że w jej głowie głębiły się najgorsze myśli. Powrót do pracy był dla niej jednak iskrą do walki o normalność.

Nie będę ukrywać, że miałam myśli samobójcze i że bardzo ciężko mi się żyło w ostatnim czasie. Właśnie ten program był powodem, by o siebie zawalczyć i się nie dać. […] Żyjemy w bardzo brutalnym świecie […] Ja codziennie muszę stoczyć walkę na którą się nie pisałam, ale zrobię to - wyznała.

Rozmowa Natalii Janoszek bardzo szybko rozniosła się po mediach społecznościowych i trafiła nawet do samego Krzysztofa Stanowskiego. 

Dziennikarz, udostępniając fragment naszej rozmowy, skomentował wyznania gwiazdy.

Ja też miałem myśli samobójcze, gdy słuchałem jej setnej zmyślonej historii. W myślach samobójczych mamy więc 8:8 i możemy iść do przodu bez tych ckliwych bzdur - stwierdził.

Jeśli masz uporczywe i silne myśli samobójcze, możesz się także zgłosić do każdego szpitala psychiatrycznego. Tam również nie jest potrzebne ubezpieczenie zdrowotne. W sytuacjach nagłych (o ile powiesz, że to sprawa pilna) lekarz musi Cię przyjąć tego samego dnia.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111. Dorośli mogą korzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu zaufania 116 123. Obie linie są czynne całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Spis organizacji pomocowych i więcej informacji znajdziesz na stronie: www.samobojstwo.pl

Zobacz całą rozmowę z Natalią Janoszek:

Natalia Janoszek
Natalia Janoszek komentuje aferę z Krzysztofem Stanowski, fot. KAPiF
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek komentuje aferę z Krzysztofem Stanowski, fot. KAPiF
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek komentuje aferę z Krzysztofem Stanowski, fot. KAPiF