Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Natalia Janoszek zniknęła po aferze, właśnie pojawiło się nagranie."W końcu mogę zdradzić prawdziwy powód"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.12.2023 09:22

Natalia Janoszek zniknęła po aferze, właśnie pojawiło się nagranie."W końcu mogę zdradzić prawdziwy powód"

Natalia Janoszek
Natalia Janoszek wraca po aferze, fot. instagram.com/nataliajanoszek/KAPiF

Natalia Janoszek była jedną z najgłośniejszych gwiazd 2023 roku w polskim show-biznesie. Za sprawą medialnego skandalu usłyszeli o niej wszyscy, a teraz sama zabrała głos. W krótkim nagraniu odniosła się do skandalu i zdradziła, co działo się z nią w ciągu ostatnich miesięcy. Gwiazda nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w swojej karierze.

Natalia Janoszek wraca po aferze. Odezwała się do fanów

Przypomnijmy, że reputacja gwiazdy została mocno nadszarpana przez materiał Krzysztofa Stanowskiego, który ujawniał szereg manipulacji Polki związanych z jej karierą aktorską w Bollywood. Głośny film zyskał rekordową popularność i zupełnie odmienił aktywność Natalii Janoszek w mediach społecznościowych.

Gwiazda co jakiś czas udostępniała internautom kolejne kadry z zagranicznych wakacji, czy dzieliła się sukcesami na zachodnim rynku. Teraz jednak postanowiła zabrać głos w sprawie niedawnej afery. W mediach społecznościowych pokazała się obserwatorom i opowiedziała, co robiła podczas nieobecności w mediach. Przez długi czas nie miała nawet dostępu do telefonu.

Natalia Janoszek powraca z nowym programem! Skandal nie zniechęcił jej do polskiego show-biznesu Krzysztof Stanowski wydał oświadczenie i upublicznił prywatny dokument. To koniec afery czy dopiero początek?

Natalia Janoszek ponownie przed kamerami. Gdzie wystąpi tym razem?

Jeszcze do niedawna Natalia Janoszek czuła się przed kamerami jak ryba w wodzie i chętnie korzystała z kolejnych telewizyjnych propozycji. Widzieliśmy ją w największych hitach Polsatu, "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "Tańcu z gwiazdami". Głośna afera sprawiła jednak, że celebrytka znacznie wycofała się z publicznych wystąpień. Teraz wiadomo, że nie na długo.

Okazuje się jednak, że jeszcze w tym roku będziemy mogli zobaczyć ją w kolejnym programie. Natalia Janoszek zdradzała, że już niedługo pojawi się w survivalowym show "Królowa przetrwania". Co więcej, nie będzie jedyną gwiazdą, która podbije dżunglę bez technologii czy wygód. 

Wśród uczestniczek nowego programu TVN7 i Playera znalazły się m.in.: Aneta Kurp, Marta Linkiewicz, Monika Miller, Klaudia Nieścior czy Waleria Szewczyk. Premiera zaplanowana została na koniec grudnia. Natalia Janoszek nie omieszkała także skomentować ostatnich doniesień na swój temat.

Natalia Janoszek odniosła się do plotek na swój temat. Mało kto zna prawdę?

Do tej pory gwiazda raczej stroniła od komentarzy dotyczących jej medialnej afery. W krótkim nagraniu postanowiła jednak zdradzić internautom prawdę. Okazuje się, że to, co do tej pory dowiedzieliśmy się o Natalii Janoszek, wcale nie musi być całą prawdą.

Cześć, internecie. Chwilę mnie tutaj nie było, ale większość spekulacji — jak to z plotkami bywa — była nietrafiona. W końcu mogę wam zdradzić prawdziwy powód swojej nieobecności - wyznała na początku.

Telewizyjny program z pewnością sprawi, że gwiazda ponownie zaistnieje w show-biznesie. Pytanie tylko, czy zostanie ponownie ciepło przyjęta i czego jeszcze nie wiemy o jej przeszłości.

Natalia Janoszek
Natalia Janoszek wraca po aferze, fot. instagram.com/nataliajanoszek/
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek wraca po aferze, fot. instagram.com/nataliajanoszek/
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek wraca po aferze, fot. KAPiF
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek wraca po aferze, fot. KAPiF
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek wraca po aferze, fot. KAPiF
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek wraca po aferze, fot. KAPiF
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek wraca po aferze, fot. KAPiF