Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Różnie żegnali i wspominali Gabriela Seweryna. Jednak to, co pokazał Rafał Grabias, to już szczyt!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 03.12.2023 22:17

Różnie żegnali i wspominali Gabriela Seweryna. Jednak to, co pokazał Rafał Grabias, to już szczyt!

Rafał Grabias / Gabriel Seweryn
Jak Rafał Grabias żegna Gabriela Seweryna?, fot. IG/rafalgrabias

Po śmierci Gabriela Seweryna wiele osób wyrażało ból i tęsknotę. Pojawiło się też wiele niełatwych emocji i kontrowersji. To, co obecnie zamieścił w sieci Rafał Grabias, zaskoczy wielu. Tak wspomina byłego partnera?

Jak Rafał Grabias zareagował po śmierci Gabriela Seweryna?

Choć Grabias i Seweryn byli w programie „Królowe życia” uwielbianą przez widzów parą, tak naprawdę już w trakcie powstawania zdjęć ich związek miał się ku końcowi. Obaj ujawnili to jednak dużo później, już po rozstaniu i odejściu z programu. Teraz, po śmierci Gabriela, pomimo zakończonej relacji, Rafał nie ukrywa smutku. To właśnie były partner opublikował w sieci oficjalny nekrolog ze szczegółami na temat pogrzebu.

Msza święta żałobna zostanie odprawiona dnia 06.12.2023 (środa) o godzinie 12:00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku – czytamy w komunikacie.

Tymczasem wszyscy przeżywają odejście „Versacego z Głogowa” na swój sposób. Jak zareagował sam Grabias? Szczegóły poniżej.

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Rafał Grabias właśnie ujawnił szczegóły ostatniej drogi byłego ukochanego! Tak go pożegnają Gabriel Seweryn już kilka lat temu zasłabł na ulicy. Rafał Grabias chciał mu pomóc. Tak walczył o życie partnera

Gabriel Seweryn we wspomnieniach Rafała Grabiasa

Rafał w ostatnim czasie unika wypowiadania się publicznie. W niedawnej rozmowie z naszą redakcją wyznał, jak wcześniej układały się ich relacje po zerwaniu. Mimo wszystko spędził on z Gabrielem wiele lat swojego życia. Widać to wyraźnie po jego obecnej aktywności w sieci. Dwa ostatnie posty poświęcił byłemu ukochanemu.

Na początku Grabias zamieścił zdjęcie Seweryna, na którym ten wygląda szczęśliwie i promiennie. Podpisał je prosto, jedynie słowami „Żegnaj”, opatrzonymi czarnym serduszkiem. Jakiś czas później dodał wyjątkowy, archiwalny kadr, wykonany w 2008 roku. Fotografia przedstawiała Rafała i Gabriela razem, w czerni i bieli.

Rafał Grabias zamieścił nowy wpis w sieci

Teraz Grabias opublikował w relacji na Instastories niezwykle znaczące, bardzo symboliczne i poruszające kadry. Razem wyrażają nawet więcej tęsknoty i smutku, niż wcześniejsze wspólne zdjęcia. Szczyt bólu i poetyki jednocześnie?

Na pierwszym zdjęciu, jakie zamieścił Rafał, widzimy piękną, ukwieconą łąkę. Wielobarwne kwiaty lekko kołyszą się na wietrze. Kolejne zdjęcie to ponury, zimowy krajobraz. Tu nie ma już żadnej żywej barwy, jedynie czerń i biel. Cała przyroda skryła się pod zimnym śniegiem. Biorąc pod uwagę, jak rośliny i ogrodnictwo jest ważne dla Grabiasa, ta metafora wygląda na bardzo osobiste wyznanie.

Instagram Rafała Grabiasa
Nowy post Rafała Grabiasa, fot. instagram.com/rafalgrabias
Instagram Rafała Grabiasa
Nowy post Rafała Grabiasa, fot. instagram.com/rafalgrabias
Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. KAPiF
Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. KAPiF
Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. KAPiF
Rafał Grabias
Rafał Grabias, fot. KAPiF