Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gabriel Seweryn już kilka lat temu zasłabł na ulicy. Rafał Grabias chciał mu pomóc. Tak walczył o życie partnera
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.12.2023 12:54

Gabriel Seweryn już kilka lat temu zasłabł na ulicy. Rafał Grabias chciał mu pomóc. Tak walczył o życie partnera

Rafał Grabias chciał pomóc Gabrielowi, fot. KAPiF; kadr z programu "Królowe życia"/TTV
Rafał Grabias chciał pomóc Gabrielowi, fot. KAPiF; kadr z programu "Królowe życia"/TTV

Rafał Grabias był w związku z Gabrielem Sewerynem przez 18 lat. Ich relację fani obserwować mogli w programie “Królowe życia”. Były partner zmarłego gwiazdora opowiadał o tym, jak wspierał go w czasie choroby, która dotknęła go kilka lat temu.

Gabriel Seweryn nie żyje

Informacja o śmierci Gabriela Seweryna spadła we wtorek na media jak grom z jasnego nieba. Gwiazdor “Królowych życia” zmarł w szpitalu w Głogowie, do którego zgłosił się z silnym bólem w klatce piersiowej i problemami z oddychaniem.

Podobne dolegliwości mężczyzna odczuwał już w sierpniu, gdy na swoim Instagramie informował o nieoczekiwanej hospitalizacji i pozdrawiał swoich wielbicieli.

Witam was, miałem biegunkę cały dzień i noc, na dodatek mocne pieczenie w klatce piersiowej. Musiałem wezwać pogotowie, bo już nie miałem siły się ruszać, robią mi badania, pozdrawiam was - pisał w swoich mediach społecznościowych mężczyzna.

Gabriel zwierzył się matce z tego, co zrujnowało jego związek z Rafałem. Prawdziwy powód końca wielkiej miłości TYLKO U NAS: Edzia z "Królowych życia" komentuje film z błagającym o pomoc Gabrielem Sewerynem. Zwróciła uwagę na dwie rzeczy

Rafał Grabias żegna Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn w ostatnim czasie spotykał się z młodszym o 25 lat Kamilem Biełą. Wcześniej pozostawał w związku z Rafałem Grabiasem, z którym przeżył wspólnie 18 pięknych lat.

Były partner gwiazdora zamieścił w swoich mediach społecznościowych wzruszający post opatrzony zdjęciem dawnego ukochanego. Fotografia została podpisana jednym krótkim słowem.

Żegnaj - napisał Grabias, dodając małe czarne serduszko.

Problemy zdrowotne Gabriela Seweryna

Z problemami zdrowotnymi Gabriel Seweryn zmagał się już od jakiegoś czasu. W jednym z odcinków “Królowych życia”, wyemitowanym cztery lata temu informowano, że projektant zasłabł na ulicy. Doglądał go wówczas wpatrzony w niego jak w obrazek Rafał Grabias.

W takich sytuacjach jak dowiadujesz się, że twój partner osoba, z którą żyjesz, jest chora, automatycznie musisz zebrać te siły i walczyć. Jeżeli ty jeszcze się poddasz, no to już w ogóle klapa jest - tłumaczył partner gwiazdora w programie.

Nieoczekiwana choroba wprowadziła Gabriela Seweryna w nastrój smutku i melancholii. Wsparcie okazywane mu przez ukochanego było dla niego bardzo ważne.

Rafał Grabias wspierał Gabriela Seweryna w chorobie

W jednym z odcinków “Królowych życia” Gabriel pokazał się w złym stanie. Mógł wówczas liczyć na pełne wsparcie ówczesnego partnera. 

Podłamałem się, całe życie mi się zawaliło. Mówię: "cóż robić". Nawet nie chciałem iść do pracy. A po co ja tam będę szedł - wspominał w “Królowych życia” Gabriel Seweryn.

Gdy projektant leżał w łóżku bez sił, partner starał się go pocieszyć. Przynosił mu do łóżka różne ciastka, co bardzo poprawiło humor mężczyzny. Jego wsparcie okazało się bezcenne.

Każdy człowiek powinien mieć taką osobę, na którą może liczyć - tłumaczył w show Rafał Grabias.

My mamy siebie i możemy na siebie liczyć - wtórował mu zakochany Gabriel Seweryn.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias kadr
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias kadr "Królowe życia" TTV
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. KAPiF
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. KAPiF
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, fot. KAPiF