Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gabriel zwierzył się matce z tego, co zrujnowało jego związek z Rafałem. Prawdziwy powód końca wielkiej miłości
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.12.2023 09:19

Gabriel zwierzył się matce z tego, co zrujnowało jego związek z Rafałem. Prawdziwy powód końca wielkiej miłości

Gabriel Seweryn zwierzył się matce na temat związku z Rafałem Grabiasem, fot. KAPiF; instagram.com/gabriel_seweryn
Gabriel Seweryn zwierzył się matce na temat związku z Rafałem Grabiasem, fot. KAPiF; instagram.com/gabriel_seweryn

Gabriel Seweryn był w związku z Rafałem Grabiasem przez 18 lat. Nieoczekiwanie doszło do rozstania partnerów, a wkrótce później projektant związał się z nowym mężczyzną. Co doprowadziło do zakończenia jednego z najpiękniejszych związków w polskim show-biznesie?

Gabriel Seweryn nie żyje

Gabriel Seweryn był projektantem mody znanym z “Królowych życia”, w których występował wspólnie ze swoim ówczesnym partnerem Rafałem Grabiasem. 56-letni gwiazdor zmarł we wtorek w szpitalu w Głogowie, do którego trafił z silnym bólem w klatce piersiowej i problemami z oddychaniem.

Okoliczności śmierci mężczyzny budzą kontrowersje. Wciąż niewyjaśnione są przyczyny zgonu, a kilka godzin przed śmiercią na jego Instagramie pojawiła się wideo-relacja, na której skarżył się, że pogotowie nie chce udzielić mu pomocy.

Według informacji pozyskanych od służb wynika, że Gabriel Seweryn wraz z towarzyszącymi mu osobami zachowywał się agresywnie wobec przybyłych do zgłoszenia ratowników medycznych.

Głogowscy policjanci zostali wezwani w celu udzielenia asysty ratownikom medycznym. Z relacji ratowników wynikało, że mężczyzna, do którego zostało wezwane pogotowie, zachowywał się w stosunku do nich agresywnie - przekazała redakcji “Super Expressu” st. sierż. Natalia Szymańska, p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie.

"Uklęknął i prosił". Te sceny rozegrały się chwilę przed śmiercią Gabriela Seweryna Rafał Grabias milczał po rozstaniu, a po śmierci pokazał to zdjęcie. Partnerowi Gabriela Seweryna może się to nie spodobać

Rafał Grabias żegna Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn od kilku lat spotykał się z Kamilem Biełą, który towarzyszył mu również podczas feralnego incydentu z udziałem pogotowia. Wcześniej, przez 18 lat był partnerem Rafała Grabiasa, którego widzowie TTV poznali w programie “Królowe życia”.

Mężczyzna zareagował na śmierć swojego byłego ukochanego, publikując w mediach społecznościowych wymowny post. Na Instagramie zamieścił zdjęcie projektanta, które opatrzył krótkim podpisem.

Żegnaj - napisał, dodając małe czarne serduszko.

Gabriel Seweryn zwierzył się matce

Rozstanie Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa było dla fanów pary dużym szokiem. Para, która uchodziła za niemal idealną, cieszyła się ogromną sympatią widzów “Królowych życia”. Wielu z nich nie mogło pogodzić się z decyzją podjętą przez mężczyzn.

W jednym z odcinków programu TTV projektant zwierzył się swojej matce z problemów, jakie wystąpiły w ich związku. Co ciekawe, wyjawił też, że w ostatnim czasie Grabias nie miał najlepszych stosunków z kobietą.

Rafał i moja mama mieli kiedyś bardzo dobre relacje, ale się po prostu coś zepsuło - wyjaśnił.

Dlaczego Gabriel Seweryn rozstał się z Rafałem Grabiasem?

Ze słów Gabriela Seweryna, które przekazał swojej matce podczas jednego z odcinków “Królowych życia” wynika, że problemy w związku z Rafałem Grabiasem wynikały z tego, że panowie nie rozstawali się nawet na moment.

Spędzali ze sobą czas niemal 24 godziny na dobę - zarówno w pracy jak i w domu. Brak możliwości “odpoczęcia od siebie” najprawdopodobniej ostatecznie przypieczętował zakończenie relacji.

Chodziło o to, że bardzo dużo spędzaliśmy razem czasu. Jakby Rafał miał inne zajęcie, spotykalibyśmy się w domu po iluś godzinach, a to i w domu i w nocy i w dzień i w pracy i na wyjazdach, zawsze wszędzie wszystko razem. Przychodzimy z problemem z pracy do domu, z problemem z domu do pracy… - przekonywał Gabriel Seweryn w jednym z odcinków Królowych życia.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPiF
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPiF
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, se.pl