Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ostre słowa na profilu partnera Gabriela Seweryna. Emocje wzięły górę. Pojawiły się wstrząsające oskarżenia
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.11.2023 12:24

Ostre słowa na profilu partnera Gabriela Seweryna. Emocje wzięły górę. Pojawiły się wstrząsające oskarżenia

Ostre słowa na profilu partnera Gabriela Seweryna, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
Ostre słowa na profilu partnera Gabriela Seweryna, fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Niespodziewana śmierć Gabriela Seweryna wciąż budzi ogromne emocje, zwłaszcza, że towarzyszą jej niemałe kontrowersje. Na profilu partnera projektanta pojawiły się mocne oskarżenia pod jego adresem. Trwa starcie internautów.

Gabriel Seweryn nie żyje

Informacja o śmierci Gabriela Seweryna spadła we wtorek wieczorem na media jak grom z jasnego nieba. Znany z “Królowych życia” projektant zmarł w szpitalu w Głogowie w niecałe trzy godziny po przyjęciu.

Wcześniej w mediach społecznościowych mężczyzny pojawiła się bardzo niepokojąca relacja wideo. Zobaczyć mogliśmy na niej płaczącego gwiazdora, pomstującego na pogotowie, które według jego słów, nie chciało udzielić mu pomocy.

Materiał nagrywany był przez jego partnera Kamila Biełę, z którym spotykał się od kilku lat po tym jak rozpadł się jego związek z Rafałem Grabiasem. Wkrótce później taksówką projektant udał się na SOR.

Gabriel Seweryn zerwał kontakt z własną matką. Właśnie ujawniono, co ich poróżniło Sąsiedzi Gabriela Seweryna zdradzają gorzką prawdę. Przykre co od lat działo się w jego mieszkaniu

Policja przeszukała pracownię Gabriela Seweryna

Z informacji przekazanych przez “Fakt” wynika, że na miejsce, gdzie nagrywany był materiał z relacji, wezwana została również policja. O pomoc służb poprosili ratownicy medyczni, którzy mieli rzekomo otrzymać groźby od Gabriela Seweryna i towarzyszących mu osób.

Zespół był na miejscu i chciał udzielić pomocy, ale z uwagi na agresję i grożenie zespołowi ratownictwa medycznemu przez pacjenta i osoby będące na miejscu, zespół nie podjął czynności. Interwencja policji była z uwagi na to, że zespół czuł się zagrożony z powodu gróźb pacjenta i osób będących na miejscu. Tam prawdopodobnie było kilka osób - przekazał w rozmowie z dziennikiem rzecznik zespołu ratownictwa medycznego z Legionowa.

We wtorek i środę policja miała dokonać również przeszukania w mieszkaniu i zakładzie futrzarskim Gabriela Seweryna. Czynności wykonywane były w asyście psów tropiących. Przy dawnym miejscu pracy zmarłego widziany był również podobno Kamil Bieła.

Partner Gabriela Seweryna w ogniu krytyki

Kamil Bieła, w przeciwieństwie do Rafała Grabiasa, nie skomentował dotąd oficjalnie kwestii śmierci Gabriela Seweryna. Trudno się dziwić - przeżywa z pewnością żałobę i nie ma ochoty na aktywność w mediach społecznościowych.

Tymczasem na jego profilu na Instagramie wybuchła istna burza. Internauci rzucają w jego stronę oskarżenia i atakują go za jego zachowanie podczas incydentu z pogotowiem. Twierdzą, że opryskliwie zwracał się do swojego ukochanego, gdy ten bardzo cierpiał.

  • Dlaczego na tym nagraniu tak się pan zwraca do Gabriela?
  • Potwór! Jak można się tak odnosić do kogoś kto cierpi!
  • Nie dość, że sytuacja była szokująca sposób w jaki się odezwał do Gabriela był skandaliczny... - piszą komentatorzy.

Inni zarzucają z kolei, że mężczyzna nie traktował swojego związku z projektantem poważnie i trwał przy nim tylko ze względu na jego sławę.

  • Nikt nie zauważył, że ten cały Kamil był z Gabrielem tylko dla fejmu? Synek się lansował - futra, okulary, a Gabriel widać, że nie był szczęśliwy tylko uśmiechał się pod publikę i coraz więcej stresu go to wszystko kosztowało.
  • Kamil, tak mu życie zmarnowałeś. On kochał Rafała, tobą się zauroczył. Tyś wykorzystał do ostatniego tchu - czytamy na profilu Kamila Bieły.

Starcie internautów na profilu partnera Gabriela Seweryna

Poza przykrymi komentarzami skierowanymi w stronę Kamila Bieły pojawiły się również jednak wyrazy współczucia i wsparcia dla mężczyzny. Wielu fanom jest bardzo żal, że partner Gabriela Seweryna mierzy się z tak ogromną i niespodziewaną stratą.

  • Ogromne wyrazy współczucia... Mam nadzieję, że dasz radę...
  • Wyrazy współczucia... Bardzo mi przykro. Trzymaj się.
  • Kamil to jedna z niewielu osób, która go prawdziwie kochała, nie pod publikę! Nie przed kamerami! Kochał Gabrysia takim jaki był! Nie macie prawa go oceniać, nie znając faktów - piszą internauci.
Gabriel Seweryn z partnerem fot. KAPiF
Gabriel Seweryn z partnerem fot. KAPiF
Gabriel Seweryn z partnerem fot. KAPiF
Gabriel Seweryn z partnerem fot. KAPiF