Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Policja z psami w pracowni i mieszkaniu Gabriela Seweryna. Partner zmarłego nie wytrzymał po tym, co zrobili
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.11.2023 09:18

Policja z psami w pracowni i mieszkaniu Gabriela Seweryna. Partner zmarłego nie wytrzymał po tym, co zrobili

Policja w pracowni Gabriela Seweryna
Gabriel Seweryn fot. Instagram/KAPiF

Gabriel Seweryn nie żyje. 28 listopada media obiegła informacja o śmierci celebryty i projektanta znanego z programu “Królowe życia”. Jego śmierć poprzedziły dramatyczne nagrania, które obiegły sieć. Teraz w pracowni Seweryna pojawiła się policja. Czego szukała?

Gabriel Seweryn nie żyje

Śmierć Gabriela Seweryna, który odszedł we wtorek w wieku 56 lat, wstrząsnęła mediami. Niepokój budzą zwłaszcza kontrowersyjne okoliczności dotyczące przyjęcia mężczyzny do szpitala w Głogowie.

Zaledwie kilka godzin przed śmiercią w mediach społecznościowych projektant z “Królowych życia” opublikował wstrząsającą relację. Na nagraniu, które również dziś można zobaczyć w internecie, słyszymy płacz i krzyki zrozpaczonego gwiazdora, który skarży się na ból w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem i krytykuje postawę służb ratunkowych, których pojazd stał nieopodal.

Pogotowie, jaki cyrk odstawia. Zamiast mi pomóc k***a. Zobaczcie, oni tu stoją. Mnie tu dusi i nikt nie chce mi pomóc. Ja naprawdę umrę. Ja chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy… Naprawdę pokaż mnie, niech zobaczą, że to ja jestem. Tu mnie dusi - skarżył się Gabriel Seweryn.

Szpital komentuje film z Gabrielem Sewerynem błagającym o pomoc. Oto ich stanowisko Prawda o związku Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa wyszła na jaw. "Byłem jak bita żona"

Policja wezwana do interwencji pogotowia

Wkrótce okazało się, że na miejsce wezwana została również policja. Jak tłumaczył w rozmowie z “Faktem” rzecznik pogotowia z Legnicy, wszystko za sprawą agresywnego zachowania Gabriela Seweryna i osób mu towarzyszących.

Zespół był na miejscu i chciał udzielić pomocy, ale z uwagi na agresję i grożenie zespołowi ratownictwa medycznemu przez pacjenta i osoby będące na miejscu, zespół nie podjął czynności. Interwencja policji była z uwagi na to, że zespół czuł się zagrożony z powodu gróźb pacjenta i osób będących na miejscu. Tam prawdopodobnie było kilka osób - tłumaczył.

Ostatecznie Gabriel Seweryn na SOR dostał się taksówką. Po przyjęciu do szpitala poddano go opiece, jednak wkrótce doszło do zatrzymania krążenia. Pomimo wszczętej reanimacji, mężczyzna zmarł.

Policja interesuje się śmiercią Gabriela Seweryna

Na interwencji policji podczas przyjazdu pogotowia się nie zakończyło. Z informacji portalu Myglogow.pl wynika, że służby weszły do mieszkania Gabriela Seweryna wieczorem, w dniu jego śmierci. Lokal został wówczas zabezpieczony taśmami policyjnymi. Jak podaje myglogow.pl partner projektanta miał je zerwać i wejść do środka. 

|Funkcjonariusze wrócili tam również następnego dnia, tym razem z psem tropiącym. Lokal został zaplombowany. Jak się okazuje, nie jest on jedynym miejscem związanym z projektantem, w którym policja prowadziła prace.

Przeszukanie pracowni Gabriela Seweryna

Redakcja “Faktu” ustaliła, że dzień po śmierci Gabriela Seweryna policja pojawiła się w jego pracowni ulokowanej na głogowskim rynku. Funkcjonariusze ponownie przybyli w asyście psów tropiących.

Obecni byli również technicy, którzy wykonywali na miejscu fotografie. Dziennik podaje, że pod miejscem pracy projektanta stał również jego partner Kamil wraz ze swoimi znajomymi.

Nie wiadomo z jakiego powodu doszło do przeszukania mieszkania i pracowni Gabriela Seweryna. Myglogow.pl podaje jednak, że w ostatnim czasie mieszkanie 56-latka kilkukrotnie wizytowała policja. Sąsiedzi zmarłego twierdzą, że w lokalu dochodziło do awantur, odbywały się też hałaśliwe przyjęcia.

Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. instagram.com/gabriel_seweryn
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. KAPiF
Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Źródło: fakt.pl