Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gabriel Seweryn zerwał kontakt z własną matką. Właśnie ujawniono, co ich poróżniło
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.11.2023 10:40

Gabriel Seweryn zerwał kontakt z własną matką. Właśnie ujawniono, co ich poróżniło

Gabriel Seweryn zerwał kontakt z własną matką? Fot. instagram.com/gabriel_seweryn; Facebook/Projektant Futer Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn zerwał kontakt z własną matką? Fot. instagram.com/gabriel_seweryn; Facebook/Projektant Futer Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn nie żyje. 56-letni projektant zyskał ogólnopolską sławę dzięki występom w programie “Królowe życia”. W show TTV pojawiała się również jego mama. Okazuje się, że w ostatnim czasie ich relacje znacznie się pogorszyły. Co doprowadziło do takiego stanu rzeczy?

Gabriel Seweryn nie żyje

Gabriel Seweryn - projektant mody, osobowość telewizyjna i jedna z największych gwiazd “Królowych życia”. Ciężko uwierzyć, że tego niezwykle charyzmatycznego i utalentowanego mężczyzny nie ma już wśród nas.

We wtorek wieczorem media przeszyła informacja o jego śmierci, do której doszło w głogowskim szpitalu. Seweryn zmuszony został dojechać do placówki taksówką z powodu problemów z interwencją pogotowia ratunkowego.

Na kilka godzin przed śmiercią gwiazdor opublikował w swoich mediach społecznościowych wideo-relację, na której usłyszeć możemy jego płacz, krzyki oraz słowa krytyki kierowane w stronę auta zespołu ratownictwa medycznego.

Pogotowie, jaki cyrk odstawia. Zamiast mi pomóc k***a. Zobaczcie, oni tu stoją. Mnie tu dusi i nikt nie chce mi pomóc. Ja naprawdę umrę. Ja chcę, żeby ludzie wiedzieli, jakie mam problemy… Naprawdę pokaż mnie, niech zobaczą, że to ja jestem. Tu mnie dusi - skarżył się Gabriel Seweryn.

Krzysztof Ibisz o śmierci Gabriela Seweryna. Użył tak mocnych słów, że ciężko powstrzymać łzy Ośrodek Monitorowania Zachowań wydał oświadczenie ws. śmierci Gabriela Seweryna. "Doszło do skandalicznej sytuacji"

Gabriel Seweryn miał problemy z policją?

Jak ustalił “Fakt”, na miejsce interwencji pogotowia wezwana została również policja. Rzecznik zespołu ratownictwa medycznego z Legnicy twierdził, że Gabriel Seweryn wraz z towarzyszącymi mu osobami zachowywał się agresywnie.

To nie pierwsze w ostatnim czasie zetknięcie projektanta ze służbami. W rozmowie z portalem Myglogow.pl sąsiedzi mężczyzny stwierdzili, że w jego mieszkaniu dochodziło do awantur i głośnych imprez do białego rana.

Policjanci kilkukrotnie podejmowali czynności służbowe, a po śmierci gwiazdora dokonano przeszukania zarówno w jego mieszkaniu jak i zakładzie futrzarskim. Funkcjonariusze pojawili się na miejscu z psami tropiącymi. Powód ich działań nie jest póki co znany.

Gabriel Seweryna wdał się w konflikt z matką?

Widzowie “Królowych życia” mieli okazję poznać również matkę Gabriela Seweryna. Mężczyzna bardzo się o nią troszczył, a w swoich mediach społecznościowych wielokrotnie podkreślał, jak bardzo jest dla niego ważna.

Jest cudowną kobietą. Zawsze porozmawiała, zapytała, jak dzień mijał. Mając ponad 70 lat, codziennie pracowała. Wielki podziw dla niej - wspominała w rozmowie z “Faktem” Monika Makowska, sąsiadka gwiazdora.

Wszystko wskazuje jednak na to, że w ostatnim czasie 56-latek wdał się w konflikt ze swoją mamą. Co doprowadziło do nagłego zerwania więzi, które jeszcze do niedawna wydawały się tak silne?

O co Gabriel Seweryn pokłócił się z matką?

Redakcja “Faktu” dotarła do informacji, z których wynika, że w ostatnim czasie Gabriel Seweryn postanowił całkowicie zerwać kontakt ze swoją matką. Wszystko za sprawą niespłacanych przez gwiazdę “Królowych życia” długów.

Przyczyny śmierci 56-letniego projektanta futer wciąż pozostają nieznane. Wiadomo, że na SOR zgłosił się z dusznością i bólem w klatce piersiowej, które już w sierpniu doprowadziły do jego hospitalizacji. Podczas pobytu w szpitalu we wtorek doszło do zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, Gabriel Seweryn zmarł.

Gabriel Seweryn
Gabriel Seweryn, fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Źródło: fakt.pl