Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pogrzeb Gabriela Seweryna. Rafał Grabias właśnie ujawnił szczegóły ostatniej drogi byłego ukochanego! Tak go pożegnają
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.12.2023 18:07

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Rafał Grabias właśnie ujawnił szczegóły ostatniej drogi byłego ukochanego! Tak go pożegnają

pogrzeb Gabriela Seweryna
Informacje o pogrzebie Gabriela Seweryna, fot. KAPiF

Rafał Grabias nie ukrywa smutku po śmierci byłego partnera. Teraz ujawnił, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Gabriela Seweryna. Podał szczegóły ceremonii.

Rafał Grabias poinformował o szczegółach pogrzebu Gabriela Seweryna

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn byli uwielbianą parą w programie „Królowe życia”. Ich związek rozpadł się jednak, a panowie po jakimś czasie ułożyli sobie życie na nowo z nowymi partnerami. Obecnie Rafał nie ukrywa, że niezwykle zabolało go to, co spotkało jego byłego ukochanego.

Choć stara się bardzo oszczędnie wypowiadać w mediach w tej sprawie, nie omieszkał poinformować wszystkich o szczegółach pogrzebu Gabriela. Przypomnijmy jednocześnie, że prokuratura zapowiedziała obecnie przeprowadzenie sekcji zwłok i badań toksykologicznych.

W związku ze zgonem 56-letniego mężczyzny, do którego doszło wczoraj w Głogowie, prowadzimy czynności śledcze, które mają ustalić okoliczności i przyczyny zgonu tego mężczyzny. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok i tyle mogę powiedzieć. Na chwilę obecną jest za wcześnie, żeby tutaj mówić o jakichś innych szczegółach – wyjaśniła w rozmowie z tvn24.pl rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy, prokurator Lidia Tkaczyszyn.

Nie przeszkadzało to jednak ustalić szczegółów pogrzebu. Poniżej wszystkie nowe informacje.

Gabriel Seweryn już kilka lat temu zasłabł na ulicy. Rafał Grabias chciał mu pomóc. Tak walczył o życie partnera Wyniki sekcji zwłok Gabriela Seweryna. Prokuratura przekazała komunikat. Co ustalono?

Gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Gabriela Seweryna?

Na Instagramie Rafała Grabiasa pojawił się oficjalny nekrolog Gabriela. Pogrążona w żalu rodzina Seweryna informuje w nim o szczegółach pogrzebu.

Msza święta żałobna zostanie odprawiona dnia 06.12.2023 (środa) o godzinie 12:00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku – czytamy w komunikacie. 

pogrzeb Gabriela Seweryna
Informacje o pogrzebie Gabriela Seweryna, fot. instagram.com/rafalgrabias
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, fot. KAPiF

Gabriel Seweryn nie żyje: jak żegnają go inne gwiazdy?

Nagła śmierć Gabriela Seweryna wywołuje wiele emocji. Sytuację skomentował między innymi Krzysztof Ibisz.

Widzę film w SM, jak porażony bólem z trudem łapiący oddech mężczyzna prosi o ratunek, mówi, że go boli w klatce piersiowej, że trudno mu oddychać. W oddali stoi (rozumiem, że wezwana do niego karetka). Czytam, że on i jego znajomy próbowali wezwać taksówkę. Z relacji wynika, że pierwszy taksówkarz odmawia transportu, bo mówi, że ktoś inny zamówił kurs, mimo że tłumaczą mu, że potrzebują pilnie na SOR… Człowiek po kilku godzinach umiera, choć pomoc była o krok – ogłosił na Instagramie dziennikarz.

Wstrząśnięta była także Edzia z programu „Królowe życia”. W rozmowie z naszą redakcją wyznała:

Na tym filmiku nie był sobą. Na pewno nie ten Gabriel, co go znaliśmy. Nie chcę tu kłamać czy kogoś osądzać. Ale nie był sobą. Nie wiem, czy on coś brał, czy… Nie wolno mi takich rzeczy mówić. Ja nie wiem, ale myślę, że ten Kamil jego… On tak dziwnie do niego mówił […] Ten chłopak bardzo krzyczy do niego na tym nagraniu. Wiadomo, że Gabriel miał bardzo poważne problemy. Wiele osób chciało mu pomoc, ale wiadomo, że jak coś się dzieje, to wszyscy pomagają. A w rzeczywistości jest inaczej. Normalne – wyznała z goryczą w rozmowie ze Światem Gwiazd.