Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Radosław Majdan przejechał się po Stanowskim przed naszą kamerą. Ten nie wytrzymał! Wystarczyło jedno zdanie
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 29.09.2023 12:14

Radosław Majdan przejechał się po Stanowskim przed naszą kamerą. Ten nie wytrzymał! Wystarczyło jedno zdanie

Radosław Majdan i Krzysztof Stanowski
Radosław Majdan i Krzysztof Stanowski fot. KAPIF/Instagram @krzysztof.stanowski

Radosław Majdan udzielił wywiadu dla Świata Gwiazd. Nie szczędził mocnych słów pod adresem Krzysztofa Stanowskiego. Ten nie zostawił tego bez reakcji, która była równie ostra co wywiad męża Małgosi Rozenek.

Radosław Majdan ostro Krzysztofie Stanowskim

Radosław Majdan po zakończeniu czynnej sportowej kariery udziela się jako komentator piłki nożnej i osobowość medialna. Ostatnio udzielił wywiadu reporterce Świata Gwiazd Monice Maszkiewicz, w którym wypowiedział się o Krzysztofie Stanowskim. 

O dziennikarzu Kanału Sportowego jest ostatnio bardzo głośno po tym, jak zdemaskował show-biznes'ową działalność Natalii Janoszek. Zapytany o Stanowskiego, były bramkarz reprezentacji Polski udzielił bardzo ostrej odpowiedzi, której nie mogliśmy się spodziewać. Jak go podsumował?

Radosław Majdan.jpg
Radosław Majdan fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan celebrują swoją miłość poza Polską. Podzielili się rajskim ujęciem

Radosaław Majdan o Krzysztofie Stanowskim dla Świata Gwiazd

Radosław Majdan w bardzo ostrych słowach podsumował medialną działalność Krzysztofa Stanowskiego. Wypomniał mu między innymi polityczne koneksje. 

Wyjawił, że jego zdaniem dziennikarz dzięki swojej popularności miał pomóc poprawić wizerunek prawicowców. Dodał również, że nie ma dla niego zbyt wiele szacunku. 

À propos Krzysztofa Stanowskiego, kiedyś z maili Dworczyka wyszło, że jego Kanał Sportowy i on ma dać PiSowi czas na wyczyszczenie afery premiowej. Krzysztof Stanowski jest takim PiSowskim człowiekiem, który ma trochę ten temat w przestrzeni medialnej wyczyścić. Nie, nie, zdecydowanie nie znamy się na szczęście i pewnie się nigdy nie poznamy. Ja nie szanuję takich ludzi – ogłosił Majdan.

Poniżej możecie wysłuchać całego wywiadu. 

 

Krzysztof Stanowski odpowiada na wywiad Radka Majdana

Ci, którzy śledzą Kanał Sportowy doskonale widzą, że Krzysztof Stanowski nie sili się na konwenanse i odważnie mówi to, co ma na myśli. Nie trzeba też było zbyt długo czekać, na to aż zdecyduje się skomentować to, co powiedział na jego temat Radosław Majdan. Pod naszym wideo na TikToku zamieścił krótki, aczkolwiek bardzo wymowny komunikat podsumowujący wywiad z byłym bramkarzem. 

Co on pier**li – skomentował wideo. 

Poniżej zamieszczamy screen komentarza. Myślicie, że ta drama będzie miała ciąg dalszy?

Krzysztof Stanowski komentuje wywiad Radka Majdana dla Świata Gwiazd
Krzysztof Stanowski komentuje wywiad Radka Majdana dla Świata Gwiazd
Krzysztof Stanowski
Krzysztof Stanowski fot. Instagram @krzysztof.stanowski
Radosław Majdan.png
Radosław Majdan fot. KAPiF