Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Natalia Janoszek ostro uderza w Macieja Dowbora! Mówi wprost, jak dostał pracę w Polsacie: "On mało kogo lubi"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.12.2023 20:42

TYLKO U NAS: Natalia Janoszek ostro uderza w Macieja Dowbora! Mówi wprost, jak dostał pracę w Polsacie: "On mało kogo lubi"

Natalia Janoszek, Maciej Dowbor
Natalia Janoszek, Maciej Dowbor, fot. Świat Gwiazd Exclusive/KAPIF

Natalia Janoszek udzieliła wywiadu Światowi Gwiazd, w którym opowiedziała o swoich przeżyciach związanych z medialną aferą. Materiał Krzysztofa Stanowskiego bardzo szybko zniweczył reputację jednej z głośniejszych gwiazd Polsatu. Po przerwie celebrytka zdradza, co mogło spowodować taki skandal. Nie gryzła się w język podczas oceny Macieja Dowbora.

Natalia Janoszek publicznie o aferze z Krzysztofem Stanowskim

W maju na Kanale Sportowym pojawił się materiał Krzysztofa Stanowskiego na temat kariery Natalii Janoszek. Film miał obnażyć jej kłamstwa, a także wywołał ogromną aferę w mediach. Na kilka miesięcy gwiazda zupełnie zniknęła z życia publicznego.

Teraz jednak powraca z nowym programem, a także chętnie opowiada o swojej wersji wydarzeń. W wywiadzie dla Świata Gwiazd otworzyła się na temat "kulis" głośnego skandalu. Przyznała, że ostatni czas był dla niej niezwykle trudny, a zdarzały się nawet zatrważające momenty.

Natalia Janoszek zdradziła nawet, co mogło spowodować powstanie tak szokującego materiału. Jednym z powodów miała być jej współpraca z Polsatem. Podczas rozmowy zaczęła mówić o sekretach innych gwiazd.

TYLKO U NAS: Janoszek odpowiada Stanowskiemu! Pierwszy PRZEŁOMOWY wywiad po aferze. "Miałam myśli samobójcze" Krzysztof Stanowski błyskawicznie odpowiedział Janoszek! Nie ma dla niej żadnej litości

Natalia Janoszek zna przyczyny powstania filmu o jej karierze?

Gdy w Internecie szalał materiał Krzysztofa Stanowskiego, Natalia Janoszek była doskonale znana z udziału w programie "Taniec z gwiazdami" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo". W rozmowie ze Światem Gwiazd celebrytka wspomniała, że to właśnie sukces w telewizyjnym show mógł "nakłonić" dziennikarza do stworzenia krzywdzącego materiału.

Ja nic w tej kwestii nie zrobiłam, żeby znaleźć się na świeczniku, poza dostaniem się do finału "Twoja twarz brzmi znajomo", więc inteligentni ludzie szybko tam połączyli kropki o co w tej sprawie chodzi i że wielkiego śledztwa dziennikarskiego tutaj nie było. […] Myślę, że ten powód nie jest przypadkowy, że on gdzieś o mnie usłyszał i postanowił zrobić wielogodzinny film o mnie. Chyba ciężko w to uwierzyć prawda? - zaznaczyła Natalia Janoszek.

Gwiazda bez oporów również oceniła Macieja Dowbora, który od pierwszego sezonu jest bardzo ważną częścią produkcji. Czyżby wiedziała o nim, coś, co skrywa przed publicznym wzrokiem?

Natalia Janoszek ostro uderza w Macieja Dowbora

Po pierwszych nowinach związanych z materiałem Krzysztofa Stanowskiego media starały się o komentarz gwiazd w tej sprawie. Maciej Dowbor w rozmowie z nami stanął po stronie dziennikarza, a nawet zdradził, że wiedział o całej aferze.

Ja o tym od początku wiedziałem i od początku wyrażałem swoje zdanie na ten temat, że to jest nie okej - mówił nam kilka miesięcy temu Maciej Dowbor. 

Teraz te słowa skomentowała także Natalia Janoszek. Gwiazda nie ukrywała żalu do prezentera, a także ostro uderzyła w kwestię jego kariery. Sugerowała, że w przeciwieństwie do innych, gwiazdor pojawia się w telewizji bez wielkiego trudu czy pracy.

Maciej nie lubił mnie od początku programu, więc nie jest to dla mnie zaskakujące. Chyba mało kogo lubi. Łatwo się wypowiadać jak się dostało pracę w telewizji w łatwy sposób i nie trzeba było na to ciężko pracować. […] Osoby, które do tej pory klepały mnie po plecach i mówiły jak dobrze mi idzie, później opowiadały o mnie okropne rzeczy, szczerze mnie to nie dziwi. Każdy słysząc moje nazwisko, nawet jak mnie nie zna, to się wypowie żeby na chwilę puścili go w telewizji - wyznała.

Zobacz całą rozmowę z Natalią Janoszek:

Zobacz całą rozmowę z Maciejem Dowborem:

Natalia Janoszek
Natalia Janoszek ostro uderza w Macieja Dowbora, fot. KAPiF
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek ostro uderza w Macieja Dowbora, fot. KAPiF
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek ostro uderza w Macieja Dowbora, fot. KAPiF
Maciej Dowbor
Natalia Janoszek ostro uderza w Macieja Dowbora, fot. KAPiF
Maciej Dowbor
Natalia Janoszek ostro uderza w Macieja Dowbora, fot. KAPiF
Maciej Dowbor
Natalia Janoszek ostro uderza w Macieja Dowbora, fot. KAPiF