Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Stanowski wziął się za Caroline Derpienski. Pierwsza relacja z Miami i od razu wielka afera
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.01.2024 08:19

Stanowski wziął się za Caroline Derpienski. Pierwsza relacja z Miami i od razu wielka afera

Krzysztof Stanowski, Caroline Derpienski
Krzysztof Stanowski zdemaskuje Caroline Derpienski?, fot. KAPiF/YouTube @ Kanał Sportowy

Krzysztof Stanowski jest od pewnego czasu uważany za postrach gwiazd mediów społecznościowych. Po głośnym materiale o Natalii Janoszek zapowiedział przyjrzenie się karierze kolejnej celebrytki, która "pojawiła się znikąd". W nowym roku wziął się za Caroline Derpienski. Dla niej poleciał nawet do Miami.

Caroline Derpienski w polskim show-biznesie

O modelce i celebrytce Miami dowiedzieliśmy się w ubiegłym roku za sprawą jej związku z milionerem Jackiem. Szybko jednak okazało się, że Caroline Derpienski potrafi wykorzystać swoje medialne "pięć minut". Pewność siebie, emanowanie luksusami i wszczynanie medialnych skandali przykuło uwagę internautów.

W polskim show-biznesie zasłynęła dzięki udziałowi w programie "Damy i wieśniaczki", a także autorskiemu pokazowi mody, który okazał się kolejną okazją do promowania jej osoby. Teraz może jednak drżeć o karierę. 

Pod koniec 2023 roku nad jej osiągnięciami obiecał pochylić się Krzysztof Stanowski. Dziennikarz przeszedł do historii za sprawą materiału na temat oszust Natalii Janoszek w sprawie jej kariery w Bollywood. Teraz na warsztat wziął Caroline Derpienski.

Caroline Derpienski pokazała zdjęcia ze ślubu. "Najgorętsza panna młoda" Kasia Nosowska odpowiada Caroline Derpienski. Ostro podsumowała aferę z celebrytką

Krzysztof Stanowski poleciał do Miami

Krzysztof Stanowski stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych dziennikarzy 2023 roku za sprawą materiału o Natalii Janoszek. Jedni go uwielbiają, inni nienawidzą, a z samą gwiazdą Polsatu czeka go rozprawa sądowa. Mimo to dziennikarz nie zwalnia tempa i jeszcze przed końcem roku zapowiedział kolejne "śledztwo".

Dobra, dajmy coś wyłącznie na tę platformę na dobry początek. Tyle osób o taki film prosiło… Zapowiada się dollarsowy Nowy Rok. Zobaczymy, co z tego wyjdzie - zdradził w mediach społecznościowych.

Okazuje się, że Krzysztof Stanowski nie rzuca słów na wiatr. Na początku nowego roku udostępnił zdjęcie z Miami. Co ciekawe nie był na nim sam. Caroline Derpienski znana jako "dollarsowa królowa" ma się czego bać?

Krzysztof Stanowskina zdjęciu z Caroline Derpienski

Dziennikarz wywołał ogromne poruszenie najnowszym postem w mediach społecznościowych. Widzimy na nim, jak rozkoszuje się drinkiem w jednym z barów w Miami. Co ciekawsze przy jego boku znalazła się potencjalna bohaterka kolejnego przełomowego materiału, Caroline Derpienski.

Wszyscy się zastanawiają, co z tego wyjdzie. Czy dollarsowa królowa przetrwa weryfikację czy może okaże się fejkową queen? Jak obstawiacie? - zapytał obserwatorów.

W komentarzach rozpoczęła się prawdziwa debata na temat spotkania gwiazd. Internauci przypuszczają, że obiektywizm dziennikarza mógł zostać zachwiany za sprawą spędzenia wspólnego wieczoru. Mimo to Krzysztof Stanowski może liczyć na kolejny sukces pod względem oglądalności.

  • Osobiście jestem ciekawy materiału natomiast samo to, że Pan w przeciwieństwie do Natalii Janoszek spędził z Panią Caroline cały dzień wzbudza pytanie o obiektywność.
  • Z Natalią Janoszek nie było drinków i została oblana pomyjami… więc myślę że w tym przypadku będzie inaczej.
  • Ciekawi nas prawda!
  • Z pewnością będzie bardzo obiektywnie skoro zaczynasz "śledztwo" od drinkowania z nią...
Krzysztof Stanowski, Caroline Derpienski
Krzysztof Stanowski zdemaskuje Caroline Derpienski?, fot. instagram.com/krzysztof.stanowski/
Krzysztof Stanowski, Caroline Derpienski
Krzysztof Stanowski zdemaskuje Caroline Derpienski?, fot. instagram.com/krzysztof.stanowski/
Caroline Derpienski
Krzysztof Stanowski zdemaskuje Caroline Derpienski?, fot. KAPiF
Caroline Derpienski
Krzysztof Stanowski zdemaskuje Caroline Derpienski?, fot. KAPiF
Caroline Derpienski
Krzysztof Stanowski zdemaskuje Caroline Derpienski?, fot. KAPiF