Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Stanowski wprawił Andrzeja Dudę w osłupienie. Prezydent aż zaniemówił, po tym, co powiedział
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.02.2024 08:27

Stanowski wprawił Andrzeja Dudę w osłupienie. Prezydent aż zaniemówił, po tym, co powiedział

Krzysztof Stanowski, Andrzej Duda
Krzysztof Stanowski, Andrzej Duda, fot. KAPiF, Kanał Zero

O Krzysztofie Stanowskim głośno było od czasu afery z Natalią Janoszek. Potem kontrowersyjny dziennikarz zabrał się za inne gwiazdy. Ostatnio miał okazję przeprowadzić wywiad z Andrzejem Dudą. To, co powiedział Stanowski, zszokowało prezydenta.

Krzysztof Stanowski zdemaskował Natalię Janoszek

Natalia Janoszek od kilku lat jest rozpoznawalna w show-biznesie, zdobyła popularność jako polska gwiazda w świecie Bollywood. Pojawiała się na okładkach najpopularniejszych polskich magazynów, a jej rzekome spotkanie z greckim milionerem było szeroko komentowane. 

Jednak Krzysztof Stanowski, prowadzący "Kanał Sportowy", oskarżył Janoszek o kłamstwa. Mimo twierdzeń kobiety o licznych rolach w filmach Bollywood, dziennikarz ustalił, że wystąpiła jedynie w dwóch produkcjach, które miały niewielki rozgłos i oglądalność.

Kariera Natalii Janoszek w Hollywood to jakieś trzy sekundy siedzenia na piasku w stroju kąpielowym i brak jakiegokolwiek tekstu, a jej kariera w Bollywood to jakieś podrzędne produkcje, których nikt nie ogląda, nikt nie zna – zauważył dziennikarz. 
 

Stanowski zwrócił też uwagę na fakt, że ponad 80% obserwatorów w mediach społecznościowych Janoszek to fałszywe konta. 

Te fejki są z Indii, w związku z czym jak robisz karierę w Indiach i masz fejki z Indii, to zawsze możesz powiedzieć: 'To nie fejki, to prawdziwi ludzie!' [...] O ile innym kontom followersi z Indii odbierają wiarygodność, to jej dodają wiarygodność. Na tym polega myk i na tym ona zbudowała swoją karierę – mówił Stanowski.

To oczywiście niejedyna afera z udziałem Stanowskiego, który zwykle nie gryzie się w język. Mocno wypowiedział się również o Kubie Rzeźniczaku. 

Krzysztof Stanowski odkrył przekręty Janoszek, teraz bierze się za inną gwiazdę. To już koniec jej kariery? Krzysztof Stanowski błyskawicznie odpowiedział Janoszek! Nie ma dla niej żadnej litości

Krzysztof Stanowski mocno o Rzeźniczaku

W jednym z wywiadów Jakub Rzeźniczak były piłkarz Legii Warszawa wprost powiedział, że nie ma zamiaru utrzymywać kontaktu z córką z jednego z poprzednich związków. Podobno z Krzysztofem Stanowskim skontaktowała się Ewelina Taraszkiewicz, czyli matka dziewczynki. Dziennikarz nie powstrzymał się od komentarza, a do tego użył ostrych i wulgarnych słów. 

Wiem, że zawsze chciałeś być dobrym człowiekiem, wiem, że masz w sobie ten pierwiastek dobra, ale niestety stałeś się człowiekiem złym. Stałeś się człowiekiem bardzo złym, czy tego chcesz, czy nie, czy to dostrzegasz, czy nie. Patrzę na to, co robisz i jestem zniesmaczony, zażenowany, zawstydzony, wku***ony, załamany - oburzał się dziennikarz.

Stanowski nie powstrzymał nerwów na wodzy. W którymś momencie rzucił nawet, że za swoje zachowanie Rzeźniczak powinien “dostać wpi****l”. 

Nikt cię nie wspiera, a ty wmawiasz sobie, że ktoś cię wspiera. Wbij sobie do głowy, że to, co publicznie robisz, sprawia, że jesteś pośmiewiskiem. Wyszedłeś na totalnego ch*ja […]. Żadne dziecko na świecie nie zasługuje na to, żeby zaczynać swoje życie z taką internetową kartoteką. Ona, durniu, nie zawsze będzie miała sześć lat. Kiedyś będzie miała lat 14, a potem 20. Będzie ciągnęła za sobą te twoje wszystkie wyznania, które pomagają wyłącznie tobie - orzekł Krzysztof Stanowski.

To jednak nie koniec kontrowersyjnych i mocnych słów dziennikarza. Podczas wywiadu, który przeprowadził z prezydentem Andrzejem Dudą zaskoczył wszystkich swoimi słowami. 

Andrzej Duda był w szoku po słowach Stanowskiego

Krzysztof Stanowski ostatnio miał okazję przeprowadzić rozmowę z wyjątkowym gościem. Na kanale “Zero”, 2 lutego przez 1,5 godziny rozmawiał z Andrzejem Dudą. Towarzyszył mu przy tym Robert Mazurek.

W pewnym momencie Stanowski powiedział coś, co sprawiło, że Andrzej Duda był w szoku. Dziennikarz nagle wypalił, że chciałby wystartować w wyborach prezydenckich.  Wyjawił również, że fascynuje go przebieg kampanii prezydenckiej. 

Chciałbym zobaczyć, jak wygląda kampania prezydencka od środka, zobaczyć, jak to jest być kandydatem na prezydenta. Nie da się tego zrobić inaczej, niż startując na prezydenta, w związku z tym chciałbym to zrobić – powiedział Stanowski.

Chcielibyście zobaczyć Krzysztofa Stanowskiego jako prezydenta?

Krzysztof Stanowski, Andrzej Duda, fot.Kanał Zero
Krzysztof Stanowski, Andrzej Duda, fot.Kanał Zero
Krzysztof Stanowski, Andrzej Duda, fot.Kanał Zero
Krzysztof Stanowski, Andrzej Duda, fot.Kanał Zero
Krzysztof Stanowski, Andrzej Duda, fot.Kanał Zero
Krzysztof Stanowski, Andrzej Duda, fot.Kanał Zero