Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kinga Rusin po 4 latach znowu w TVN. Wręczyli nagrodę jej zięciowi. Publiczność wybuchła śmiechem. Powód? Kapitalne zagranie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.02.2024 22:32

Kinga Rusin po 4 latach znowu w TVN. Wręczyli nagrodę jej zięciowi. Publiczność wybuchła śmiechem. Powód? Kapitalne zagranie

Kinga Rusin
Kinga Rusin na gali, fot. KAPiF; empik.com

Kinga Rusin po raz pierwszy od czterech lat pojawiła się na głośnej imprezie branżowej. Czyżby poszła tam dla zięcia? Tuż po tym, jak wręczono mu nagrodę, cała sala wybuchła śmiechem. Co tam się wydarzyło?

Kinga Rusin wróciła do Polski, co tu robi?

Kinga Rusin w 2020 roku porzuciła karierę dziennikarską i pracę w „Dzień dobry TVN”. Wraz z wieloletnim partnerem Markiem Kujawą wyjechała na drugi koniec świata. Podróżują i zwiedzają przeróżne zakątki. Dawna dziennikarka może pracować zdalnie, a dochód zapewnia jej własna marka kosmetyczna

Rusin i Kujawa mają dom na Kostaryce. Ostatnio jednak Kinga wróciła do Polski. Jesienią poddała się operacji nogi, która unieruchomiła ją na kilka miesięcy. Ostatnio jednak mogła pożegnać się z opatrunkami i kulami. Właśnie pojawiła się na głośnej gali, nie przejmując się zupełnie gorącym konfliktem z Krzysztofem Stanowskim

Rusin beztrosko rozdawała uśmiechy i oczywiście gorąco kibicowała partnerowi swojej córki. Kiedy okazało się, że wygrał w swojej kategorii i doszło do wręczenia nagrody, publiczność wybuchła śmiechem. Co tam się stało?

Kinga Rusin w nowej fryzurze! Odważna grzywka zupełnie ją odmieniła. Zdradziła, co z jej zdrowiem Kinga Rusin i jej ukochany podjęli nagłą decyzję, dziennikarka wszystko ogłosiła. "Przerwa w szaleństwach"

Kinga Rusin na gali Bestsellery Empiku, jej zięć dostał nagrodę

13 lutego 2023 roku odbyła się 25. gala Bestsellerów Empiku, transmitowana w TVN, dawnej stacji Kingi. Była dziennikarka tym razem pojawiła się tam jako gość. Zrobiła zjawiskowe wrażenie na ściance w cekinowym, fioletowym komplecie. Nie kryła ekscytacji także w sieci.

Czas wracać na Ziemię. Moje pierwsze show-biznesowe wyjście od czterech lat – napisała Rusin na Instagramie.

Na gali Bestsellerów Empiku wręczane są nagrody w dziedzinie muzyki, filmu i literatury. W plebiscycie nagradzani są ci, po których najczęściej sięgali klienci tej sieci. W kategorii rap i hip-hop wygrał partner córki Rusin i Tomasza Lisa, Igi Lis. Modelka związana jest z kultowym raperem, Taco Hemingwayem. Zwycięstwo zapewniła mu płyta „1-800-Oświecenie”.

Podczas wręczania nagrody na sali doszło do zadziwiającej sceny. Zebrani na widowni wybuchli niepowstrzymanym śmiechem, a prowadzący wahali się pomiędzy ironią a niesmakiem. Poniżej wszystkie szczegóły i zdjęcia.

Wybuch śmiechu po wręczeniu nagrody dla Taco Hemingwaya na Bestsellerach Empiku

Tuż po tym, kiedy ogłoszono wygraną Taco Hemingwaya, okazało się, że raper nie mógł się pojawić na sali. Nagrodę w jego imieniu odebrał producent płyty „1-800-Oświecenie”, czyli Borucci.

Taco nie mógł być dzisiaj z nami na gali, na pewno siedzi przed telewizorem z wypiekami na twarzy i obserwuje to, co się dzieje. Po odbiór statuetki zapraszamy producenta muzycznego płyty, Borucciego – usłyszeli widzowie.

Wspomniany Borucci bardzo szybko przyszedł po statuetkę i stał na podium, jeszcze zanim odczytano jego nazwisko. Kiedy jednak nagroda trafiła w jego ręce, okazało się, że nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

Dzięki bardzo – rzucił i wrócił na swoje miejsce, jak gdyby nigdy nic.

Kiedy po sali poniosły się salwy śmiechu, prowadzący zdecydowanie nie wiedzieli, gdzie mają podziać oczy.

  • Jeszcze raz gratulujemy laureatom.
  • Ja to rozumiem, naprawdę.
  • Skromnie – wymienili się opiniami, nie kryjąc ironii.

Galerię zdjęć z gali Bestsellerów Empiku możecie obejrzeć TUTAJ.

Bestsellery Empiku, nagroda Taco Hemingway
Borucci odbiera nagrodę dla Taco Hemingway na Bestsellerach Empiku, fot. Empik.com
Bestsellery Empiku, nagroda Taco Hemingway
Borucci odbiera nagrodę dla Taco Hemingway na Bestsellerach Empiku, fot. Empik.com
Bestsellery Empiku, nagroda Taco Hemingway
Borucci odbiera nagrodę dla Taco Hemingway na Bestsellerach Empiku, fot. Empik.com
Kinga Rusin, Bestsellery Empiku, Taco Hemingway
Kinga Rusin na Bestsellerach Empiku, fot. KAPiF
Kinga Rusin, Bestsellery Empiku, Taco Hemingway
Kinga Rusin na Bestsellerach Empiku, fot. KAPiF
Tagi: Kinga Rusin