Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kinga Rusin w nowej fryzurze! Odważna grzywka zupełnie ją odmieniła. Zdradziła, co z jej zdrowiem
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.12.2023 16:09

Kinga Rusin w nowej fryzurze! Odważna grzywka zupełnie ją odmieniła. Zdradziła, co z jej zdrowiem

Kinga Rusin
Kinga Rusin po metamorfozie, fot. KAPiF

Kinga Rusin od kilku lat podróżuje po świecie. Teraz musiała zwolnić tempo, a przy okazji znalazła czas na zmianę fryzury. Uczesanie z tą grzywką odjęło jej lat, internauci myślą, że to zdjęcie z młodości.

Kinga Rusin musiała przerwać podróżowanie

Rusin, odkąd zerwała z dziennikarstwem telewizyjnym, podróżuje po świecie. Tylko w ostatnim czasie wędrowała z ukochanym po Ameryce, od Alaski po Montanę czy Idaho. Jesienią wróciła do Polski i zdecydowała się na przymusowy przystanek. We wrześniu poddała się operacji, która na jakiś czas ją unieruchomiła.

Za mną planowa naprawa ścięgna, po kilkunastu latach ostrej jazdy na tyczkach i pływania na kajcie. Mały zabieg, ale potrzebny, no i trzeba zdążyć przed kolejnym sezonem. Przede mną kilka tygodni przerwy w naszych „szaleństwach” – pisała na Instagramie.

Kinga zapowiadała, że planuje nadrobić zaległości czytelnicze i filmowe, ale wygląda na to, że przed świętami i sylwestrem zadbała o odmieniony wizerunek. To uczesanie całkowicie zmieniło jej wygląd.

Kinga Rusin na celowniku władzy. Wydała pilne oświadczenie. Agent miał dostać na nią zlecenie Kinga Rusin i jej ukochany podjęli nagłą decyzję, dziennikarka wszystko ogłosiła. "Przerwa w szaleństwach"

Kinga Rusin w nowym uczesaniu

Świąteczne klimaty! Wczoraj pierwsza moja impreza bez kul! Choć na razie jeszcze bez „szpilek”. Orteza, którą już wkrótce zdejmę, zmieściła się pod cekinami. To, co najfajniejsze, to dziesiątki znajomych razem, w tym samym miejscu, i wspaniała muzyka na żywo. Ba, energia tak mnie rozpierała, że udało mi się przez chwilę „potańczyć” – pochwaliła się Rusin na Instagramie.

Poza dopasowaną, elegancką kreacją wyszywaną czarnymi cekinami, Kinga pokazała nowe uczesanie. Od wielu lat najczęściej można ją było zobaczyć w rozpuszczonych włosach, ułożonych w fale, uczesanych z przedziałkiem pośrodku. Jak wygląda teraz? Poniżej zobaczycie na zdjęciu.

Kinga Rusin w nowej fryzurze, jak wygląda teraz?

Kinga na wydarzeniu pojawiła się z włosami upiętymi w artystyczny kucyk. Jednak to, co zwraca uwagę, to asymetryczna, okazała grzywka, okalająca twarz z jednej strony. Internauci są zachwyceni jej przemianą.

  • Pani Kingo, wygląda Pani zjawiskowo. Podziwiam nie tylko za urodę i klasę, ale też za odwagę w wyrażaniu swojego zdania, ciekawość świata i wrażliwość.
  • Myślałam, że to jakaś fota z młodości! Bosko.
  • Wow! Wspaniałe zdjęcie. 
  • Cudownie, młodo, klasa, szyk.
  • Ślicznie wyglądasz.
  • Wygląda pani pięknie.
  • Wyglądasz jak nastolatka, a nie moja równolatka. Piękna – czytamy zachwycone komentarze.

A jak wam podoba się Rusin w nowym uczesaniu?

Kinga Rusin
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Kinga Rusin
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Kinga Rusin
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Kinga Rusin
Kinga Rusin, fot. KAPiF