Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kinga Rusin w Warszawie ma luksusowe mieszkanie. Pokazała zdjęcie, a tam bardzo prywatne szczegóły...
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.10.2023 17:20

Kinga Rusin w Warszawie ma luksusowe mieszkanie. Pokazała zdjęcie, a tam bardzo prywatne szczegóły...

Kinga Rusin
Jak mieszka Kinga Rusin?, fot.

Jak i gdzie mieszka Kinga Rusin? Obecnie dziennikarka dużo podróżuje po świecie, jednak zawsze, kiedy wraca do Polski, zatrzymuje się w swoim luksusowym apartamencie. Swego czasu media donosiły, że zjawiskowe lokum wyceniła na pięć milionów złotych.

Gdzie mieszka Kinga Rusin?

Rusin kilka lat temu zrezygnowała z dziennikarskiej kariery. Porzuciła pracę w „Dzień dobry TVN” i wraz z ukochanym Markiem Kujawą postanowiła zwiedzać świat. Wyjaśnia, że pracuje zdalnie z różnych zakątków świata, a spory dochód przynosi jej też własna marka kosmetyczna. Wiadomo, że Kinga kupiła dom na Kostaryce, a prasa donosi, że rozważa też zakup lokum na Hawajach.

Podczas pobytów w Polsce najczęściej zatrzymuje się jednak w swoim luksusowym apartamencie w stolicy. Mieszkanie Rusin znajduje się na Dolnym Mokotowie w Warszawie. Ma 188 metrów kwadratowych. Kupiła je w 2009 roku i zadbała, by wyglądało jak miniaturowa willa. Designerskie wnętrza znalazły się nawet na łamach magazynu „Viva!”.

Poniżej możecie zobaczyć na zdjęciach, jak mieszka Kinga Rusin. Te widoki robią ogromne wrażenie. Wszystkie fotografie znajdziecie na końcu tego tekstu.

Kinga Rusin.jpg
Kinga Rusin i Marek Kujawa, fot. KAPiF
Kinga Rusin po operacji!! Wróciła do kraju i trafiła do szpitala. Co się stało?

Jak mieszka Kinga Rusin?

Po tym, jak Rusin postanowiła na stałe wyjechać z Polski, rozważała sprzedaż warszawskiego apartamentu. Media donosiły wówczas, że kwota, jaką trzeba byłoby zapłacić, wynosiła 5 milionów złotych. W rozmowie z Faktem była dziennikarka opisała swoje prestiżowe gniazdko.

Uwielbiam to mieszkanie! Jest duże, słoneczne i piękne. Salon ma blisko 6 metrów wysokości i gigantyczne okna, od podłogi do sufitu, z widokiem na zielone ogrody. To rzadkość w Warszawie. Ponieważ jednak podjęliśmy decyzję o inwestycjach za granicą, postanowiłam pozbyć się niektórych moich nieruchomości, w tym tej perełki – mówiła Rusin.

Apartament Kingi jest dwupoziomowy, ma w sumie trzy sypialnie (w tym jedną główną), garderobę i tak zwany pokój kąpielowy. Nazwanie go bowiem zwykłą łazienką byłoby sporym niedopowiedzeniem, zważywszy na fakt, że ściany wyłożone są marmurem.

Wygląda na to, że chętnych za zakup mieszkania nie było. Na najnowszym zdjęciu Rusin możemy zobaczyć, jak w swoim luksusowym salonie ogląda debatę wyborczą. Przy okazji oczom zaskoczonych fanów ukazało się kilka bardzo prywatnych szczegółów

Mieszkanie Kingi Rusin
Kinga Rusin w łazience, fot. instagram.com/kingarusin

Warszawski apartament Kingi Rusin

Jedna ze ścian salonu to gigantyczna biblioteka, wypełniona książkami. Półki mają ponad 4 metry wysokości. Po pozycje z wyższych kondygnacji trzeba zatem wspiąć się na drabinę. Na ścianie możemy też zobaczyć wielki portret samej Rusin. Podłogi wyłożone są drewnianymi deskami.

Centrum zajmuje wielka, wygodna czarna sofa oraz kominek, w którym jednak stoją jedynie wysokie świece. Tymczasem nad kominkiem zostały ustawione zdjęcia w ramkach. Widzimy tam archiwalne, czarno-białe fotografie, zapewne przedstawiające Rusin w dzieciństwie. Ten delikatny, prywatny akcent dodaje sporo uroku.

Mieszkanie Kingi Rusin
Mieszkanie Kingi Rusin w Warszawie, fot. instagram.com/kingarusin
Mieszkanie Kingi Rusin
Mieszkanie Kingi Rusin w Warszawie, fot. instagram.com/kingarusin
Mieszkanie Kingi Rusin
Mieszkanie Kingi Rusin w Warszawie, fot. instagram.com/kingarusin
Kinga Rusin.jpg
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Kinga Rusin.jpg
Kinga Rusin, fot. KAPiF
Kinga Rusin.jpg
Kinga Rusin, fot. KAPiF