Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hejterka zadzwoniła do Gąsowskiego, gdy ten udzielał wywiadu. Wszyscy słyszeli, co ma mu do powiedzenia
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.09.2023 22:44

Hejterka zadzwoniła do Gąsowskiego, gdy ten udzielał wywiadu. Wszyscy słyszeli, co ma mu do powiedzenia

Hejterka zadzwoniła do Piotra Gąsowskiego, fot. KAPiF
Hejterka zadzwoniła do Piotra Gąsowskiego, fot. KAPiF

Piotr Gąsowski był gościem Małgorzaty Domagalik w Kanale Sportowym. Podczas rozmowy aktor odebrał telefon od anonimowej osoby, który okazał się dla niego ogromnym zaskoczeniem. Z oczu gwiazdora popłynęły łzy…

Piotr Gąsowski vs hejterzy

Piotr Gąsowski jest bez wątpienia jedną z najsympatyczniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Doceniany aktor i wprawny prezenter, posiada niezwykły dar roztaczania wokół siebie pozytywnych wibracji.

Niestety, jak każda osoba publiczna, narażony jest na hejt, który jak się okazuje - bardzo go dotyka. W sieci nie brakuje bezczelnych internautów, którzy potrafią posunąć się do wyjątkowo podłych czynów, by zranić uczucia artysty.

Piotr Gąsowski (1).png
Piotr Gąsowski padł ofiarą hejtu, fot. KAPiF
Wojny ciąg dalszy. Aneta Glam twierdzi, że wie, gdzie naprawdę mieszka Caroline Derpienski! "Piwnica 50 kilometrów od Miami"

Hejterka dzwoni do Piotra Gąsowskiego

W jednym z ostatnich odcinków programu Małgorzaty Domagalik w Kanale Sportowym doszło do zadziwiającej sytuacji. W związku z formułą formatu realizowanego na żywo, do studia, w którym gościł Piotr Gąsowski, postanowiła zatelefonować anonimowa kobieta.

Aktor nie mógł uwierzyć w słowa, które usłyszał od rozmówczyni. W pewnym momencie do jego oczu nabiegły łzy, a gwiazdor ocierał je pod swoimi okularami, mówiąc cicho: “Niesamowite”.

Piotr Gąsowski (2).png
Piotr Gąsowski odebrał zadziwiający telefon, fot. KAPiF

Piotr Gąsowski rozmawiał z hejterką na antenie

Okazało się, że motywacją kobiety była chęć przeproszenia Piotra Gąsowskiego za hejterskie komentarze, jakie zamieszczała pod jego adresem w internecie w przeszłości. Słuchając jej słów, aktor nie potrafił powstrzymać emocji.

Dzwonię do pana z przeprosinami. Chciałabym teraz, w tym programie uderzyć się w pierś, jako kiedyś dająca się manipulować psychologią tłumu osoba, przez te wszystkie „Pudelki”, „Kozaczki”, ścieki, a dzisiaj osoba świadoma, czym grozi hejt, hejtownie kogoś, jak to działa na psychikę, jakie to jest druzgocące, miażdżące dla osoby, która na to nie zasłużyła - mówiła osoba dzwoniąca do Kanału Sportowego.

Jak dodała rozmówczyni Piotra Gąsowskiego, będzie musiała do końca swoich dni żyć ze świadomością, że bezpodstawnie zraniła osobę, którą dziś uwielbia. Artysta nie pozostał obojętny na jej wyznanie.

Niech pani z tym nie żyje, jeśli mogę z pani zdjąć to. Proszę pani, błagam, ja z pani zdejmuję, niech pani się sama nie wini już teraz - prosił aktor, ocierając łzy.

Piotr Gąsowski (4).png
Piotr Gąsowski, fot. KAPiF
Piotr Gąsowski (3).png
Piotr Gąsowski, fot. KAPiF
Piotr Gąsowski (5).png
Piotr Gąsowski, fot. KAPiF

Źródło: “Kanał Sportowy”/YouTube