Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ida Nowakowska gotowa na drugie dziecko? "Tym razem córeczkę". Po zwolnieniu z TVP nie próżnuje
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.02.2024 09:40

Ida Nowakowska gotowa na drugie dziecko? "Tym razem córeczkę". Po zwolnieniu z TVP nie próżnuje

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska szykuje się do kolejnej ciąży?, fot. KAPiF

Ida Nowakowska od lat była jedną z najpopularniejszych prezenterek Telewizji Polskiej. Nie ominęły jej jednak masowe zwolnienia, które rozpoczęły się w stacji po nowym roku. Zakończona współpraca z "Pytanie na śniadanie" nie przyniosła smutku. Prezenterka cieszy się życiem rodzinnym. Pojawiły się nawet wieści o kolejnym dziecku.

Kariera Idy Nowakowskiej w TVP

Prezenterka nawiązała współpracę z publiczną telewizją w 2018 roku. Do pierwszych programów z jej udziałem należały m.in.: "Bake Off Junior", "The Voice Kids", "Ameryka da się lubić", "Szlak Nadziei" oraz "You Can Dance – Nowa generacja". Największą popularność zyskała jako gospodyni porannego "Pytania na śniadanie".

W ciągu czterech lat widzieliśmy ją podczas najważniejszych wydarzeń emitowanych przez TVP, w tym ubiegłorocznych preselekcjach do Eurowizji. Ida Nowakowska stała się twarzą stacji, łącząc jednocześnie karierę z życiem rodzinnym.

W 2021 roku powitała wraz z mężem syna, Maksa, który często pojawia się w mediach społecznościowych mamy. Rodzice postanowili wychować go w dwóch kulturach. Jak się im udaje ten wyczyn?

Wielki powrót Kammela i Nowakowskiej do TVP! I to w duecie! Tylko u nas zdjęcia Nagrali synka Idy Nowakowskiej na spotkaniu z Placido Domingo. Zachowanie 3-latka wywołało lawinę komentarzy

Rodzina Idy Nowakowskiej się powiększy?

Maksymilian jest oczkiem w głowie mamy, która chętnie pokazuje internautom wspólnie spędzony czas z chłopcem. Razem podróżują i poznają kulturę polską i amerykańską. Ida Nowakowska podczas studiowania aktorstwa w Los Angeles poznała Jacka Herndona, który skradł jej serce. Para została małżeństwem w 2015 roku.

Z powodów zawodowych obowiązków prezenterki para przeniosła się do Polski, jednak w synu pielęgnują tradycje i języki obu, odległych od siebie krajów. Gdy jej kariera w TVP została zakończona, gwiazda mogła w pełni poświęcić się bliskim.

Ida zawsze patrzy na pozytywy sytuacji, które jej się przytrafiają w życiu i teraz cieszy się, że może mieć więcej czasu dla synka. Skupia się więc na wychowywaniu Maksia i marzy o drugim dziecku. Zdaje sobie sprawę, że to dokonały moment, by powiększyć rodzinę - zdradziła informatorka "Rewii".

Ida Nowakowska już niedługo pójdzie w ślady programowej koleżanki, Małgorzaty Tomaszewskiej? Od dawna nie ukrywa, że marzy o wielodzietnej rodzinie.

Ida Nowakowska o kolejnym dziecku

Była gwiazda TVP nigdy nie ukrywała, że marzy o domu pełnym dzieci. Jeszcze w ubiegłym roku wierzyła, że uda jej się powiększyć rodzinę o kolejną pociechę. Teraz ma doskonały moment na realizację planów.

Mam głęboką nadzieję na spędzenie kolejnych świąt w powiększonym gronie Bardzo bym chciała mieć dużą rodzinę i wielopokoleniowy dom - mówiła w okresie bożonarodzeniowym w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Wszystko wskazuje na to, że Ida Nowakowska ma teraz wystarczająco dużo czasu na spełnienie marzenia. Przerwa od telewizyjnych programów pozwoliła jej w pełni skupić się na rodzinie. Tym razem duet chciałby postarać się o siostrzyczkę dla Maksa. "Rewia" zawiadamia, że "zarówno Ida jak i Jack z radością powitaliby na świecie tym razem córeczkę".

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska szykuje się do kolejnej ciąży?, fot. KAPiF
Ida Nowakowska
Ida Nowakowska szykuje się do kolejnej ciąży?, fot. KAPiF
Ida Nowakowska
Ida Nowakowska szykuje się do kolejnej ciąży?, fot. KAPiF
Ida Nowakowska
Ida Nowakowska szykuje się do kolejnej ciąży?, fot. KAPiF
Ida Nowakowska
Ida Nowakowska szykuje się do kolejnej ciąży?, fot. KAPiF

Źródło: Rewia