Swiatgwiazd.pl

Pawel Wodzynski/East News

Ida Nowakowska przekazała niebywałe wieści o swoim synku

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Ida Nowakowska chętnie opowiada o swoim synku. Niedawno zdradziła, że mały Max ma już swoje pierwsze "zainteresowania"! Niebywałe, co do nich należy.

Okazało się, że już w czasie ciąży tancerka dbała o odpowiednie kształcenie pierworodnego. Regularnie puszczała... muzykę klasyczną, co teraz daje owoce.

Ida Nowakowska została mamą

6 maja tego roku Ida Nowakowska i Jack Herndon powitali na świecie pierwszy owoc swojej miłości. Doczekali się chłopca, którego imienia długo nie chcieli zdradzać. Dopiero po chrzcie celebrytka ujawniła, że maluch nosić będzie imiona Max Marek.

Nowakowska chętnie dzieli się swoim macierzyństwem w mediach społecznościowych, choć niektóre z podjętych przez nią decyzji potrafią budzić spore emocje. Tak było m.in. z powrotem do pracy. Przypomnijmy, że Ida wróciła na telewizyjny plan już kilka dni po porodzie!

Niedawno w rozmowie z Faktem zdradziła, że już od małego stara się zaszczepić w pierworodnym istotne wartości, jak choćby zamiłowanie do muzyki klasycznej!

Niebywałe doniesienia o synku Idy Nowakowskiej

Okazało się, że jeszcze będąc w ciąży Ida Nowakowska często słuchała muzyki klasycznej. Szybko przyniosło to swoje owoce, bo teraz mały Max chętnie się w nią wsłuchuje. Co ciekawe, najbardziej do gustu przypadła mu twórczość Fryderyka Chopina.

- Max bardzo lubi muzykę klasyczną. Puszczam mu dużo Chopina, patriotycznie. Bardzo dużo tego rodzaju muzyki słuchałam jak byłam w ciąży, bo mnie to relaksowało. Dużo o tym czytałam i to pobudza inteligencję dzidziusia, jeszcze jak jest u mamy. Ta muzyka go cały czas otaczała i mam wrażenie, że daje mu poczucie bezpieczeństwa - mówiła dla Faktu.

Ida ma ogromne nadzieje, że słuchanie dziś muzyki klasycznej z synkiem przełoży się na jego zainteresowania w przyszłości.

- Mam nadzieję, że jak będzie duży to będzie kochał tę muzykę i będziemy razem chodzić na koncerty do filharmonii - dodała.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Kasia Tusk nie może dojść do siebie, przekazała przykry komunikat. Nagła śmierć wstrząsnęła nią do reszty

  • Tragiczna wiadomość sprzed chwili. Nie żyje gwiazda polskiego disco polo „Nie możemy w to uwierzyć"

  • Żmuda-Trzebiatowska jest nieuleczalnie chora. Ujawniła, jak naprawdę wygląda jej codzienność

źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Na topie

''Taniec z gwiazdami'': Piasek poruszony komentarzami widzów. Wystosował apel
Czytaj więcej >

Na topie

Nie żyje uwielbiana Emani. 22-latka była wokalistką R&B
Czytaj więcej >

Na topie

Tylko u nas: Paweł Nowisz od dawna nie czuł się dobrze. ''Chudy, mało mówił, głównie siedział''
Czytaj więcej >

Na topie

Zbigniew Bernolak nie żyje
Czytaj więcej >

Na topie

Skandaliczna wpadka w amerykańskim wydaniu prognozy pogody. Wszystko poszło na żywo
Czytaj więcej >

Na topie

Urbański zaskoczył uczestniczkę "Milionerów" pytaniem. Wykorzystała 3 koła ratunkowe
Czytaj więcej >
Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]