Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ida Nowakowska zmieniła fryzurę. U fryzjera pozwoliła sobie na wiele. Pokazał, jak się zachowywała
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.12.2023 14:21

Ida Nowakowska zmieniła fryzurę. U fryzjera pozwoliła sobie na wiele. Pokazał, jak się zachowywała

Ida Nowakowska zmieniła fryzurę, fot. KAPiF; instagram.com/damienkoba_hair
Ida Nowakowska zmieniła fryzurę, fot. KAPiF; instagram.com/damienkoba_hair

Ida Nowakowska zdecydowała się na metamorfozę i udała się do fryzjera. Jednak to nie nowa fryzura wzbudziła największe zainteresowanie. Gwiazda zachowywała się w nietypowy sposób, a fryzjer wszystko pokazał w sieci. 

Ida Nowakowska w TVP: Jakie programy prowadzi?

Ida Nowakowska to jedna z najpopularniejszych prezenterek TVP. Gwiazda niezmiennie cieszy się sympatią widzów, którzy chętnie zasiadają przed telewizorami, gdy móc spędzić poranek przy prowadzonym przez nią “Pytaniu na śniadanie”.

Ida jest osobą wielu talentów, śmiało można by nazwać ją istnym człowiekiem renesansu. To nie tylko wprawna dziennikarka, ale również tancerka, a nawet aktorka, która w swojej karierze miała okazję sprawdzić się u boku takich sław jak Til Schweiger, czy Steven Seagal.

Ida Nowakowska niespodziewanie przerwała "Pytanie na śniadanie"! Interweniował Tomasz Wolny "On idzie w gąszcze!". Kuriozalna sytuacja w "Pytaniu na śniadanie". "Gość" nagle zniknął, Nowakowska spanikowała

Ida Nowakowska u fryzjera

Gwiazda “Pytania na śniadanie” znana jest z zamiłowania do metamorfoz, zwłaszcza tych dotyczących swoich włosów. Teraz prezenterka ponownie udała się do fryzjera, a rezultat wizyty dosłownie odbiera mowę.

Najpierw namówiłem na grzywkę, teraz trochę skróciliśmy, nadaliśmy lekkości. Do tego refleksy i mamy efekt końcowy - napisał na swoim Instagramie Damien Koba, u którego strzygła się Ida Nowakowska, dodając zdjęcie gospodyni “Pytania na śniadanie”.

Prezenterka wygląda iście zjawiskowo w swojej nowej odsłonie, z czym zgadzają się również gwiazdy, które pozostawiły w komentarzach komplementy pod jej adresem: Sara James, Blanka Tichoruk, czy Marta Surnik.

Trzeba przyznać, że to jednak nie włosy Idy Nowakowskiej zrobiły prawdziwą furorę. Na fotelu fryzjerskim pochwaliła się ona bowiem niezwykłymi umiejętnościami!

Ida Nowakowska szalała u fryzjera

Przygotowując się na mycie włosów, Ida Nowakowska postanowiła pochwalić się swoją giętkością i wysportowaniem. Siedząc na fotelu, podnosiła pionowo w górę długie nogi, co fryzjer bezzwłocznie postanowił utrwalić na filmie.

Warto podkreślić, że gwiazda ma na swoim koncie wiele wyróżnień w konkursach tanecznych, m.in. nagrodę na festiwalu baletowym „Złote Pointy” w Szczecinie, Puchar Polski w Disco Dance, czy nagrodę za pierwsze miejsce na Międzynarodowych Zawodach Tap Dance.

I choć dziś sprawdza się przede wszystkim w telewizji, widać gołym okiem, że zdrowy tryb życia wciąż pełni w jej życiu dużą rolę. Nadal jest niebywale wysportowana.

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska, fot. instagram.com/damienkoba_hair
Ida Nowakowska
Ida Nowakowska, fot. instagram.com/damienkoba_hair
Ida Nowakowska
Ida Nowakowska, fot. instagram.com/damienkoba_hair
Ida Nowakowska
Ida Nowakowska