Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ile Artur Żmijewski zarobi na nowym sezonie "Ojca Mateusza"? Tabloid podał kwotę
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 04.06.2022 09:56

Ile Artur Żmijewski zarobi na nowym sezonie "Ojca Mateusza"? Tabloid podał kwotę

Artur Żmijewski - EA
Piotr Molecki/East News

Artur Żmijewski jest obecnie jednym z popularniejszych polskich aktorów. Ciepłą posadę w tym zawodzie bez wątpienia zapewnił mu serial "Ojciec Mateusz". Jeden z tabloidów właśnie ujawnił, ile gwiazdor może zarobić na najnowszym sezonie.

O Arturze Żmijewskim mówi się od lat i jest niewątpliwie jedną z tych gwiazd, którą hejt raczej omija szerokim łukiem. Dzięki temu stale wspina się po szczeblach kariery, które przynoszą mu nie tylko rozgłos, ale i sowite zarobki.

Ile Artur Żmijewski zarobi na "Ojcu Mateuszu"?

Zarobki gwiazd od dawna budzą ogromne zaciekawienie. Szczególnie zagraniczne sławy mogą poszczycić się naprawdę pokaźnymi wypłatami, które zasilają ich konto bankowe. Tymczasem na rodzimym podwórku jest to raczej temat omijany przez celebrytów i celebrytki, co budzi z kolei ogrom pytań.

Spośród najpopularniejszych polskich gwiazd, których zarobki z pewnością nie są najniższe, możemy wymienić chociażby Małgorzatę Kożuchowską. Swego czasu mówiono, że ta za jeden dzień zdjęciowy na planie "Drugiej Szansy" może zgarnąć nawet 15 tysięcy złotych.

Z kolei Tomasz Karolak, za dzień zdjęciowy do serialu "Rodzinka.pl" miał zgarniać 10 tysięcy złotych. Przodowniczką w kwestii zarobków wydaje się być natomiast Małgorzata Rozenek, która, jak podają media, za jeden post sponsorowany ma otrzymywać od 15 do 50 tysięcy złotych.

Jak zatem mają się zarobki Artura Żmijewskiego? Aktor od lat gra główną postać w serialu "Ojciec Mateusz" i póki co nie zapowiada się, by miało ulec to zmianie. Jak podaje Super Express, gwiazdor za każdy z dotychczasowych 27 sezonów otrzymywał niemałe wynagrodzenie.

Z doniesień tabloidu wynika, że każdy dzień zdjęciowy na planie "Ojca Mateusza" daje Żmijewskiemu 15 tysięcy złotych. W najbliższym sezonie takich dni ma być ponoć aż 30, więc jak wyliczył SE, aktor może liczyć na wypłatę w wysokości 450 tysięcy złotych.

Artur Żmijewski - EA
TRICOLORS/East News
Artur Żmijewski - EA
Piotr Molecki/East News
Artur Żmijewski - EA
TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Może zaskakiwać, jak dużo razy rozwodziła się Katarzyna Dowbor. Mało kto pamięta, jej wszystkich mężów

  2. „Rodzinka.pl". Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat!

  3. 14-letnia Viki Gabor pochwaliła się nowym zdjęciem. Nie do wiary, jak bardzo się zmieniła

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: se.pl

Tagi: