Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ile Kasia Cichopek zarabia na Instagramie? Znane są stawki
Kamila Krótka
Kamila Krótka 27.03.2022 08:10

Ile Kasia Cichopek zarabia na Instagramie? Znane są stawki

pjimage - 2022-03-27T063354.718
TRICOLORS/East News

Nikt nie spodziewał się rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Ich małżeństwo trwało 14 lat i mimo pozorów - nie było, jak widać, najbardziej udane. Po ogłoszeniu, że para się rozeszła, aktorka ma jednak powody do radości.

Po oficjalnym oświadczeniu Kasia Cichopek na jakiś czas zniknęła z Instagrama, po czym wróciła w szampańskim nastroju. Jak się okazuje, teraz reklamodawcy jeszcze bardziej zabiegają o współpracę z aktorką.

Kasia Cichopek rozstała się z Marcinem Hakielem

Wielu fanów Kasi Cichopek i Marcina Hakiela miało ich za parę idealną. Sami z resztą podkreślali, że bardzo się kochają. Od jakiegoś czasu jednak borykali się z pewnymi problemami:

- W tygodniu raczej nam się nie zdarza, żeby zjeść posiłek w swoim towarzystwie. Nie pamiętam, kiedy razem jedliśmy obiad w zwykły dzień. Weekendy oczywiście spędzamy rodzinnie - powiedziała Kasia Cichopek dla "Super Expressu".

Cichopek powiedziała też, że dopiero po latach dostrzegła, że są z Hakielem bardzo różni. Różnice te zaczęły powodować konflikty.

Ile Kasia Cichopek zarabia na Instagramie?

W związku z rozwodem wokół Kasi Cichopek i Marcina Hakiela zaczęło się znowu robić głośno. Zarówno aktorce, jak i tancerzowi wzrosła liczba obserwujących na Instagramie, jak i aktywność fanów.

W związku z tym budzą oni zainteresowanie również firm, które chcą reklamować się u nich w postach czy w relacjach. Jak podaje "Super Express", stawki przyprawiają o zawrót głowy:

"Aktorka prezentuje się na zdjęciach w modnych ciuchach, których marki odzieżowe oznacza. Za jeden taki post Cichopek może dostać od 5 do nawet 10 tys. zł. Trzeba zauważyć, że w dwa tygodnie na samej tablicy Instagrama pojawiło się ich aż sześć. Nie licząc tych, gdzie reklamuje swoją własną biżuterię oraz linię perfum"

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Zacznie się już dzisiaj, miliony Polaków zasiądzie przed telewizorami. TVN pokaże to jako pierwszy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].