Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Kożuchowska

TRICOLORS/East News

Ile zarabia Małgorzata Kożuchowska? Media podają kwotę za jeden film, robi wrażenie

6 Października 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Już niedługo do kin wejdzie kolejna głośna produkcja z jej udziałem, w której zobaczymy ją w wyjątkowo nietypowej kreacji aktorskiej. Media donoszą, że wynagrodzenie, jakie otrzymała za rolę, jest spektakularne. Padła konkretna kwota.

Tylko w 2022 roku aktorka zagrała w aż sześciu produkcjach, w tym tak głośnych, jak "Zołza", "Gierek" czy "Krime Story. Love Story". 14 października będzie miał premierę film "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle – tajemnice polskich fortun. Część 1". To za tę kreację miała dostać astronomiczną sumę.

Małgorzata Kożuchowska w "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle"

Kożuchowska zdobyła popularność dzięki rolom Hanki Mostowiak w "M jak miłość" i Natalii Boskiej w "Rodzince.pl", ale zdecydowanie nie ogranicza się ona jedynie do ról serialowych. Filmy z jej udziałem okazują się hitami, a ona sama udowodniła, że nie boi się żadnych wyzwań aktorskich.

W nowym filmie w reżyserii Heatcliffa Janusza Iwanowskiego wcieliła się w jedną z głównych postaci: Dorotę Lis, rudowłosą, pewną siebie i przebiegłą kobietę, która nie boi się wejść w mroczny świat nie zawsze czystych interesów. Już teraz media szeroko rozpisują się na temat intensywnie rudych loków, które nadały wyglądowi Kożuchowskiej jeszcze bardziej drapieżny i ponętny charakter.

Na dodatek wiadomo już, że postać grana przez Małgorzatę w jednej ze scen weźmie udział w miłosnych igraszkach, co dodatkowo wśród fanów aktorki podgrzewa atmosferę oczekiwania na premierę produkcji. Okazuje się też, że epizod ten mógł bardzo podnieść wynagrodzenie, jakie otrzymała gwiazda.

Oliwia Bieniuk i Ania Przybylska

Oliwia Bieniuk na premierze filmu "Ania". Oddała hołd zmarłej mamie

CZYTAJ DALEJ

Ile pieniędzy Małgorzata Kożuchowska dostaje za film?

Nie wiadomo, jakie są "przeciętne" stawki Kożuchowskiej. Portal Super Express twierdzi jednak, że dotarł do informacji, jakie wynagrodzenie otrzymała aktorka za rolę w "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". Podobno na jego wysokość miały wpływ sceny intymne w filmie.

Kożuchowska zagra we wspomnianym tytule rudą femme fatale, która nieustannie przyciąga wzrok mężczyzn i wykorzystuje swój urok oraz charyzmę. W pewnym momencie zaangażuje się w relację z bohaterem granym przez Filipa Kosiora. To właśnie z nim dojdzie do miłosnych uniesień.

Sceny tego typu zawsze są wyjątkowo specyficzne i często dużo trudniejsze do zagrania. Aktorzy muszą pokonywać bariery i zahamowania, którymi nie przejmują się na co dzień. Portal Super Express donosi, że w związku z tym Kożuchowska podobno zarobiła za rolę aż 200 tysięcy złotych.

Zobacz zdjęcia i film:

Małgorzata Kożuchowska EA

Małgorzata Kożuchowska, fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska, fot. Loboviusz, CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>, via Wikimedia Commons

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska, fot. Fryta 73 from Strzegom (Wikimedia Commons account: Fryta73), CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska w zwiastunie filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", reż. Heatcliff Janusz Iwanowski, Global Studio (2022)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Jak pomóc dziecku, gdy boli je gardło?

  2. Gwiazda "TzG" ma poważne problemy ze zdrowiem. Usłyszała kolejną diagnozę, lekarze nie mają wątpliwości

  3. Małgorzata Socha z bandażem na głowie i raną na twarzy. Niepokojące zdjęcie w sieci

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Michał Wiśniewski, fot. instagram.com/m_wisniewski1972, Edyta Pazura, fot. instagram.com/edyta_pazura, Krzysztof Ibisz, fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Polskie gwiazdy, które sprawiły sobie nowe uśmiechy. Na zdjęciach "przed" wyglądają zupełnie inaczej

Wiele gwiazd nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej i stale ingeruje w urodę, by czuć się pięknie i młodo. Nie inaczej jest w przypadku zębów, które celebryci pokazują nieustannie, choćby podczas pozowania do zdjęć. Stomatologia jest stale rozwijającą się dziedziną. Wybielanie czy prostowanie zębów to zaledwie początek długiej listy możliwości. Lekarze podejmują się podcinania dziąseł, a także nakładają śnieżnobiałe licówki, by uśmiechy gwiazd prezentowały się idealnie. Oto celebryci, którzy sprawili sobie nowe zęby.

Zobacz galerię >

Jak dobrze znasz polskie gwiazdy lat 90.?

Pytanie 1 z 6

W 1991 roku światło dzienne ujrzała piosenka "Mydełko Fa". Która wokalistka wykonywała ją wraz z Markiem Kondratem?

Źródło: Super Express

Tagi:

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Król Karol III, książę Harry, Meghan Markle

Życie Gwiazd

Netflix przygotował serial o księciu Harrym i Meghan Markle. Znamy datę premiery

Czytaj więcej >
Beata Tyszkiewicz, Andrzej Wajda

Życie Gwiazd

Beata Tyszkiewicz ma córkę z Andrzejem Wajdą, ale to z młodszą łączy ją wyjątkowa wieź. "Miłość bezwarunkowa"

Czytaj więcej >
Olga Bołądź, fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Olga Bołądź została sama jeszcze w ciąży. Wcześniej spotykała się z wieloma polskimi aktorami

Czytaj więcej >
Izabela Janachowska

Życie Gwiazd

3-letni syn Izabeli Janachowskiej jak córki Ani Lewandowskiej. Podczas wakacji opanował kolejną umiejętność

Czytaj więcej >
Ania Lewandowska

Życie Gwiazd

Tak Ania Lewandowska spędza czas w Katarze. Przed kolejnym meczem Polski pokazała wytatuowaną dłoń

Czytaj więcej >
księżna Kate

Życie Gwiazd

Córka Polki dostała list od księżnej Kate. W oczach dziewczynki pojawiły się łzy od razu po przeczytaniu

Czytaj więcej >