Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Socha z bandażem na głowie i raną na twarzy. Niepokojące zdjęcie w sieci
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.10.2022 12:02

Małgorzata Socha z bandażem na głowie i raną na twarzy. Niepokojące zdjęcie w sieci

Małgorzata Socha EA
fot.TRICOLORS/East News

Małgorzata Socha z radością komunikuje się z internautami przy pomocy mediów społecznościowych. Gdy pokazała się w obandażowanej głowie ze smutną miną, niejeden obserwator ze strachu wstrzymał oddech. Aktorka wyjaśniła, co się stało.

W wieku 18 lat rozpoczęła karierę w branży filmowej i szybko znalazła się na liście najpopularniejszych artystek polskiego show-biznesu. W mediach społecznościowych ma ponad milion obserwatorów i to właśnie z nimi podzieliła się dramatycznym wizerunkiem.

Małgorzata Socha z poważnymi obrażeniami

Takiego widoku nie spodziewał się raczej nikt z obserwatorów aktorki. W najnowszym poście pokazała się z bandażem na głowie oraz dość sporą raną nad brwią, z której sączyła się krew. Sceneria i ubranie Małgorzaty Sochy sugerowało, że trafiła do szpitala, a obrażenia wyglądały dość poważnie.

Aktorka wyjaśniła niespodziewaną sytuację w opisie pod ponurym zdjęciem. Na całe szczęście okazało się, że powypadkowy wygląd jest efektem charakteryzacji do jednego z projektów telewizyjnych.

Na kolejnych zdjęciach z bandażem i otwartą raną Małgorzata Socha przybierała różne miny, które miały potwierdzić, że nie stało się nic poważnego. Praca na planie zdjęciowym potrafi wiązać się z wieloma poświęceniami, nawet utratą nieskazitelnego wyglądu.

Małgorzata Socha musiała zrezygnować z roli

Aktorka zyskała popularność dzięki serialom telewizyjnym takim jak m.in.: "BrzydUla", "Na Wspólnej" czy "Przyjaciółki". W szczycie rozpoznawalności producenci podsuwali kolejne angaże, które mogły zapewnić jej dodatkową sławę.

Małgorzata Socha swego czasu miała zagrać w popularnym serialu TVP "M jak miłość". Niestety z powodu zbyt wielu obowiązków zawodowych aktorce nie udało pogodzić się grafiku kolejnej produkcji.

Obecnie nie może narzekać na brak zajęć. Ostatni post potwierdza, że kariera aktorska ciągle stawia przed nią nowe wyzwania. Fani z pewnością nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się, która z jej bohaterek będzie musiała zmierzyć się z poważnymi zawirowaniami.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Socha
fot.instagram.com/malgosia_socha/
Małgorzata Socha
fot.instagram.com/malgosia_socha/
Małgorzata Socha
fot.instagram.com/malgosia_socha/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Przyjaciółka zdradza, co dzieje się w życiu Piotra i Karoliny Kraśków. Sytuacja jest poważna

  2. Księżna Kate wyprowadziła Karola z równowagi. Wściekał się na nią jeszcze zanim poznał Meghan

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Wp