Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Przyjaciółka zdradza, co dzieje się w życiu Piotra i Karoliny Kraśków. Sytuacja jest poważna
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.10.2022 20:22

Przyjaciółka zdradza, co dzieje się w życiu Piotra i Karoliny Kraśków. Sytuacja jest poważna

Piotr Kraśko EA
TRICOLORS/East News

Piotr Kraśko od miesięcy przechodzi poważny kryzys wizerunkowy. Zniknął ze stacji TVN i zaszył się w domu w Gałkowie, gdzie jego żona Karolina ma stadninę koni. Najnowsze doniesienia prasowe wskazują niestety, że rodzina może mieć coraz poważniejsze problemy.

Ostatnio o dziennikarzu zrobiło się głośno z powodu jego wizyty w programie "Dzień dobry TVN". Wywiad z nim nie wypadł jednak najlepiej, a widzowie mieli wiele poważnych zastrzeżeń zarówno do gościa, jak i prowadzących. To jednak niejedyne troski Piotra.

Piotr Kraśko walczy z kryzysem wizerunkowym

Problemy dziennikarza zaczęły się wiosną tego roku, kiedy do prokuratury wpłynęły zarzuty dotyczące prowadzenia samochodu bez uprawnień. Okazało się, że Kraśko kilka lat temu stracił prawo jazdy. Piotr opublikował wtedy długie przeprosiny w mediach społecznościowych.

Niestety wkrótce wyszła na jaw kolejna afera. Telewizja Polska upubliczniła informację, zgodnie z którą prezenter miał przez cztery lata unikać płacenia podatków. Piotr przyznał się do winy i zapłacił 850 tysięcy kary. W międzyczasie przestał prowadzić "Fakty" w TVN. Wszystko to odbiło się na jego zdrowiu: trafił do szpitala z powodu problemów z ciśnieniem.

Portal Wirtualne Media, powołując się na informatora z "Faktów" twierdzi, że Kraśko może już nie wrócić do TVN. Nie wiadomo, czy to prawda, jasne jest za to, że wizyta dziennikarza w śniadaniówce stacji, w której doszło do długiej "spowiedzi" Piotra, przez którą "DDTVN" musiało zmienić scenariusz, także nie została dobrze odebrana.

Piotr i Karolina Kraśko mają problemy finansowe?

Biorąc pod uwagę wszystko powyższe, nic dziwnego, że Kraśko większość czasu spędza w domu w Gałkowie. W jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że cieszy się tam spokojem i otrzymuje ogromne wsparcie od rodziny (więcej TUTAJ). Jednak nawet w rodzinnych stronach nie unika trosk: magazyn "Rewia" donosi bowiem, że pojawiły się też problemy finansowe.

Piotr i jego żona budują właśnie dom na Mazurach. Budowa pochłania ogromne ilości pieniędzy, co teraz, kiedy dziennikarz nie zarabia w TVN, miało stać się przyczyną kryzysu. Przyjaciółka Karoliny, na którą powołuje się "Rewia" twierdzi, że w małżeństwie odwróciły się role. Były prezenter dogląda domu i stadniny, a jego małżonka pracuje w Warszawie.

Karolinie bardzo zależy, aby po czasie pandemii, odbudować swoją firmę i na nowo zacząć prężnie działać. Myśli też o napisaniu książki – czytamy w artykule na temat biznesu Ferenstein-Kraśko, polegającego na organizacji eventów dla celebrytów. W przeszłości przynosił on całkiem spore zyski. Tymczasem dziennikarz na razie skupia się na życiu codziennym. "Piotrek spokojnie czeka na to, co życie przyniesie. Cieszą go drobiazgi, których, żyjąc w biegu, nie miał możliwości dostrzec" mówi w wywiadzie przyjaciółka jego żony. Zobacz zdjęcia:

Piotr Kraśko EA
Piotr Kraśko z żoną Karoliną, fot. TRICOLORS/East News
Piotr Kraśko EA
Piotr Kraśko, fot. TRICOLORS/East News
Piotr Kraśko
Piotr Kraśko, fot. Ralf Lotys (Sicherlich), CC BY 4.0 , via Wikimedia Commons
Piotr Kraśko
Piotr Kraśko, fot. Jacek Waszkiewicz / World Bank Group, flickr.com, Attribution-NonCommercial-NoDerivs 2.0 Generic (CC BY-NC-ND 2.0), creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Trwa spór pomiędzy Meghan Markle a jej siostrą. Prawnicy mają ręce pełne roboty

  2. "Listy do M. 5" niebawem w kinach. Data premiery

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Rewia, Pomponik