Swiatgwiazd.pl
Antek Królikowski

instagram.com/antek.krolikowski

Internautka "wróży" Opoździe i Królikowskiemu szybki rozwód. Aktorka odpowiedziała

9 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Antek Królikowski i Joanna Opozda w minioną sobotę, 7 sierpnia, powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Nikt nie przewidział, że już dwa dni później w sieci pojawi się komentarz o rzekomym rozwodzie. Aktorka dosadnie odpowiedziała nieżyczliwej internautce.

  • Ślub Królikowskiego i Opozdy

  • Internautka "wróży" rozwód Opoździe i Królikowskiemu

  • Aktorka ostro odpowiedziała

7 sierpnia 2021 roku kościół na warszawskiej woli zgromadził istne tłumy. Krewni, przyjaciele, szerokie grono celebrytów, a do tego paparazzi. Szybko stało się jasne, że powód, dla którego wszyscy się zebrali jest nie byle jaki, bo chodzi o ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!

Antek Królikowski i Joanna Opozda powiedzieli sobie "tak"

Plotki o ślubie tych dwojga krążyły w opinii publicznej już od kilku tygodni, ale żadne z nich do samego końca nie komentowało sprawy. Gdy jednak nadszedł 7 sierpnia, kolorową prasę zalała istna lawina ślubnych fotek i filmików, na których mogliśmy podziwiać olśniewająco piękną Opozdę i eleganckiego Królikowskiego, ślubujących sobie miłość i wierność.

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk planuje opuścić Polskę na zimę. Już wybrała cel

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Po ceremonii wszyscy goście, oczywiście z parą młodą na czele, udali się do sali weselnej, gdzie do białego rana zajadali się pysznościami i wylewali siódme poty na parkiecie. W wolnej chwili Joanna i Antek dzielili się z fanami na Instagramie ciekawszymi urywkami z szalonej nocy, udostępniając m.in. nagranie z pierwszego tańca! (Więcej tutaj)

Już następnego dnia pokazali w sieci pierwsze efekty sesji ślubnej. Na fotografiach chętnie okazują sobie czułość, chwaląc się wszem i wobec łączącą ich miłością. Trudno było przewidzieć, że co to tego drugiego ktokolwiek może mieć zastrzeżenia.

Internautka "wróży" rozwód

Pod najnowszym zdjęciem, jakim podzieliła się na Instagramie Opozda, wylała się fala życzeń i komplementów. Wśród ciepłych komentarzy jeden szczególnie zwraca uwagę. Internautka stwierdziła w nim bowiem, że historia Asi i Antka nie będzie trwać długo i szczęśliwie.

- Dwa miesiące później głośno będzie o rozwodzie, mogę się założyć - napisała "fanka".

Na reakcję ze strony Joanny nie musiała długo czekać. Ta błyskawicznie zareagowała na wpis internautki, ku zaskoczeniu wszystkich.... życząc jej miłości.

- A ja mogę się założyć, że jesteś bardzo nieszczęśliwą osobą, współczuje ci. Kim trzeba być, żeby pisać takie komentarze pod zdjęciem z wesela? Życzę dużo miłości, bo chyba nie ma o niej pojęcia - odparła aktorka.

Na tym się jednak nie skończyło, bo zdeterminowana internautka szybko odpowiedziała Opoździe, podkreślając, że "miała prawo wyrazić swoje zdanie".

- Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Jak widać, musiało cię to urazić, ale to logiczne, że ludzie mają prawo tak myśleć, patrząc po ilości kobiet, które Antoni zmieniał jak rękawiczki. Życzę ci dużo miłości na nowej drodze. I nie mam nic do tego, to dobrze, że jesteś szczęśliwa, ale moje zdanie jest jakie jest - dodała użytkowniczka.

Joanna zrezygnowała z dalszej dyskusji, najwyraźniej nie chcąc zagęszczać atmosfery. Mamy nadzieję, że "złe wróżby" internautki się nie wypełnią, a Asia i Antek przez długie lata będą cieszyć się swoją miłością.

Antek Królikowski

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >