Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Żródło: instagram.com/tvn.7

Iza i Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” są razem po programie? Internauci znaleźli dowód

23 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zyskuje coraz większą oglądalność. Fani programu kibicują szczególnie Izie i Kamilowi. To ich losy ciekawią widzów najbardziej. Czy nadal są razem? Ich relacje na Instagramie mogą coś zasugerować.

  • Kamil opublikował ostatnio na swoim InstaStory zdjęcie, przy którym napisał, że właśnie zaczął się jego urlop.
  • Dokładnie w tym samym czasie Iza również wrzuciła na swoją relację kilka zdjęć.
  • Internauci wychwycili podobieństwo między zdjęciami Kamila i Izy. Wiele wskazuje na to, że spędzą urlop wspólnie.

Ślub od pierwszego wejrzenia pozwolił już nie jednej parze na stworzenie prawdziwego i trwałego związku. Tak było w przypadku Izy i Kamila. Para na początku nie była zachwycona wyborem ekspertów, a szczególnie Iza, która jest starsza od Kamila o 5 lat. Mimo to z każdym odcinkiem widać było, jak oboje są coraz bardziej sobą zafascynowani.

Ślub od pierwszego wejrzenia: czy Iza i Kamil są razem?

Iza coraz bardziej zaczyna się otwierać na relację z Kamilem. Nie bez przyczyny. Jej małżonek od samego początku wyraźnie stara się wzbudzić jej zaufanie i pokazać, jak bardzo mu na niej zależy.

Co więcej, niektórzy twierdzą, że Kamil wręcz stracił głowę dla swojej żony. Czy rzeczywiście tak jest? Jak się okazuje, wiele na to wskazuje, a szczególnie zdjęcia, które teraz wstawiają oboje na swoje konta na Instagramie.

Czy nadal są razem? Czy po programie ich relacja wciąż rozwija się w dobrym kierunku? Zdjęcia mówią same za siebie.

Syn Jana Englerta trafił do szpitala. „Jest osłabiony, ale powoli odzyskuje siły”Syn Jana Englerta trafił do szpitala. „Jest osłabiony, ale powoli odzyskuje siły”Czytaj dalej

Fani programu już nie pierwszy raz doszukali się dowodów na wciąż trwający związek uczestników. Teraz zauważyli pewne znaki, które mogą wskazywać, że wybierają się razem na wakacje.

Co takiego pokazali na Instagramie Iza i Kamil? Znamy szczegóły!

Iza i Kamil na wspólnych wakacjach?

Kamil opublikował ostatnio na swoim InstaStory zdjęcie, przy którym napisał, że właśnie zaczął się jego urlop. Jednak to jeszcze nie wszystko.

Dokładnie w tym samym czasie Iza również wrzuciła na swoją relację kilka zdjęć. Były to głównie fotki z psem, ale obserwatorzy dopatrzyli się tam pewnego szczegółu. Wiele osób zauważyło, że w oddali na zdjęciu Izy widać, jak obok szafki stoją jakieś walizki. Czy to może oznaczać, że oboje zamierzają wybrać się na wypoczynek i to wspólnie?

Wiele internautów uważa, że to niepodważalny dowód na to, że tak. Niestety, na razie pozostaje nam się tylko domyślać. Miejmy nadzieję, że niedługo się przekonamy, jak jest naprawdę.

Nie można zaprzeczyć, że w programie z każdym odcinkiem relacja małżonków wygląda na coraz bardziej zaawansowaną. Kamil wyraźnie adoruje swoją żonę na każdym kroku. Widzowie byli szczególnie zachwyceni jego romantycznym gestem nad brzegiem morza, gdy czekał na Izę z kwiatami. Czy wobec tego jesteśmy świadkami kolejnego rodzącego się uczucia, które miało swój początek w programie? Miejmy nadzieję!

Zobacz zdjęcia:

Kamil Węgrzyn/instagram.com/kamil.wegrzyn

Zdj. screen z Instastory Kamila Węgrzyna - @kamil.wegrzyn

Iza/instagram.com/iziiij85

Zdj. screen z Instastory Izabeli Juszczak - @iziiij85

Zdj. kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia/ Instagram.com/ @tvn.7

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”
  2. Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami
  3. Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”


Źródło: Pudelek.pl, Świat Gwiazd

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł