Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Iza Krzan pokazała brzuch. Zachwytom nie ma końca
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 16.05.2024 17:07

Iza Krzan pokazała brzuch. Zachwytom nie ma końca

Izabella Krzan z partnerem
fot. KAPiF/Instagram

Izabella Krzan opublikowała właśnie nowe zdjęcie na Instagramie. Pokazała brzuch. Fani są zachwyceni i mocno gratulują. 

Kariera Izy Krzan

Izabela Krzan przez kilka ostatnich lat była rozpoznawalna jako prowadząca w"Pytaniu na Śniadanie". Niestety, straciła pracę w Telewizji Polskiej, znikając również z programu razem z pozostałymi dotychczasowymi prowadzącymi, w tym również Tomaszem Kammela.

A to feler, westchnął seler! Dziękuję Wam za wspaniałą trzyletnią przygodą w PnŚ! Ekipie produkcyjnej za każdy pieczołowicie przygotowany odcinek i cudowną atmosferę, Wam widzowie za ogrom sympatii, serdeczności, a w ostatnich tygodniach tęsknoty, a Tobie Mordzia @tomaszkammel za wiele cennych rad, śmichów i chichów, a przede wszystkim za ogromne wsparcie na każdym etapie naszej współpracy – napisała Izabella na Instagramie.

Po krótkiej przerwie bez pracy Izabela Krzan zaskoczyła wszystkich, dołączając do zespołu Kanału Zero, który został założony przez Krzysztofa Stanowskiego. Teraz będzie regularnie pojawiała się w porannych materiałach emitowanych przez ten kanał.

Interesuję się sportem i sportowcami, a moja rola w Kanale Zero to oczywiście poranki. Nauczyłam się wcześnie wstawać i wiem, że jest niełatwo i będę tą osobą współcierpiącą z wami, bo 7 to absurdalna godzina. Będę takim promyczkiem nadziei, ciepła, miłości i piękna, jakie wprowadzę w wasze życie. Przejść ze szklanego ekranu do internetu to ogromne wyzwanie, któremu mam nadzieję, że sprostam – żartowała Iza.

Jak wygląda życie prywatne Izy?

Zwolnienie z TVP, praca u Stanowskiego, a teraz wieści z życia prywatnego! Izabella Krzan ma wielki powód do radości Iza Krzan pokazała swoje mieszkanie. Jego stan wymaga pilnego remontu. "Dużo stresu i rozczarowań"

Związek Izabelli Krzan

Izabella Krzan od czterech lat jest w stałym związku z Dominikiem Kowalskim, który pracuje jako projektant mebli. Ostatnio media ujawniły, że rodzice partnera Izabelli to znani artyści rzeźbiarze: Grzegorz Kowalski i Barbara Falender. Z okazji czwartej rocznicy ich związku prezenterka opublikowała na Instagramie serię zdjęć z Dominikiem.  

Natychmiast po tym fani rzucili się z gratulacjami. Jedna osoba żartobliwie napisała, że potomstwo pary będzie niesamowicie piękne. Jednak gdy ktoś zaznaczył, że może para w ogóle nie planuje dzieci, Izabella natychmiast odpowiedziała.

Będą, będą, szkoda marnować takie geny – odpisała Krzan w komentarzu. 

Teraz Iza pokazała swoje wysportowane ciało.

Iza Krzan zachwyciła zdjęciem brzucha

Izabella Krzan jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych. Dzieli się tam relacjami z różnych podróży. Kilka dni temu podzieliła się zdjęciem ze słonecznej Hiszpanii.

¡Hola! Que tal?, Przypominam Wam uprzejmie, ze na Kanale Zero wylądował odcinek Zero Presji, w którym wzięłam udział z moim serdecznym kolegą/ojcem telewizyjnym Norbeuszem. Wpadajcie pośmiać się z nami i z nas – napisała.

Tydzień temu natomiast prezenterka odpoczywała na Mazurach. Wstawiła zdjęcie na desce, na której dryfuje na wodzie. Uwagę zwraca jej umięśniony brzuch.

BEJwatch na Mazurach. Gotowi na lądowanie po majówce? – zapytała fanów.

Fanom nie umknęło to, w jakiej świetnej kondycji jest Iza. Zaczęli zachwalać jej figurę i płaski brzuch. 

  •  Super pani wygląda pani Izo, pozdrawiam panią serdecznie.
  • Ale figura osy wow super.
  • Ładny brzuszek.
  • Forma jest – czytamy.

Podoba wam się?

Iza Krzan, fot. Instagram
Iza Krzan, fot. Instagram
Iza Krzan, fot. Instagram
Iza Krzan, fot. Instagram