Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Iza Krzan pokazała swoje mieszkanie. Jego stan wymaga pilnego remontu. "Dużo stresu i rozczarowań"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.02.2024 20:19

Iza Krzan pokazała swoje mieszkanie. Jego stan wymaga pilnego remontu. "Dużo stresu i rozczarowań"

Iza Krzan
Iza Krzan walczy z trudnościami, fot. KAPiF, Instagram

Iza Krzan od miesięcy walczy z poważnymi problemami. Już wcześniej się na nie skarżyła, ale nikt nie przypuszczał, że trwa to tak długo. Pokazała, jak wygląda jej mieszkanie, wszystko wymaga pilnego remontu.

Co robi Iza Krzan po stracie pracy w TVP?

Iza Krzan jeszcze niedawno była wielką gwiazdą TVP. Prowadziła programy rozrywkowe, towarzyszyła też Tomaszowi Kammelowi w „Pytaniu na śniadanie”. Teraz jednak straciła pracę w Telewizji Polskiej. Długo nie było wiadomo, gdzie rozpoczęła pracę. Niedawno okazało się, że zadebiutowała w nowym internetowym „Kanale Zero” Krzysztofa Stanowskiego.

Nie oznacza to jednak koniec jej kłopotów w życiu prywatnym. Choć pensja w TVP pozwoliła jej na kupno mieszkania w Warszawie już w wieku 28 lat, prezenterka bardzo długo walczyła z formalnościami i wątpliwościami. Wszystko to sprawiło, że zaczęła się kłócić z własnym mężem.

Sprzeczki może tylko w temacie takim, że jestem bardziej rzeczową osobą i potrzebuję mieć wszystko rozpisane, czasowo udokumentowane, a on jest artystą, więc wiadomo dusza artystyczna. Mamy troszeczkę inne podejście. Ja jestem matematyczką, on jest bardziej artystyczny, więc tu są może większe sprzeczki, ale jeśli chodzi o styl, no to mamy dosyć podobny, więc jak najbardziej. Tutaj nie ma konfliktów – mówiła w wywiadzie z Pomponikiem w listopadzie 2023 roku.

Od tego czasu upłynęło wiele miesięcy. Dopiero teraz okazało się, że remont wcale się nie zakończył. Co gorsza okazało się, że… nawet się nie zaczął. Zdjęcia tych wnętrz mogą się śnić w koszmarach, znajdziecie je ja końcu tego tekstu.

Prywatna siłownia, widok za miliony. Tak mieszka Tomasz Kmmmel. Stylowo? TYLKO U NAS: Wiemy, kiedy Brzozowski ma odejść z TVP. Co z transferem Janowskiego? Pojawiły się problemy

Iza Krzan ma poważne problemy z mieszkaniem

Kiedy Izabella Krzan rozmawiała w listopadzie zeszłego roku z portalem Pomponik, wyznała, że remont mieszkania kosztował ją wiele nerwów. Przyznała, że w czasie walk o naprawę lokum straciła kilka lat życia i postarzała się bardzo szybko. W sieci pokazywała też zdjęcia wybierania odpowiedniej podłogi.

Teraz, pod koniec lutego, prezenterka poinformowała o czymś, co zmroziło fanów. Wiele osób liczyło na nowe zdjęcia wyremontowanego mieszkania. Iza co prawda zamieściła zdjęcie, na którym się uśmiecha i pokazuje znak zwycięstwa, jednak nie jest to sukces zakończonego remontu. Cały zamieszanie dopiero się zacznie. Co wyznała? Jej słowa nie napawają optymizmem.

Iza Krzan walczy z remontem, pokazała zdjęcia mieszkania

W nowym wpisie Krzan pokazała, w jakim stanie jest jej mieszkanie. Widać wyraźnie, że pomieszczenia wymagają generalnego remontu. Z podziurawionych gołych ścian wystają kable, a resztki starych mebli nadają się tylko do wymiany.

Wbrew pozorom nie dwa, a sześć miesięcy czekania na remont za nami. Tyle czasu zajęło gromadzenie wszelkiej potrzebnej papierologii. Dużo stresów, rozczarowań i cierpliwości, ale od jutra oficjalnie wjeżdżamy. I nie, nie jestem naiwna. Wiem, ze przede mną jeszcze wiele problemów, ale fakt, że po dużych perturbacjach wystartowaliśmy z remontem, jest naprawdę kojący – napisała Izabella.

Prezenterka dodała też żartobliwie, że obecnie jest już ekspertką nie tylko w temacie budowlanki, ale też dokumentacji przedremontowych i wniosków do urzędów.

Iza Krzan, remont mieszkania, problemy, zdjęcia
Izabella Krzan remontuje mieszkanie, listopad 2023, fot. instagram.com/izabellakrzan
Iza Krzan, remont mieszkania, problemy, zdjęcia
Izabella Krzan remontuje mieszkanie, luty 2024, fot. instagram.com/izabellakrzan
Iza Krzan, remont mieszkania, problemy, zdjęcia
Izabella Krzan remontuje mieszkanie, luty 2024, fot. instagram.com/izabellakrzan
Iza Krzan, remont mieszkania, problemy, zdjęcia
Izabella Krzan remontuje mieszkanie, luty 2024, fot. instagram.com/izabellakrzan
Iza Krzan, remont mieszkania, problemy, zdjęcia
Izabella Krzan remontuje mieszkanie, luty 2024, fot. instagram.com/izabellakrzan