Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zwolnienie z TVP, praca u Stanowskiego, a teraz wieści z życia prywatnego! Izabella Krzan ma wielki powód do radości
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.02.2024 18:44

Zwolnienie z TVP, praca u Stanowskiego, a teraz wieści z życia prywatnego! Izabella Krzan ma wielki powód do radości

Iza Krzan
Iza Krzan ogłosiła radosne nowiny, fot. KAPiF; Instagram

Iza Krzan ostatnio miała wiele zmian w życiu. Po utracie pracy w TVP rozpoczęła karierę w całkiem nowym miejscu. Teraz szykuje się wielka rewolucja w jej życiu prywatnym. Co dzieje się u dziennikarki i jej partnera?

Gdzie pracuje teraz Iza Krzan?

Iza Krzan straciła niedawno pracę w Telewizji Polskiej. Zniknęła z „Pytania na śniadanie” wraz z resztą dotychczasowych prowadzących, w tym swoim zawodowym towarzyszem, Tomaszem Kammelem.

A to feler, westchnął seler! Dziękuję Wam za wspaniałą trzyletnią przygodą w PnŚ! Ekipie produkcyjnej za każdy pieczołowicie przygotowany odcinek i cudowną atmosferę, Wam widzowie za ogrom sympatii, serdeczności, a w ostatnich tygodniach tęsknoty, a Tobie Mordzia @tomaszkammel za wiele cennych rad, śmichów i chichów, a przede wszystkim za ogromne wsparcie na każdym etapie naszej współpracy – napisała Izabella na Instagramie.

Przez jakiś czas krążyło dużo plotek o tym, gdzie Krzan dostała pracę. Jednak dziennikarka zaskoczyła wszystkich, dołączając do zespołu Kanału Zero, założonego niedawno przez Krzysztofa Stanowskiego. Będzie pojawiać się w porannych materiałach, publikowanych na profilu.

Interesuję się sportem i sportowcami, a moja rola w Kanale Zero to oczywiście poranki. Nauczyłam się wcześnie wstawać i wiem, że jest niełatwo i będę tą osobą współcierpiącą z wami, bo 7 to absurdalna godzina. Będę takim promyczkiem nadziei, ciepła, miłości i piękna, jakie wprowadzę w wasze życie. Przejść ze szklanego ekranu do internetu to ogromne wyzwanie, któremu mam nadzieję, że sprostam – żartowała Iza.

Wygląda jednak na to, że zmiany na gruncie zawodowym to nie wszystkie, które czekają Krzan. Równie wiele, jeżeli nie więcej, dzieje się w jej życiu prywatnym. Co o nim wiadomo? Szczegóły poniżej.

Kammel do Krzan po "PnŚ": "Dużo jesz na wizji i opowiadasz świńskie kawały". Lista "zażaleń" jest dłuższa "Zwolniony", "wyrzucony". Tomasz Kammel przerywa milczenie po stracie pracy w TVP. Mocne słowa byłej gwiazdy TVP

Z kim jest związana Iza Krzan?

Izabella Krzan nie epatuje w sieci ani wywiadach szczegółami ze swojego życia prywatnego. Wiadomo jednak, że od dłuższego czasu jest szczęśliwa u boku jednego mężczyzny. Partnerem dziennikarki jest Dominik Kowalski – projektant, zajmujący się designem mebli. Portal Plejada donosi, że Dominik pochodzi z artystycznej rodziny. Jego rodzice – Grzegorz Kowalski i Barbara Falender – są artystami i rzeźbiarzami, zajmują się sztuką. Podobno jego mama jest zachwycona Izabellą.

Barbara nie kryje dumy i radości z tego, że jej syn związał się z Izabellą. Zachwyca się nie tylko jej wyglądem, ale i skromnością. Znajomym mówi o niej wyłącznie w superlatywach – donosiło jakiś czas temu źródło „Super Expressu”.

Teraz zarówno Izabellę, jak i Dominika, czekają w życiu wielkie zmiany. Długo się do tego przygotowywali. Dziennikarka wreszcie poinformowała o wszystkim w sieci, poniżej szczegóły.

Iza Krzan, remont mieszkania, narzeczony, co robi teraz
Iza Krzan z ukochanym Dominikiem, fot. instagram.com/izabellakrzan

Iza Krzan zapowiada zmiany w życiu

Przez ostatnie pół roku Iza oraz Dominik walczyli z potężnym wrogiem: biurokracją. Byli jednak zdeterminowani. Krzan powiedziała, co czeka ich teraz.

Sześć miesięcy czekania na remont za nami. Tyle czasu zajęło gromadzenie wszelkiej potrzebnej papierologii. Dużo stresów, rozczarowań i cierpliwości, ale od jutra oficjalnie wjeżdżamy. I nie, nie jestem naiwna. Wiem, ze przede mną jeszcze wiele problemów, ale fakt, ze po dużych perturbacjach wystartowaliśmy z remontem, jest naprawdę kojący – ogłosiła Izabella, pokazując w sieci zdjęcie mieszkania przed remontem.

Mało kto wiedział, że Izę ostatnio spotkało tyle nerwów, i to nie w życiu zawodowym.

Iza Krzan, remont mieszkania, narzeczony, co robi teraz
Iza Krzan remontuje mieszkanie, fot. instagram.com/izabellakrzan
Iza Krzan na Kanale Zero Krzysztofa Stanowskiego
Iza Krzan na Kanale Zero Krzysztofa Stanowskiego, fot. instagram.com/izabellakrzan
Iza Krzan na Kanale Zero Krzysztofa Stanowskiego
Iza Krzan na Kanale Zero Krzysztofa Stanowskiego, fot. instagram.com/izabellakrzan
Iza Krzan, remont mieszkania, narzeczony, co robi teraz
Izabella Krzan, fot. KAPiF
Iza Krzan, remont mieszkania, narzeczony, co robi teraz
Izabella Krzan i Tomasz Kammel w “Pytaniu na śniadanie”, fot. KAPiF