Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Rozenek nie wynajmuje już willi od Amaro! Właściciele oficjalnie komentują zmiany. "Nie ma czego żałować"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.02.2024 12:19

Małgorzata Rozenek nie wynajmuje już willi od Amaro! Właściciele oficjalnie komentują zmiany. "Nie ma czego żałować"

Małgorzata Rozenek, Agnieszka i Wojciech Modest Amaro fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek, Agnieszka i Wojciech Modest Amaro fot. KAPiF

Małgorzata Rozenek nie wynajmuje już dłużej willi od Agnieszki i Wojciecha Modesta Amaro. W udzielonym wywiadzie małżeństwo odniosło się do sprawy. To ich oficjalny komunikat, ucinający plotki.

Małgorzata Rozenek w willi małżeństwa Amaro

Małgorzata Rozenek jest w trakcie budowy swojego wymarzonego domu w Konstancinie. W oczekiwaniu na przeciągającą się i pochłaniającą coraz więcej czasu i finansów finalizację, gwiazda zdecydowała wprowadzić się wraz z rodziną do willi w warszawskim Wilanowie.

Padło na posiadłość należącą niegdyś do Agnieszki i Wojciecha Modesta Amaro. Dziewięciopokojowy dom z basenem i działką o powierzchni 765 m2, powstał według projektu znanego restauratora.

Z medialnych doniesień wynika, że koszt jego wynajmu to 30 tys. zł miesięcznie. Pobieranie czynszu od Małgorzaty Rozenek nie jest już jednak dłużej zmartwieniem popularnego małżeństwa, o czym nie omieszkali wspomnieć w rozmowie z Plotkiem.

Rozenek niczym kocica pręży wysportowane ciało na premierze. Jednak wszyscy patrzą na fryzurę Majdana... Małgorzata Rozenek w szpitalu. Koszmarna diagnoza zniszczyła wszystkie plany. Aż ciarki przechodzą

Dom, w którym mieszka Małgorzata Rozenek, zmienił właściciela

Odkąd Małgorzata Rozenek wprowadziła się wraz z rodziną do wilanowskiej willi, jej media społecznościowe wprost zalewały relacje i zdjęcia wykonane w nowym domu. Sama gwiazda nie kryła, że bardzo cieszy się ze swojego tymczasowego lokum.

Zawsze będę “Perfekcyjną Panią Domu”. Kocham dbać o dom, układać, aranżować. Najlepiej się czuję w czystej, harmonijnej przestrzeni. Kocham też ogród, ale w nim, mam jeszcze tyle do nauczenia - informowała była prezenterka “Dzień dobry TVN”.

Jak się okazuje, posiadłość, w której zamieszkuje, nie należy już jednak do Agnieszki i Wojciecha Modesta Amaro. Małżeństwo zdecydowało się sprzedać willę i wszystko wskazuje na to, że nie żałuje swojej decyzji.

Nie tęsknimy za tym dawnym warszawskim życiem i naszym starym domem. Jesteśmy na innym etapie. Natomiast Małgorzata nie wynajmuje już od nas. Tamten dom jest od jakiegoś czasu kupiony przez kogoś innego - zdradziła w rozmowie z Plotkiem była właścicielka wilanowskiej posiadłości.

Agnieszka i Wojciech Modest Amaro chwalą się "piękniejszym" domem

Małgorzata Rozenek mieszka w warunkach, o jakich niejeden mógłby pomarzyć, ale wszystko wskazuje na to, że jej obecna posiadłość nie mogłaby konkurować z tą, w której żyją dziś Agnieszka i Wojciech Modest Amaro. Restauratorka z rozbrajającą szczerością opowiedziała o swoim nowym domu.

My mamy teraz według mnie piękniejszy, większy dom, więc nie ma czego żałować - stwierdziła.

Gwiazda nie kryła jednak, że serce raduje jej się, gdy widzi szczęście, jakie jej dawne lokum zapewnia rodzinie Małgorzaty Rozenek. Nie kryła, że życzy swojej byłej lokatorce jak najlepiej.

Ale cieszę się, że Małgosia jest taka szczęśliwa w naszym byłym domu. Widzę, że jest pełna euforii, że dzieci są tam szczęśliwe, biegają zadowolone, więc niech im się wiedzie tam dobrze i mieszka jak najdłużej i jak najlepiej. To nasze przesłanie, bo każdemu dobrze życzymy - podsumowała Agnieszka Amaro.

dom wynajmowany przez Małgorzatę Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek
dom wynajmowany przez Małgorzatę Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek
dom wynajmowany przez Małgorzatę Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek
dom wynajmowany przez Małgorzatę Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Agnieszka i Wojciech Modest Amaro
Agnieszka i Wojciech Modest Amaro, fot. KAPiF

Źródło: plotek.pl