Swiatgwiazd.pl
Adam i Iza Małysz

instagram.com/adammalyszofficial

Izabela i Adam Małysz na zdjęciu z wesela. Wyglądali zjawiskowo

6 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Na Instagramie Izy Małysz pojawiło się zdjęcie z wesela, na którym pozuje razem ze swoim popularnym małżonkiem, Adamem. Wielu fanów zaczęło się zastanawiać, czy to nie jest fotografia z wesela ich córki, Karoliny, która od dłuższego czasu jest zaręczona ze swoim ukochanym, Kamilem Czyżem. Zarówno Iza, jak i Adam nie powiedzieli, czy wydali córkę za mąż.

  • Iza Małysz pokazała zdjęcie z wesela

  • Razem z mężem założyli na siebie dostojne stroje

  • Para nie zdradziła, czy było to wesele ich córki

Karolina Małysz na każdym kroku udowadnia wielką miłość do swojego narzeczonego, z którym od dłuższego czasu planują ślub. Tymczasem w mediach społecznościowych jej mamy pojawia się tajemnicza fotka z wesela. Tylko czyjego?

Iza i Adam Małysz na zdjęciu weselnym

Adam Małysz w karierze sportowej osiągnął niemal wszystko, co było do zdobycia. Jako skoczek narciarski do swojej gabloty nie wrzucił jedynie złota olimpijskiego, ale nie przekreśla to jego wybitnych dokonań.

Swoich sił próbował także w rajdach samochodowych, jednak tam bez większych sukcesów. Po zakończeniu kariery sportowej został dyrektorem koordynatorem ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

Życie prywatne ma równie udane. Razem z żoną Izą doczekali się jednej pociechy, córki Karoliny, która od dłuższego czasu planuje ślub ze swoim ukochanym Kamilem Czyżem, z którym, co chwila zamieszcza w mediach społecznościowych fotografie.

Edyta Górniak z synem - ea

Allan Krupa zdobył się na szczerość. Co sądzi o studiowaniu?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Tymczasem na Instagramie Izy Małysz pojawiło się zdjęcie z tajemniczego wesela, na którym wraz z małżonkiem pozują na tle lasu. Oboje ubrani są w eleganckie i dostojne stroje, jednak nie zdradzili, czyje zaślubiny świętowali.

- Weselisko… Hej! - napisała jedynie żona Adama Małysza.

Oczywiście nie trzeba było długo czekać na domysły fanów. Ludzie od razu zaczęli wypytywać, czy to Karolina Małysz doczekała się swojego wesela, jednak dotychczas nie doczekali się odpowiedzi. Jednak można podejrzewać, że gdyby tak się stało, poświęciliby temu znacznie większy kontent niż jedno zdjęcie z krótkim podpisem.

Adam Małysz o swoim przyszłym zięciu

Karolina Małysz jest bardzo ostrożna i mimo zainteresowania mediów jej życiem prywatnym unika wywiadów i stara się nie komentować swojego uczucia w mediach społecznościowych. Jej tata, Adam w jednym z wywiadów skomplementował ukochanego córki, twierdząc, że jest w porządku człowiekiem.

- Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona [...] Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy - cytuje słowa Adama Małysza portal „Jastrząb Post”.

Myślicie, że córka byłego skoczka narciarskiego już wyszła za mąż?

Zobacz zdjęcie:

iza i adam małysz wesele

instagram.com/izamalysz

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >