Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jacek Borkowski oświadczył się po 3 miesiącach, a teraz... Bierze DWA śluby! Jest już data
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.12.2023 08:09

Jacek Borkowski oświadczył się po 3 miesiącach, a teraz... Bierze DWA śluby! Jest już data

Jacek Borkowski
Jacek Borkowski bierze dwa śluby, fot. KAPiF

Jacek Borkowski od miesięcy zapewnia portalom plotkarskim mnóstwo rozrywki. Początkowo chętnie opowiadał o nowej relacji i ukochanej, która zupełnie odmieniła jego życie. Po zaledwie trzech miesiącach związku informowano o zaręczynach, a to nie koniec niespodzianek. Aktor szykuje się do poważnej decyzji.

Jacek Borkowski był trzykrotnie żonaty. Ostatnie małżeństwo zakończyło się tragedią

Gwiazdor "Klanu" nie miał w życiu miłosnym wiele szczęścia. Jego pierwsze małżeństwo, jeszcze za czasów studiów, nie przetrwało próby czasu. Po raz drugi Jacek Borkowski oddał serce Katarzynie. 

Wydawało się, że ten związek to prawdziwa miłość, a duet doczekał się nawet córki. Karolina poszła w ślady znanego ojca, a jej popisy mogliśmy oglądać m.in. w "Pierwszej miłości" oraz "Na dobre i na złe". Niestety i tym razem małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Później Jacek Borkowski ożenił się z Magdaleną Gotowiecką, z którą spędził wspólnie siedem lat. Niestety ich małżeństwo przerwała śmierć kobiety. Zmagała się z białaczką i odeszła w wieku 42 lat. Mimo tragedii aktor nie poddawał się w poszukiwaniach kolejnej miłości. Znalazł ją u boku pięknej Jolanty.

Jacek Borkowski oświadczył się ukochanej! Szykuje się CZWARTY ślub! Jacek Borkowski rozgadał się o nowym związku. "Może jeszcze raz zdecyduję się powiedzieć "tak""

Jacek Borkowski ponownie odnalazł miłość

O związku gwiazdora "Klanu" i radiolożki głośno zrobiło się zaledwie kilka miesięcy temu. Zainteresowanie budziła przede wszystkim różnica wieku między partnerami. Ukochana jest bowiem o 24 lata młodsza od aktora. Nie przeszkadzało to jednak w budowaniu szczęśliwego związku.

Zaskoczenie było tym większe, że Jacek Borkowski szybko zdecydował się na zaręczyny. W rozmowie z Super Expressem podkreślał, że nie ma na co czekać, gdy na jego drodze pojawiła się "kobieta idealna". 

A na co ja mam czekać?! Ile mi jeszcze tego życia zostało? Mam spędzać je sam i w niepewności? To nie dla mnie. Spotkałem kobietę idealną i szybko się oświadczyłem. Ja się nie zastanawiam, ja działam. Owszem, w małżeństwie są piękne dni i te gorsze, ale razem zawsze łatwiej jest iść przez życie i my to właśnie z Jolą robimy.

Para nie zamierza zwalniać tempa i już szykuje się do formalizacji związku. Co ciekawe zdradzono, że dojdzie do dwóch ślubów! Pierwszy z nich ma odbyć się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Jacek Borkowski chce sformalizować związek. I to DWUKROTNIE

Znajoma aktora zdradziła tablidowi, że narzeczeni są zdecydowani na wspólne życie i nie chcą tracić czasu. Ślub cywilny z udziałem najbliższej rodziny ma odbyć się jeszcze przed Bożym Narodzeniem w Urzędzie Stanu Cywilnego w podwarszawskim Radzyminie. Świadkami skromnej uroczystości mają być przyjaciółka panny młodej oraz syn aktora, Jacek Borkowski Junior. 

Rodzina i przyjaciele mogą jednak liczyć na powtórkę z ceremonii, w bardziej hucznej oprawie. Jacek Borkowski wraz z ukochaną planuje ślub kościelny wraz z weselem w lecie przyszłego roku.

Ślub odbędzie się tuż przed samymi świętami Bożego Narodzenie w Urzędzie Stanu Cywilnego w podwarszawskim Radzyminie. Uroczystość ma być skromna, ale latem gości czeka powtórka z rozrywki, ponieważ Jola o Jacek zaplanowali już ślub kościelny. Wtedy też wyprawią wielkie wesele. Teraz jedynie zjedzą weselny obiad z najbliższymi.

Wygląda na to, że uczucie pary jest naprawdę silne, a oboje nie chcą tracić czasu. Na imprezę w większym gronie będą jednak musieli nieco poczekać. Niedługo przed najbliższymi wyznają sobie miłość.

Jacek Borkowski
Jacek Borkowski bierze dwa śluby, fot. KAPiF
Jacek Borkowski
Jacek Borkowski bierze dwa śluby, fot. KAPiF
Jacek Borkowski
Jacek Borkowski bierze dwa śluby, fot. KAPiF
Jacek Borkowski
Jacek Borkowski bierze dwa śluby, fot. KAPiF
Jacek Borkowski
Jacek Borkowski bierze dwa śluby, fot. KAPiF
Jacek Borkowski
Jacek Borkowski bierze dwa śluby, fot. KAPiF

Źródło: SE