Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > To Małgorzata Socha? "Odpaliło się u mnie". Takiej jej nie znacie
Anna Lipska
Anna Lipska 07.12.2023 22:55

To Małgorzata Socha? "Odpaliło się u mnie". Takiej jej nie znacie

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha, fot. KAPIF

Małgorzata Socha zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Jaki post opublikowała aktorka? Takiej jej nie widujemy często. Zobaczcie. 

Małgorzata Socha: kariera

Małgorzata Socha jest obecnie jedna z najbardziej cenionych i lubianych polskich aktorek. Niewątpliwie należy też do tych najpiękniejszych.  Violetta Kubasińska-Hu w “BrzydUli”, Zuzanna Hoffer w ”Na wspólnej” czy Inga Gruszewska w "Przyjaciółkach”, to tylko niektóre jej kreacje. 

Socha od lat cieszy się wielką sympatią widzów i może przebierać w ofertach. Ona sama jednak podkreśla, że najważniejszą rolą jest dla niej rola mamy i żony. 

Tak Małgorzata Socha łamie prawo w czasie zakupów. Paparazzi przyłapali ją na gorącym uczynku Małgorzata Socha pokazała twarze córek! Ale one wyrosły. Fani są zachwyceni: "Starsza to cała mama"

Małgorzata Socha: rodzina

Mężem Małgorzaty Sochy jest Krzysztof Wiśniewski. Poznała go ponad 26 lat temu, a niedługo świętować będą 15. rocznicę ślubu, który odbył się w 2008 roku. 

Mojego przyszłego męża poznałam jako szesnastolatka, właśnie w tym momencie życia, gdy czułam deficyt przyjacielskiej relacji z kimś, kto będzie zawsze blisko, zrozumie mnie, wesprze. Oboje byliśmy młodzi i najpierw połączyła nas właśnie przyjaźń. Z czasem to się zmieniło, przyszła miłość, ale przyjaźń pozostała równolegle -  wyznała Małgorzata Socha w rozmowie dla „Twojego Stylu”.

Doczekali się trojga dzieci: 10-letniej Zosi, 6-letniej Basi oraz Stasia, który przyszedł na świat w 2018 roku. 

Aktorka słynie z tego, że zawsze nienagannie wygląda i zyskała miano ikony stylu. Tymczasem na jej Instagramie…

Małgorzata Socha szaleje w kuchni

Małgorzata Socha wpadła w gorączkę świątecznych przygotowań. Po ściankach, imprezach i służbowych spotkaniach, wskoczyła  domowe ubrania i zabrała się za lepienie pierogów. Widać, że ich ilość jest imponująca! Do tego odpowiednie ozdoby na głowie aktorki i już czuć, że Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami.

Po wczorajszych Mikołajkach odpaliło się u mnie świąteczne szaleństwo, na pierwszy ogień pierogi. U Was jakie wygrywają? - napisała.

Nie musiała długo czekać na odpowiedzi. W komentarzach aż zaroiło się od preferencji kulinarnych i komplementów. A wy, jaki farsz do pierogów wolicie? 

Małgorzata Socha, fot. KAPIF
Małgorzata Socha, fot. KAPIF
Małgorzata Socha, fot. KAPIF
Małgorzata Socha, fot. KAPIF
Małgorzata Socha, fot. KAPIF
Małgorzata Socha, fot. KAPIF
Małgorzata Socha, fot. KAPIF
Małgorzata Socha, fot. KAPIF