Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Małgorzata Socha pokazała twarze córek! Ale one wyrosły. Fani są zachwyceni: "Starsza to cała mama"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.07.2023 10:05

Małgorzata Socha pokazała twarze córek! Ale one wyrosły. Fani są zachwyceni: "Starsza to cała mama"

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha pokazała córki, fot. instagram.com/malgosia_socha/KAPiF

Małgorzata Socha w mediach społecznościowych pochwaliła się wolnym czasem spędzonym w towarzystwie dwóch córek. Dziewczynki rosną jak na drożdżach i coraz bardziej przypominają utalentowaną matkę. Internauci nie mogą napatrzeć się na podobieństwa między rodziną.

Małgorzata Socha łączy karierę z macierzyństwem

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" doczekała się trojga dzieci: dwóch córek oraz synka. Mimo wielu obowiązków względem małoletnich pociech aktorka nie zrezygnowała z udziału w telewizyjnych produkcjach.

Macierzyństwo było dla 43-latki zawsze priorytetem i to właśnie na relacjach z córkami oraz synem skupia się w wolnym czasie. W wywiadzie z Vivą! przyznała, że rodzina jest dla niej najważniejsza.

Mam od dawna poukładane priorytety. Na pierwszym miejscu są dzieci, Krzysiek, a praca na dalszym. Zawsze zależało mi na tym, żeby mieć rodzinę. Dzisiaj, mając troje dzieci, mogę ci z ręką na sercu powiedzieć, że cieszę się, że nie przespałam ważnych momentów w życiu.

Marcin Hakiel rozstał się z Dominiką? Tą odpowiedzią nie uciszy plotek. Co tam się dzieje?

Wolny czas spędza z ukochanymi córkami

Małgorzata Socha w mediach społecznościowych zamieściła kilka zdjęć z wakacyjnej aktywności z córkami. 10-letnia Zosia i 6-letnia Basia wybrały się z mamą na zajęcia robienia bransoletek oraz naszyjników.

Na udostępnionych zdjęciach widać, że cała trójka miała wiele radości ze wspólnie spędzonego czasu. Aktorka nie tylko wzmocniła więzi z pociechami, ale stworzyła także trwałą pamiątkę z ich zabawy. Internauci zwrócili uwagę na jedną rzecz podczas ich spotkania.

Małgorzata Socha (16).jpg
Małgorzata Socha pokazała córki, fot. instagram.com/malgosia_socha/
Małgorzata Socha (15).jpg
Małgorzata Socha pokazała córki, fot. instagram.com/malgosia_socha/

Podobieństwo matki i córek robi wrażenie

Kadr z prywatnego życia gwiazdy rozczuliły internautów, którzy w komentarzach zaczęli wychwalać urodę małych córeczek. Szczególnie starsza z sióstr zrobiła na nich wrażenie. Zosia coraz bardziej przypomina swoją mamę, co można łatwo zauważyć w uśmiechu, kształcie nosa, a nawet twarzy dziewczynki.

  • Królewny.
  • Starsza z dziewczynek cała mama.
  • Ale córeczka podobna do mamy.
  • Piękne dziewczyny.
  • Córcia identyczna.
Małgorzata Socha1.PNG
Małgorzata Socha pokazała córki, fot. instagram.com/malgosia_socha/
Małgorzata Socha (18).jpg
Małgorzata Socha pokazała córki, fot. instagram.com/malgosia_socha/
Małgorzata Socha (17).jpg
Małgorzata Socha pokazała córki, fot. instagram.com/malgosia_socha/

Źródło: Viva!