Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Omenaa Mensah ma dość Rafała Brzoski? Ledwo wzięli drugi ślub, teraz miliarder nie mógł uwierzyć własnym uszom
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.07.2023 10:49

Omenaa Mensah ma dość Rafała Brzoski? Ledwo wzięli drugi ślub, teraz miliarder nie mógł uwierzyć własnym uszom

Omenaa Mensah, Rafał Brzoska
Omenaa Mensah jest zmęczona mężem?, fot. KAPiF

Omenaa Mensah wraz z mężem niedawno po raz drugi wyznali sobie miłość podczas tradycyjnej azjatyckiej uroczystości na Bali. Teraz ujawnili kulisy związku. Czy dziennikarka ma już dość ukochanego? Jego reakcja mówi wszystko.

Omenaa Mensah niedawno świętowała drugi ślub z Rafałem Brzoską

Para po raz pierwszy powiedziała sobie "tak" w 2019 roku, jednak niedawno postanowili urządzić kolejną uroczystość dla najbliższych przyjaciół. Bajkową ceremonię rzetelnie relacjonowała Małgorzata Rozenek w mediach społecznościowych.

Gdy wydawało się, że rajska atmosfera pozostała z małżeństwem, live ukazał ich prawdziwą relację. W mediach społecznościowych pojawił się fragment filmiku, na którym Omenaa Mensah wraz z Rafałem Brzoską odpowiadają na pytania internautów. Jedno z nich poróżniło gwiazdorski duet.

Nie żyje Maria Reimann. Polska aktorka utopiła się na wakacjach, miała zaledwie 41 lat

Omenaa Mensah przyznała się do spięć w związku

Dziennikarka i miliarder przez lata tworzą zgodne małżeństwo i wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Jak w każdej relacji zdarzają się napięcia, o czym wspomniała Omenaa Mensah podczas ostatniej rozmowy z internautami. Na ich pytanie "czy mają siebie czasem dość" odpowiedziała z przekąsem.

Rzadko. Naprawdę…

Choć dziennikarka od razu obróciła całą sytuację w żart, jej mąż był zaskoczony wyznaniem.

Mąż dziennikarki stanowczo zareagował na słowa żony

Pytanie od internauty wywołało nagłą reakcję u Rafała Brzoski. Choć ostatecznie małżeństwo podeszło z dystansem do całej sytuacji, miliarder zdobył się na romantyczne wyznanie wobec żony.

Ja nigdy, ale dzięki! Trzeba było live'a, żebym się o tym dowiedział. […] W ogóle nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Wiesz co…

Na "przeprosiny" Omenaa Mensah przytuliła ukochanego i przeszła do kolejnych, mniej konfliktowych, pytań internautów.