Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak Małgorzata Socha łamie prawo w czasie zakupów. Paparazzi przyłapali ją na gorącym uczynku
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 02.10.2023 20:04

Tak Małgorzata Socha łamie prawo w czasie zakupów. Paparazzi przyłapali ją na gorącym uczynku

Małgorzata Socha na zakupach łamie prawo, fot. KAPIF
Małgorzata Socha na zakupach łamie prawo, fot. KAPIF

Małgorzata Socha przyłapana przez paparazzi na łamaniu prawa. Aktorka została sfotografowana w trakcie buszowania po sklepie. Nie bierzcie z niej przykładu.

Metamorfoza Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha od swojego debiutu przeszła ogromną metamorfozę. Z nie najlepiej ubranej gwiazdy przerodziła się w ikonę stylu. Zatrudniła ekspertkę od wizerunku i zaczęła nosić ubrania z najnowszych kolekcji światowych marek. To wywindowało ją na świecznik show-biznesu. Organizatorzy imprez zabijali się o jej obecność na salonach.

Sama Socha nie ukrywa, że dzięki zmianie wizerunku odkryła swoją kobiecość. Wszystko zawdzięcza stylistce, a prywatnie swojej przyjaciółce, o której wspomniała w wywiadzie dla Plejady:

Nie wiem, czy przeszłam metamorfozę, na pewno nauczyłam się stylu, który stał się moją wizytówką, ale to dzięki mojej przyjaciółce, Alicji Werniewicz – mówiła w czerwcu.

Małgorzata Socha na początku kariery, fot. KAPIF
Małgorzata Socha na początku kariery, fot. KAPIF
Małgorzata Socha z bandażem na głowie i raną na twarzy. Niepokojące zdjęcie w sieci Małgorzata Socha pokazała się bez makijażu. Wiele gwiazd nie zdecydowałoby się na taki krok

Gdzie Małgorzata Socha robi zakupy?

Dziś Małgorzata edukuje tysiące Polek w zakresie mody. Jej Instagram wygląda jak ściąga z podpowiedziami o tym, jak należy się ubierać, by być w trendach. Gwiazda nie tylko na potrzeby wydarzeń publicznych i sesji zdjęciowych sięga po doskonałe stylizacje, ale także wtedy, gdy wychodzi na miasto.

Ostatnio paparazzi przyłapali ją na zakupach. Zdjęcia z wypadu aktorki do butików w centrum Warszawy mieszczą się w budynku Metropolitan przy Operze Narodowej opublikował dziennik “Fakt”.

Małgorzata Socha złamała prawo

Na internetowej stronie gazety możemy zobaczyć, jak Małgorzata buszowała pomiędzy półkami, przeglądając najnowszą kolekcję chodaków Prady. Ten rodzaj obuwia w butiku online włoskiego producenta kosztuje ok. 6 tys. złotych. 

Tym razem jednak to buty, jakie wybrała Socha, były największą atrakcją dla czyhających na nią fotoreporterów. O wiele atrakcyjniejszy był fakt, że gwiazda “Przyjaciółek” złamała przepisy prawa.

Tym razem pomyślała o trepach i przy okazji, zaparkowała na niedozwolonym – czytamy na stronie fakt.pl.

Małgorzata zaparkowała przy ulicy Trębackiej. Skorzystała z fragmenty, który jest wyłączony z ruchu.

Zdjęcia, jakie na swojej stronie zamieścił “Fakt”, znajdziecie tutaj.

Małgorzata Socha w samochodzie, fot. KAPIF
Małgorzata Socha w samochodzie, fot. KAPIF
Małgorzata Socha na zakupach, fot. KAPIF
Małgorzata Socha na zakupach, fot. KAPIF
Małgorzata Socha na zakupach, fot. KAPIF
Małgorzata Socha na zakupach, fot. KAPIF