Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nowe doniesienia ws. Kopczyńskiego i Turnau. I to prosto z sądu. Teraz to dopiero zacznie się burza w mediach
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 07.06.2024 11:06

Nowe doniesienia ws. Kopczyńskiego i Turnau. I to prosto z sądu. Teraz to dopiero zacznie się burza w mediach

Jacek Kopczyński i Hanna Turnau
fot. Instagram

O Jacku Kopczyńskim głośno było gdy związał się z Patrycją Markowską. Teraz ujawniono, że spotyka się i wymienia czułości z zamężną koleżanką z planu, Hanną Turnau. Szykuje się rozwód? Pojawiły się nowe informacje.

Jacek Kopczyński: związki

Jacek Kopczyński będzie obchodził w tym roku 53. urodziny. Przez te lata doczekał się dwóch dzieci: syna Maksymiliana ze swoją pierwszą żoną, z którą rozwiódł się w 2007 roku, oraz syna Filipa, którego ma ze związku z Patrycją Markowską. Ich relacja zakończyła się w 2022 roku, a niedługo po tym Jacek zaczął być widywany w towarzystwie początkującej pisarki, Klaudii Kardas. 

Chociaż niedawno Kardas pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, sugerując, że otrzymała go od Kopczyńskiego, i udzielała wywiadów, w których opowiadała o nim w samych superlatywach, wydaje się, że ich związek już się skończył. Aktor wyznał to w "Twoim Imperium".

Nikomu się nie oświadczyłem, a takim pierścionkiem proszę się nie sugerować. Ja się z Klaudią rozstałem kilka tygodni temu. A te jej wywiady… No cóż, może chodziło o wypromowanie biznesu – wyznał gorzko Jacek.

Dopiero się rozstał i już dał pierścionek innej?! Pochwaliła się nim na drugim końcu świata Patrycja Markowska potwierdziła, że ma nowego partnera. Kim jest następca Jacka Kopczyńskiego?

Jacek Kopczyński przyłapany na czułościach z Hanną Turnau

Niedawno zauważono Jacka Kopczyńskiego w trakcie obiadu z Hanną Turnau, która jest jego koleżanką z obsady serialu "M jak miłość". W serialu grają role mecenasa Wernera i jego partnerki, którzy mają burzliwy związek.

Jacek prywatnie wygląda dobrze, ale jako Werner już niekoniecznie - wyznała kiedyś Hanna.

Podczas niedawnej kolacji, którą wspólnie zjedli, nie zawahali się okazywać sobie uczuć w sposób całkowicie prywatny.

Paparazzi wypatrzyli ich w środku nocy w restauracji Mateusza Gesslera w popularnej wśród warszawiaków Hali Koszyki. A to był początek gorącej nocy. Pikanterii sprawie dodaje fakt, ze aktorka wciąż nosi obrączkę i kilka dni później widziana była z mężem, Michałem Turnauem w Krakowie na Festiwalu Muzyki Filmowej - donosi "Twoje Imperium".

Para najpierw udała się do restauracji w towarzystwie znajomych, gdzie początkowo siedzieli w pewnej odległości od siebie, ale stopniowo zbliżali się. Po zakończeniu kolacji zamówili taksówkę i pojechali pod mieszkanie Jacka Kopczyńskiego. Tam paparazzi byli świadkami ich gorącego pocałunku.

Hanna Turnau jest mężatką

Hanna Turnau jest żoną brata Grzegorza Turnaua. Jej mąż, Michał Turnau, kiedyś był muzykiem, a po zakończeniu kariery zajął się organizacją koncertów. W rodzinie panował spokój i brak skandali przez wiele lat. Grzegorz jest od 40 lat mężem Maryny Barfuss. 

Jednak w 2015 roku córka Grzegorza Turnau wyszła za mąż za znanego aktora Marka Kondrata, będącego o 38 lat starszym od niej. Natomiast w 2019 roku wybranką Michała, wujka Antoniny, została właśnie Hanna, która jest od niego młodsza o kilkanaście lat. Do tej pory wydawało się, że para tworzy udany związek.

Jesteś moją latarnią morską i kompasem podczas tej żeglugi. I tak już będzie zawsze - pisał na Instagramie Michał Turnau w trzecią rocznicę ślubu.

Jednak, jak ustalił ShowNews, w Sądzie Okręgowym w Warszawie nie ma pozwu rozwodowego złożonego przez tę parę. 

Co więc może oznaczać jej czułe spotkanie z Jackiem Kopczyńskim?

KAPIF_1000pix_K1206713F.jpg
Jacek Kopczyński, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1173913F.jpg
Hanna Turnau, fot. KAPiF