Swiatgwiazd.pl
Księżna Kate - EA

Rex Features/East News

Jak księżna Kate radzi sobie z wychowaniem dzieci? Ekspertka zabrała głos

12 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Księżna Kate wraz z najmłodszym synem zwrócili ostatnio na siebie wzrok całego świata. Podczas jubileuszu królowej Louis swoim zachowaniem przysporzył mamie nie lada kłopotów. Ekspertka w zakresie wychowania postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Od czasu ślubu z księciem Williamem, księżna Kate nie znika z pierwszych stron gazet. Grono jej sympatyków stale rośnie, a ona sama wciąż zachwyca ich nienaganną prezencją. Tym razem jednak Kate znalazła się w samym centrum nie do końca przychylnych dyskusji.

Księżna Kate i książę Louis na językach całego świata

Kilka dni temu miały miejsce huczne obchody 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Wówczas cała rodzina królewska zebrała się, by obejrzeć specjalnie zorganizowaną na tę okoliczność paradę. (ZOBACZ TEŻ)

Wszyscy z zapartym tchem obserwowali wydarzenie, ale nie każdy mógł się w pełni oddać uroczystości. Książę Louis, najmłodszy syn Kate i Williama, był wyraźnie znudzony paradą i nie potrafił usiedzieć w miejscu. Kamery, które transmitowały całe wydarzenie na żywo, uchwyciły chłopca strojącego miny, przeszkadzającego mamie i stale wiercącego się na siedzeniu.

Katarzyna Skrzynecka - EA

Katarzyna Skrzynecka spędziła noc na lotnisku. "Za 1600 wolę opłacić dziecku obóz plastyczny"

CZYTAJ DALEJ

Chociaż Kate nie wyglądała na zakłopotaną, z pewnością sytuacja była dla niej niełatwa. Próbowała uspokoić malca, przesyłając mu całusy i zagadując, ale 4-letni Louis nie dawał za wygraną, aż w końcu powędrował na kolana do dziadka. Tymczasem opinia publiczna, którą zaskoczyło zajście, zaczęła dyskutować o metodach wychowawczych księżnej Kate. Niektórzy uważali, że ta słusznie postąpiła, nie dając się ponieść emocjom i próbując załagodzić sytuację, z kolei inni twierdzili, że zupełnie nie radziła sobie z zapanowaniem nad własnym synem. Głos zabrała więc Jannie Bond, ekspertka od wychowania.

Ekspertka dosadnie oceniła metody wychowawcze księżnej Kate

W rozmowie z magazynem "OK!" Bond pozytywnie oceniła metody wychowawcze księżnej Kate. Zwróciła uwagę, że ta próbowała za wszelką cenę porozumieć się z synkiem, zamiast karać go za niestosowne zachowanie.

- Zamiast wysyłać dziecko do kąta, pozwalają mu wyjaśnić, dlaczego czuje się w taki sposób i rozmawiają z nim, dzięki czemu dziecko wyraża swoje emocje i się uspokaja - mówiła ekspertka.

Kobieta zauważyła również, że dzieci księżnej Kate i księcia Williama wydają się być dobrze wychowane, a wybryki małego Louisa są typowe, jak dla chłopca w tym wieku.

- Rezultat jest taki, że dzieci sprawiają wrażenie bardzo dobrze wychowanych. Louis nie zachowywał się źle podczas Platynowego Jubileuszu. Psocił, jak to czterolatek - dodała.

Księżna Kate - EA

Rex Features/East News

Księżna Kate - EA

Rex Features/East News

Księżna Kate - EA

Rex Features/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Nie tylko Cichopek i Hakiel. Fani właśnie dowiedzieli się o rozstaniu kolejnej pary

  2. Najpierw straciła ojca, później przyszła kolejna tragedia. Agnieszka Dygant przeżyła traumę

  3. Niepokojące nagranie wyciekło do sieci, gwiazdor odwołuje koncerty. Usłyszał smutną diagnozę

Źródło: Pomponik

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

fot. Rex Features/East News/

Aktorka, nauczycielka, a nawet kelnerka. Nie do wiary, czym zajmowały się wcześniej księżne i królowe

Dziś są znanymi na świecie członkiniami najbardziej szanowanych monarszych, jednak ich tytuły nie były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Niektóre z księżnych i królowych przed wkroczeniem do królewskich pałaców wykonywały zupełnie inne zawody.

Zobacz galerię >

Co wiesz o gwiazdach muzyki lat 80. i 90.?

Pytanie 1 z 10

Jak nazywa się wokalistka zespołu Hey?

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska

Życie Gwiazd

Katarzyna Grochola pokazała list do Mikołaja autorstwa kilkuletniej Szelągowskiej. "Nawet błędy są słodkie"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Czytaj więcej >
fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >