Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jak księżna Kate radzi sobie z wychowaniem dzieci? Ekspertka zabrała głos
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 12.06.2022 14:03

Jak księżna Kate radzi sobie z wychowaniem dzieci? Ekspertka zabrała głos

Księżna Kate - EA
Rex Features/East News

Księżna Kate wraz z najmłodszym synem zwrócili jakiś czas temu na siebie wzrok całego świata. Podczas zeszłorocznego jubileuszu nieżyjącej już królowej Louis swoim zachowaniem przysporzył mamie nie lada kłopotów. Ekspertka w zakresie wychowania postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Od czasu ślubu z księciem Williamem, księżna Kate nie znika z pierwszych stron gazet. Grono jej sympatyków stale rośnie, a ona sama wciąż zachwyca ich nienaganną prezencją. Tym razem jednak Kate znalazła się w samym centrum nie do końca przychylnych dyskusji.

Księżna Kate i książę Louis na językach całego świata

W czerwcu 2022 roku miały miejsce huczne obchody 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Wówczas cała rodzina królewska zebrała się, by obejrzeć specjalnie zorganizowaną na tę okoliczność paradę. (ZOBACZ TEŻ)

Wszyscy z zapartym tchem obserwowali wydarzenie, ale nie każdy mógł się w pełni oddać uroczystości. Książę Louis, najmłodszy syn Kate i Williama, był wyraźnie znudzony paradą i nie potrafił usiedzieć w miejscu. Kamery, które transmitowały całe wydarzenie na żywo, uchwyciły chłopca strojącego miny, przeszkadzającego mamie i stale wiercącego się na siedzeniu.

Chociaż Kate nie wyglądała na zakłopotaną, z pewnością sytuacja była dla niej niełatwa. Próbowała uspokoić malca, przesyłając mu całusy i zagadując, ale 4-letni Louis nie dawał za wygraną, aż w końcu powędrował na kolana do dziadka. Tymczasem opinia publiczna, którą zaskoczyło zajście, zaczęła dyskutować o metodach wychowawczych księżnej Kate. Niektórzy uważali, że ta słusznie postąpiła, nie dając się ponieść emocjom i próbując załagodzić sytuację, z kolei inni twierdzili, że zupełnie nie radziła sobie z zapanowaniem nad własnym synem. Głos zabrała więc Jannie Bond, ekspertka od wychowania.

Ekspertka dosadnie oceniła metody wychowawcze księżnej Kate

W rozmowie z magazynem "OK!" Bond pozytywnie oceniła metody wychowawcze księżnej Kate. Zwróciła uwagę, że ta próbowała za wszelką cenę porozumieć się z synkiem, zamiast karać go za niestosowne zachowanie.

- Zamiast wysyłać dziecko do kąta, pozwalają mu wyjaśnić, dlaczego czuje się w taki sposób i rozmawiają z nim, dzięki czemu dziecko wyraża swoje emocje i się uspokaja - mówiła ekspertka.

Kobieta zauważyła również, że dzieci księżnej Kate i księcia Williama wydają się być dobrze wychowane, a wybryki małego Louisa są typowe, jak dla chłopca w tym wieku.

- Rezultat jest taki, że dzieci sprawiają wrażenie bardzo dobrze wychowanych. Louis nie zachowywał się źle podczas Platynowego Jubileuszu. Psocił, jak to czterolatek - dodała.

Księżna Kate - EA
Rex Features/East News
Księżna Kate - EA
Rex Features/East News
Księżna Kate - EA
Rex Features/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Nie tylko Cichopek i Hakiel. Fani właśnie dowiedzieli się o rozstaniu kolejnej pary

  2. Najpierw straciła ojca, później przyszła kolejna tragedia. Agnieszka Dygant przeżyła traumę

  3. Niepokojące nagranie wyciekło do sieci, gwiazdor odwołuje koncerty. Usłyszał smutną diagnozę

Źródło: Pomponik

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: