Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jak rodzina Antka Królikowskiego zareagowała na jego nową dziewczynę? "Bardzo ją polubili"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.03.2022 01:00

Jak rodzina Antka Królikowskiego zareagowała na jego nową dziewczynę? "Bardzo ją polubili"

Antek Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. instagram.com/antek.krolikowski/instagram.com/malgorzata_ok/

Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska ocenia nową partnerkę swojego syna, Antka Królikowskiego? Aktorka ma pozytywnie spoglądać na rozwijającą się relację.

W życiu gwiazdora nastąpiło ostatnio wiele zmian prywatnych i zawodowych. Stacja telewizyjna TVN rozpoczęła emisję programu "Przez Atlantyk" w którym grupa polskich celebrytów mierzy się z ogromną mocą oceanu. Na nieznanych wodach muszą poradzić sobie w asyście dwóch doświadczonych kapitanów. Oprócz gwiazdora na pokład weszli m.in.: Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Piotr „Liroy” Marzec oraz Zygmunt Miłoszewski.

Prywatnie aktor wprowadził swoją nową dziewczynę do kręgu bliskiej rodziny. Matka Antka Królikowskiego podobno przychylnym okiem spoglądania na wybrankę syna.

Rodzina popiera związek Antka Królikowskiego

O polskim aktorze w mediach ostatnio zrobiło się głośno, więc rozpoczęcie nowego związku nie przemknęło uwadze reporterom, którzy śledzą każdy krok artysty. Według informatorki Super Expressu wybranka Antka Królikowskiego przypadła do gustu najbliższym mężczyzny. Przychylnie na związek syna podobno spogląda matka, Małgorzata Ostrowksa-Królikowska.

- Iza uczestniczy w życiu rodzinnym Królikowskich, wszyscy bardzo ją polubili. To dziewczyna z ambicjami, prawniczka. Nie generuje wokół siebie skandali. Dla Małgosi to idealna kandydatka na synową — wyznała osoba z otoczenia rodziny gwiazdy. Podobno nowa wybranka Antka Królikowskiego miała uczestniczyć w jednej z uroczystości rodzinnych, na których poznała matkę swojego chłopaka. Według doniesień kobiety znalazły wspólną nić porozumienia.

Jak na razie warto wstrzymać się z oficjalnymi wnioskami, gdyż żadna ze stron nie wydała pewnego oświadczenia w tej sytuacji. Wiadomo jednak, że medialne zainteresowanie aktorem sprawia, że jego decyzje będą teraz kontrolowane przez czujne oko reporterów.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Córka Adama Małysza nagle przekazała smutne wieści, nie miała innego wyboru

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].