Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jaką babcią jest Majka Jeżowska? Tylko ona mogła powiedzieć coś takiego o swojej wnuczce
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 07.05.2024 19:25

Jaką babcią jest Majka Jeżowska? Tylko ona mogła powiedzieć coś takiego o swojej wnuczce

Majka Jeżowska
fot. KAPiF

Majka Jeżowska nigdy wcześniej nie udzieliła takiego wywiadu. Ikona polskiej estrady po raz pierwszy otworzyła się na temat… bycia babcią. Mało kto może powiedzieć coś takiego o swojej wnuczce. O co chodzi? Sprawdźcie.

Kim jest Majka Jeżowska?

Majka Jeżowska to postać, której raczej nie trzeba przedstawiać tym, którzy w choć minimalnym stopniu interesują się polskim show-biznesem. Nie wszyscy wiedzą jednak, że pochodząca z Nowego Sącza piosenkarka i kompozytorka tak naprawdę nazywa się Maria Zofia Jeżowska-Logan. Swoja estradową karierę rozpoczęła w 1978 roku, a na początku kolejnej dekady wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Do Polski wróciła na stałe dopiero w 1993 roku.

Dziś sporo dzieje się nie tylko w jej życiu zawodowym, ale i osobistym. O szczegółach piszemy poniżej.

Roksana komentuje przegraną w "Tańcu z Gwiazdami" Przyczyna śmierci Jacka Zielińskiego. Gwiazdor Skaldów od 6 lat walczył z ciężką chorobą

Majka Jeżowska została babcią

Wykonawczyni kultowego przeboju “A ja wolę moją mamę” dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Po raz pierwszy wyszła za mąż za swojego kolegę z branży, muzyka Janusza Komana. W 1981 roku na świat przyszedł ich wspólnych syn Wojciech. Związek nie przetrwał próby czasu. W jej życiu szybko pojawił się jednak nowy mężczyzna. W 1982 roku artystka poślubiła gitarzystę Toma Logana. 

W styczniu 2022 roku Majka Jeżowska po raz pierwszy została babcią. Wnuczka gwiazdy ma ma imię Róża. Czy wdała się w swoją sławną babcię? Szczegóły poniżej.

Majka Jeżowska szczerze o wnuczce. Co powiedziała?

Majka Jeżowska o swojej nowej roli życiowej opowiedziała ze szczegółami w nowym wywiadzie udzielonym dziecięcym redaktorom Portalu Parentingowego.

Wiemy, że ma pani małą wnuczkę. Jak spędza Pani z nią czas - zapytali młodziutcy dziennikarze?

63-latka jest niezwykle dumna ze swojej wnuczki. Od razu zaczęła wyliczać jej cechy charakteru, które czynią z niej wyjątkową dziewczynkę.

Roża jest bardzo fajną i śmieszną dziewczynką. Bardzo taką odważną i ciekawską. I uwielbiam z nią spędzać czas, bo zawsze dużo się śmiejemy. Lubię jej pokazywać jakieś nowości - wyznała Jeżowska.

Okazuje się, że mała Róża od najmłodszych lat korzysta z faktu, że ma rock'n'rollową, utalentowaną muzycznie babcię. Wnuczka Majki Jeżowskiej już teraz siada z nią do fortepianu. To jednak nie wszystko!

Wymyślamy też teksty na znane melodie. Na przykład “Panie Janie, Panie Janie…” - zdradziła gwiazda.

Spodziewalibyście się tego?

Zobaczcie cały wywiad z Majką Jeżowską już teraz poniżej.

KAPIF_1000pix_K1142783F.jpg
Majka Jeżowska, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1147750F.jpg
Majka Jeżowska, fot. KAPiF