Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jakub Tolak wziął ślub. „Niechaj będzie zawsze po prostu dobrze”
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 20.06.2021 02:00

Jakub Tolak wziął ślub. „Niechaj będzie zawsze po prostu dobrze”

Jakub Tolak
MARIUSZ GRZELAK/East News

Jakub Tolak szerszej publiczności znany jest z serialu Klan, w którym grał wiele lat temu. Chociaż później wziął udział także w kilku innych produkcjach, ostatecznie zrezygnował z aktorstwa. Teraz okazuje się, że właśnie wziął ślub.

  • Jakub Tolak szerszej publiczności znany jest z serialu Klan, gdzie kiedyś wcielał się w rolę Daniela.

  • Od pewnego czasu gwiazdor wiedzie dość nietypowe życie - wraz ze swoją wybranką Zofią przemierzają świat swoim vanem.

  • Ostatnio para ogłosiła radosną nowinę. Właśnie wzięli ślub.

Jakub Tolak w Klanie wcielał się w rolę Daniela. Później próbował swoich sił w innych produkcjach. Przez jakiś czas pracował też w agencji reklamowej. Jednak to podróżowanie było najbliższe jego sercu.

Jakub Tolak z ukochaną zamieszkał w kamperze

Jakub Tolak od aktorstwa przeszedł do muzyki, potem do agencji reklamowej, gdzie pracował jako copywriter. Wreszcie razem ze swoją ukochaną Zofią postanowił, że wyruszy w podróż, która stała się ich sposobem na życie.

- Cześć, tu Zosia i Kuba. Własnoręcznie zrobiliśmy kampera, rzuciliśmy pracę i pojechaliśmy w świat. Od października 2019 r. na pełen etat żyjemy w domu na kółkach. Na życie patrzymy z dystansem i tak też podróżujemy - mówili na swoim kanale na Youtube Foxes in Eden.

Jak podkreślili, chcieli w ten sposób wyrwać się z utartego schematu i wieść nietypowe życie, które odbiega od tego, jakie narzuca system.

W ostatnim poście na Instagramie podróżnicy poinformowali, że właśnie wzięli ślub. Jak zaznaczyli, już od dawna myśleli o ślubie w podróży.

Jakub Tolak wziął ślub

Chociaż początkowo planowali ślub w Macedonii, ze względów formalnych musieli poczekać ze słynnym tak aż do powrotu do Polski.

- Ciekawie jest słyszeć "wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia", w momencie gdy nowe drogi otwierają się przed nami non stop - napisali na swoim Instagramie.

Jednocześnie podkreślili, że chcieliby, by po ślubie ich relacja nie uległa zmianie. Nadal chcą być na siebie uważni i czuli dla siebie nawzajem.

- Niechaj będzie zawsze po prostu dobrze - podsumowali.

Cóż, gratulujemy nowożeńcom i życzymy im, by na nowej drodze życia otworzyło się przed nimi jeszcze więcej nieznanych horyzontów!

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pudelek, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Klan