Swiatgwiazd.pl
Jakub Tolak

Kadr z serialu "Klan" z 2000 roku; screen youtube.com/StrefaVHS

Jakub Tolak nagle zniknął z "Klanu". Wybrał życie w kamperze

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Lata temu Jakub Tolak nagle zniknął z obsady hitowego serialu Telewizji Polskiej "Klan", gdzie wcielał się w rolę Daniela Rossa. Ostatecznie aktor postawił w życiu na coś zupełnie innego. Postanowił spakować najpotrzebniejsze rzeczy i wyruszyć w świat u boku ukochanej. Wszystko relacjonuje w social mediach i serwisie YouTube.

  • Jakub Tolak zasłynął z roli Daniela w hicie TVP „Klan”

  • Dziś dawny gwiazdor zwiedza świat u boku ukochanej

  • W wywiadzie z Plejadą wyjawił, dlaczego zostawił za sobą pracę na planie serialu

Jakub Tolak zyskał ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli Daniela Rossa, syna Moniki Ross (Izabela Trojanowska) w serialu „Klan”. Aktor pojawiał się na ekranach od późnych lat 90. ubiegłego wieku aż do 2008 roku, gdy nagle zakończył współpracę z ekipą serialu. Choć później występował epizodycznie w innych produkcjach, marzył o czymś zupełnie innym. W końcu postanowił rzucić dotychczasowe życie i objechać świat w towarzystwie ukochanej.

Czym zajmuje się dziś Jakub Tolak?

Choć Jakub Tolak zniknął z show-biznesu, pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. Prowadzi również kanał w serwisie YouTube - to właśnie tam przedstawia odbiorcom kulisy swojej podróży.

Do niedawna Jakub Tolak sprawdzał się zawodowo jako copywriter. Pracował w jednej z agencji reklamowych, jednocześnie rozwijając pasję do muzyki, która zaowocowała współpracą z grupą artystyczną Forma. Ciągnęło go jednak do podróży - potrzebę odkrywania postanowił zaspokoić w wyjątkowy sposób.

Dawny gwiazdor serialu „Klan” obecnie spędza bowiem mnóstwo czasu w kamperze, którym jeździ po świecie. Stale towarzyszy mu wybranka Zofia. Wspólnie wyremontowali przeznaczonego do tego celu vana. Para lubi dzielić się swoimi doświadczeniami w sieci, gdzie udzielają się pod pseudonimem „Foxes in Eden”.

[EMBED-1491]

- Cześć, tu Zosia i Kuba. Własnoręcznie zrobiliśmy kampera, rzuciliśmy pracę i pojechaliśmy w świat. Od października 2019 r. na pełen etat żyjemy w domu na kółkach. Na życie patrzymy z dystansem i tak też podróżujemy - streścili swoją historię twórcy kanału „Foxes in Eden”.

W wywiadzie z Plejadą Jakub Tolak opowiedział o tym, dlaczego para zdecydowała się na taki krok. Jak wyjaśniał, nie chodziło o poszukiwanie relaksu, a raczej alternatywnego stylu życia.

- Chcemy zmienić codzienność, wyrwać się z utartego schematu, który narzucił nam system - wyjaśnia Jakub Tolak.

Dlaczego aktor odszedł z „Klanu”?

Podczas wywiadu z Plejadą Jakub Tolak został poproszony o to, by na chwilę sięgnął pamięcią do czasów, gdy zdecydował się opuścić plan „Klanu”. Wielu odbiorców zastanawiało się bowiem, co skłoniło aktora do zakończenia współpracy z ekipą.

Jak się okazuje, Jakub Tolak myślał o odejściu z „Klanu” przez dłuższy czas. Doświadczenie pracy na planie hitu TVP stało się bowiem monotonne. Właśnie dlatego aktor postanowił zrezygnować z roli Daniela Rossa.

- Czułem zmęczenie materiału. (...) Miałem poczucie, że pewna formuła tego serialu jest dość statyczna, przestała być dla mnie ciekawa - tłumaczył Jakub Tolak.

[EMBED-1801]

[EMBED-1802]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • (https://swiatgwiazd.pl/andrzej-kosmala-broni-rafala-brzozowskiego-dajcie-zyc-innym-bb-150521 "Andrzej Kosmala broni Rafała Brzozowskiego. "Dajcie żyć innym"")

  • "(https://swiatgwiazd.pl/the-voice-of-poland-sylwia-grzeszczak-zajmie-miejsce-michala-szpaka-bb-150521 "The Voice of Poland": Sylwia Grzeszczak zajmie miejsce Michała Szpaka?")

  • Barbara Kurdej-Szatan wróciła do formy sprzed ciąży. Jak to zrobiła?

Źródło: Plejada, YouTube

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >