Swiatgwiazd.pl
Marina_dziecko

Instagram / Marina Łuczenko

Marina kibicuje Szczęsnemu podczas Euro 2020. "Ale broniłeś!"

20 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Poznajecie osobę ze zdjęcia? To Marina Łuczenko, żona Wojciecha Szczęsnego. Podczas, jak wszyscy kibice żyją Euro 2020, ona też kibicuje naszej drużynie. Po tym, jak na biało-czerwonych spadła fala krytyki po meczu ze Słowacją, wczoraj Polacy zagrali mecz z Hiszpanią. Marina Łuczenko skomentowała wynik i przebieg meczu.

  • Wojciech Szczęsny jest bramkarzem reprezentacji Polski w piłce nożnej

  • Po samobójczym golu wylała się na niego fala krytyki

  • Żona bramkarza komentuje najnowszy mecz

Wojciech Szczęsny jest jednym z głośniejszych nazwisk tegorocznego Euro. Po fali hejtu, jaka na niego spadła w wyniku strzelenia samobójczego gola udało mu się odzyskać szacunek widzów. W najnowszym meczu pokazał co potrafi, na co zwrócili uwagę również kibice.

Wojciech Szczęsny komentuje mecze Euro

Rozgrywki polskiej reprezentacji na tegorocznym Euro budzą duże emocje. Po pierwszym, przegranym meczu ze Słowacją, wielu widzów nie kryło rozczarowania. Na naszą drużynę posypały się słowa krytyki, także ze strony ekspertów (więcej tutaj). Większość kibiców nastawiała się na to, że sobotni mecz pójdzie podobnie źle.

Wczorajszy mecz z Hiszpanią zaskoczył pesymistów - Polska zremisowała z Hiszpanią. Wielu komentatorów zwróciło uwagę na bardziej zaangażowaną grę naszej reprezentacji. Dużo słów pochwały padło pod adresem bramkarza, Wojciecha Szczęsnego, który jeszcze kilka dni temu był mocno krytykowany za samobójczą bramkę w pierwszym meczu.

- Bardzo ciężki mecz, wyglądał dokładnie tak jak się spodziewaliśmy. Wydaje mi się, że z tyłu byliśmy świetnie zorganizowani.  Szkoda troszkę, bo straciliśmy bardzo przypadkową bramkę - podsumował bramkarz.

Magda_Gessler

Magda Gessler opowiedziała o narzeczonej swojego syna. "Znalazł fantastyczną partnerkę"

CZYTAJ DALEJ

Marina wspiera Wojciecha Szczęsnego

Na bieżąco mecze komentuje także żona Wojciecha Szczęsnego, Marina. Mimo porażki po meczu ze Słowacją opublikowała wpis, w którym zamieściła długą wypowiedź. Przyznała, że jest dumna ze swojego męża i jego kolegów z drużyny. Być może jednak przygotowana na hejt zabezpieczyła się i zablokowała możliwość komentowania pod postem.

- Jestem dumna z Naszej Drużyny. Walczyli i dali z siebie wszystko. (...) Jestem dumna z mojego kochanego męża. Dla nas zawsze jest wygrany, cokolwiek się nie dzieje na boisku - pocieszała Marina pod zdjęciem swoim i dziecka przed telewizorem.

Jednak po najnowszym meczu nie kryła zachwytu i dumy z ukochanego i całej drużyny. Na bieżąco relacjonowała mecz na swoim Instagramie, a po jego zakończeniu bardzo entuzjastycznie skomentowała wynik. Mimo remisu zachwycała się nad grą naszej reprezentacji.

- To jest coś niesamowitego! Jaki to był mecz! Mamy remis. Niesamowite, niesamowite! (...) Ale broniłeś! Jak lew! Można było wygrać... Ale byliśmy genialni! - zachwycała się na Instagramie.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

eurowizja sklejka

Imprezy

Eurowizja 2021. Kto dostał zero punktów? Jeden z niedocenionych wpadł w szał

Czytaj więcej >
Andrzej Kosmala

Imprezy

Andrzej Kosmala dodał zdjęcie po wypadku. Gwiazdy wspierają menadżera Krawczyka

Czytaj więcej >
TVP

Imprezy

Dziś TVP wyemituje widowisko muzyczne na cześć Krzysztofa Krawczyka. Wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki

Czytaj więcej >
Halina Mlynkova

Imprezy

Halina Mlynkova na koncercie upamiętniającym Krzysztofa Krawczyka wyglądała pięknie. Podkreśliła ciążowy brzuszek

Czytaj więcej >
Krzysztof Krawczyk koncert

Imprezy

Kosmala poinformował, że TVP zaprosiło na koncert gwiazdy, które nagrywały z Krawczykiem. Internauta był niepocieszony

Czytaj więcej >
krawczyk junior

Imprezy

Krzysztof Krawczyk junior zabrał głos po koncercie na na cześć ojca. "Jestem załamany"

Czytaj więcej >