Swiatgwiazd.pl
Marzena Rogalska EA

TRICOLORS/East News

Marzena Rogalska szczerze o „Kawce z rogalem”. Dziennikarstwo to dla niej służba

18 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Choć Marzena Rogalska nie jest już twarzą Telewizji Polskiej, wciąż spełnia się zawodowo. Obecnie prowadzi autorski program „Kawka z rogalem”, o którym opowiedziała w najnowszym wydaniu „Onet Rano”. Okazuje się, że dziennikarka spotyka w nim wielu interesujących ludzi. Słowa jednej z fanek, u której zdiagnozowano poważną chorobę, na długo zapadną w jej pamięci.

  • W lutym 2021 roku Marzena Rogalska odeszła z Telewizji Polskiej

  • Szybko rozpoczęła nowy projekt, który nazwała „Kawka z rogalem”

  • Podczas jednego ze spotkań poznała Martę, która zmaga się z chłoniakiem

  • „Zawód dziennikarza to jest służba cywilna” – powiedziała w programie „Onet Rano”

Marzena Rogalska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. W lutym tego roku było o niej szczególnie głośno. Przypomnijmy, że ówczesna prowadząca „Pytania na śniadanie” nagle zrezygnowała z pracy w Telewizji Polskiej. Zrobiła to tuż po ogólnopolskim strajku mediów.

Monika Richardson

Monika Richardson ostro o piłce nożnej i wydarzeniach on-line. „Są bez sensu”

CZYTAJ DALEJ

Marzena Rogalska po odejściu z TVP

W piątkowy poranek Marzena Rogalska pojawiła się w najnowszym wydaniu programu „Onet Rano”, podczas którego nawiązała do wspomnianego zerwania współpracy z Telewizją Polską i swoich dalszych planów zawodowych. Przypomniała, że od pewnego czasu prowadzi autorski format o nazwie „Kawka z rogalem”.

Program Marzeny Rogalskiej powstał w jej głowie i dziś regularnie pojawia się na jej profilu na Instagramie. Okazuje się, że ma on liczne grono obserwujących. Dziennikarka nie ukrywa z tego powodu swojej radości. Podczas rozmowy z Iwoną Kutyną zdradziła, że część fanów „Kawki z rogalem” oglądała ją już w „Pytaniu na śniadanie”.

(…) jest taki krąg kobiet, ale nie tylko kobiet, ludzie się wspierają. Widzę, że zawiązują się między nimi fajne znajomości – mówiła.

Poruszające słowa fanki

Opowiadając o „Kawce z rogalem”, Marzena Rogalska dużą uwagę poświęciła swoim fanom. W pewnym momencie wspomniała o Marcie – kobiecie po trzydziestce, u której lekarze zdiagnozowali chłoniaka. To właśnie ona po jednym z odcinków programu odezwała się do prowadzącej.

(…) napisała do mnie po którymś lajfie: Pani Marzeno, po tym lajfie po raz pierwszy uśmiechnęłam się, a nie mam wielu powodów do radości – opowiadała Rogalska.

Dziennikarka cieszy się, że dzięki jej programowi ludzie zmagający się z poważnymi problemami znajdują powody do uśmiechu. Jej zdaniem to właśnie na tym polega zawód dziennikarza. To „służba cywilna”, która polega na robieniu czegoś dobrego dla innych ludzi.

Nie żałuje, że odeszła z TVP

„Kawka z rogalem” to nie jedyny plan, który po odejściu z TVP wdrożyła w życie Marzena Rogalska. Choć o innych projektach nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, jedno jest pewne – dziennikarka ani przez minutę nie żałowała, że pożegnała się z Telewizją Polską. Jak stwierdziła, teraz jest szczęśliwa.

- Kręci się, propozycje padają, a ja wybiorę coś tradycyjnie w zgodzie ze sobą – skwitowała.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Onet Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >